ARCHIWUM - WYNIKI



I Liga - sezon 2016/2017

  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
Drużyna M Pkt Z-R-P Br M Pkt Z-R-P Br M Pkt Z-R-P Br M Ptk Br
1. EUROBUS 18 47 15-2-1 79:35 9 25 8-1-0 38:16 9 22 7-1-1 41:19
2. FIBRIS S.A. 18 36 10-6-2 56:38 9 18 5-3-1 27:19 9 18 5-3-1 29:19
3. IPA STRAŻ GRANICZNA 18 35 11-2-5 60:35 9 19 6-1-2 22:13 9 16 5-1-3 38:22
4. ESTE LAR 18 29 8-5-5 55:44 9 16 4-4-1 27:17 9 13 4-1-4 28:27
5. AM-TRANS 18 27 8-3-7 62:47 9 14 4-2-3 30:23 9 13 4-1-4 32:24
6. NIEDŹWIADKI MOTOR 18 20 5-5-8 46:52 9 7 2-1-6 23:35 9 13 3-4-2 23:17
7. ALMAR-BUS 18 19 5-4-9 51:64 9 8 2-2-5 22:34 9 11 3-2-4 29:30
8. PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 18 17 5-2-11 36:64 9 7 2-1-6 17:34 9 10 3-1-5 19:30 2 3 5:5
9. HOT'N RIDE 18 17 5-2-11 39:68 9 9 3-0-6 23:41 9 8 2-2-5 16:27 2 3 5:5
10. MCS DANIEL 18 6 1-3-14 37:74 9 5 1-2-6 22:38 9 1 0-1-8 15:36
» 1 kolejka
IPA STRAŻ GRANICZNA 4 : 1 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 17 grudnia, 16:00
P.Kocełło 2, Ł.Czub 2 - Ł.Zieliński 1
ESTE LAR 5 : 1 MCS DANIEL 17 grudnia, 16:40
P.Żurawski 1, G.Rozputyński 2, A.Danielak 2 - A.Kazek 1
FIBRIS S.A. 1 : 1 AM-TRANS 17 grudnia, 17:20
J.Wywrot 1 - D.Kędzior 1
EUROBUS 6 : 2 HOT'N RIDE 17 grudnia, 18:00
G.Gierczak 2, K.Gawłowski 4 - K.Wołoszyn 2
ALMAR-BUS 2 : 2 NIEDŹWIADKI MOTOR 17 grudnia, 18:40
J.Woźniak 1, M.Pilch 1 - M.Kawecki 1, B.Galanty 1
» 2 kolejka
AM-TRANS 3 : 5 EUROBUS 18 grudnia, 15:20
M.Mazur 1, D.Kędzior 1, K.Furman 1 - Ł.Rudnicki 2, G.Gierczak 1, K.Gawłowski 2
MCS DANIEL 0 : 2 NIEDŹWIADKI MOTOR 18 grudnia, 16:00
B.Galanty 1, M.Chajdaś 1
HOT'N RIDE 3 : 7 IPA STRAŻ GRANICZNA 18 grudnia, 16:40
G.Góral 1, Ł.Machunik 1, G.Chodorowski 1 - M.Stawiarski 1, T.Borycki 1, Ł.Czub 4, T.Socha 1
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 0 : 1 ESTE LAR 18 grudnia, 17:20
A.Danielak 1
FIBRIS S.A. 1 : 1 ALMAR-BUS 18 grudnia, 20:00
K.Ciżman 1 - J.Kunert 1
» 3 kolejka
EUROBUS 4 : 1 FIBRIS S.A. 28 grudnia, 18:40
G.Gierczak 1, K.Gawłowski 1, R.Kilian 2 - G.Hajduk 1
NIEDŹWIADKI MOTOR 2 : 3 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 28 grudnia, 19:20
M.Kawecki 1, B.Galanty 1 - B.Klepacki 2, D.Jaroch 1
ESTE LAR 4 : 4 HOT'N RIDE 28 grudnia, 20:00
A.Danielak 2, G.Rozputyński 2 - Ł.Machunik 1, G.Chodorowski 1, G.Góral 2
ALMAR-BUS 4 : 2 MCS DANIEL 28 grudnia, 20:40
J.Woźniak 2, T.Sajdak 1, M.Malinowski 1 - J.Pakosz 1, A.Kazek 1
IPA STRAŻ GRANICZNA 3 : 1 AM-TRANS 5 marca, 15:00
Ł.Czub 1, M.Pawłoś 1, B.Stypka 1 - K.Furman 1
» 4 kolejka
NIEDŹWIADKI MOTOR 1 : 6 ESTE LAR 15 stycznia, 16:20
M.Chajdaś 1 - G.Rozputyński 2, A.Danielak 3, T.Danielak 1
MCS DANIEL 0 : 5 IPA STRAŻ GRANICZNA 15 stycznia, 17:00
T.Borycki 1, Ł.Czub 3, T.Socha 1
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 3 : 2 EUROBUS 15 stycznia, 17:40
K.Pirga 1, B.Klepacki 1, D.Grabowski 1 - K.Gawłowski 1, Ł.Rudnicki 1
ALMAR-BUS 1 : 5 AM-TRANS 15 stycznia, 18:20
J.Woźniak 1 - D.Kędzior 2, K.Furman 1, W.Konowalik 1, M.Hawryszko 1
HOT'N RIDE 1 : 3 FIBRIS S.A. 21 stycznia, 16:40
Ł.Machunik 1 - G.Hajduk 1, P.Załoga 1, Z.Pudysz 1
» 5 kolejka
AM-TRANS 3 : 0 HOT'N RIDE 22 stycznia, 10:20
M.Hawryszko 1, D.Kędzior 1, W.Sznajder 1
IPA STRAŻ GRANICZNA 1 : 4 NIEDŹWIADKI MOTOR 22 stycznia, 11:00
Ł.Czub 1 - M.Chajdaś 1, P.Paczkowski 3
FIBRIS S.A. 3 : 2 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 22 stycznia, 11:40
Ł.Bąk 1, M.Gibczyński 2 - A.Kuta 2
EUROBUS 5 : 2 MCS DANIEL 25 lutego, 15:30
M.Dmitrzyk 1, R.Gorczyca 2, J.Harłacz 2 - A.Kazek 1, Ł.Orłoś 1
ESTE LAR 5 : 2 ALMAR-BUS 25 lutego, 16:50
A.Danielak 2, P.Kościelny 1, A.Panek 1, G.Rozputyński 1 - Ł.Cielecki 1, M.Malinowski 1
» 6 kolejka
IPA STRAŻ GRANICZNA 3 : 1 ALMAR-BUS 28 stycznia, 16:00
J.Cwynar 1, Ł.Czub 2 - M.Korab 1
HOT'N RIDE 3 : 4 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 28 stycznia, 16:40
G.Chodorowski 2, Ł.Machunik 1 - D.Jaroch 1, A.Kuta 1, B.Ozibko 2
AM-TRANS 5 : 3 MCS DANIEL 28 stycznia, 17:20
M.Hawryszko 3, D.Kędzior 2 - M.Banaś 1, P.Delikat 1, Ł.Kucab 1
FIBRIS S.A. 2 : 2 NIEDŹWIADKI MOTOR 28 stycznia, 18:00
K.Ciżman 2 - M.Kawecki 1, P.Paczkowski 1
EUROBUS 2 : 2 ESTE LAR 28 stycznia, 18:40
K.Gawłowski 1, Ł.Rudnicki 1 - A.Danielak 2
» 7 kolejka
ESTE LAR 3 : 5 IPA STRAŻ GRANICZNA 29 stycznia, 16:00
P.Kościelny 1, G.Rozputyński 2 - J.Cwynar 2, M.Pawłoś 1, T.Socha 2
ALMAR-BUS 2 : 2 HOT'N RIDE 29 stycznia, 16:40
J.Woźniak 2 - M.Niewęgłowski 1, M.Siara 1
NIEDŹWIADKI MOTOR 0 : 5 EUROBUS 29 stycznia, 17:20
K.Gawłowski 2, G.Gierczak 1, R.Gorczyca 1, J.Harłacz 1
MCS DANIEL 2 : 2 FIBRIS S.A. 29 stycznia, 18:00
P.Delikat 1, A.Kazek 1 - K.Ciżman 1, G.Hajduk 1
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 2 : 8 AM-TRANS 25 lutego, 17:30
D.Jaroch 1, P.Wójtowicz 1 - A.Batko 1, K.Furman 2, D.Kędzior 2, W.Konowalik 2, W.Sznajder 1
» 8 kolejka
EUROBUS 4 : 1 ALMAR-BUS 5 lutego, 12:20
K.Gawłowski 2, B.Kawecki 1, Ł.Rudnicki 1 - J.Woźniak 1
HOT'N RIDE 3 : 2 NIEDŹWIADKI MOTOR 5 lutego, 13:00
T.Szymański 2, K.Niemiec 1 - K.Frankiewicz 1, R.Oleszczuk 1
AM-TRANS 6 : 0 ESTE LAR 5 lutego, 14:20
M.Hawryszko 2, D.Kędzior 2, M.Panek 1, M.Łazor 1
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 2 : 0 MCS DANIEL 16 lutego, 20:40
D.Jaroch 1, A.Kuta 1
FIBRIS S.A. 2 : 1 IPA STRAŻ GRANICZNA 25 lutego, 16:10
Ł.Bąk 1, G.Hajduk 1 - Ł.Czub 1
» 9 kolejka
IPA STRAŻ GRANICZNA 1 : 2 EUROBUS 11 lutego, 16:30
M.Pawłoś 1 - K.Gawłowski 1, Ł.Rudnicki 1
NIEDŹWIADKI MOTOR 2 : 5 AM-TRANS 11 lutego, 17:10
M.Chajdaś 1, M.Kawecki 1 - K.Furman 1, M.Hawryszko 2, D.Kędzior 1, W.Konowalik 1
MCS DANIEL 2 : 4 HOT'N RIDE 11 lutego, 17:50
A.Kazek 1, B.Kos 1 - K.Niemiec 2, M.Niewęgłowski 1, M.Siara 1
ALMAR-BUS 3 : 4 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 11 lutego, 18:30
Ł.Cielecki 2, J.Woźniak 1 - D.Jaroch 1, B.Ozibko 1, M.Szydłowski 1, Ł.Zieliński 1
ESTE LAR 1 : 1 FIBRIS S.A. 16 lutego, 20:00
G.Rozputyński 1 - G.Hajduk 1
» 10 kolejka
AM-TRANS 1 : 2 FIBRIS S.A. 12 lutego, 14:40
M.Łazor 1 - Ł.Bąk 1, P.Załoga 1
HOT'N RIDE 0 : 6 EUROBUS 12 lutego, 15:20
M.Dmitrzyk 1, K.Gawłowski 3, R.Gorczyca 1, Ł.Rudnicki 1
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 1 : 7 IPA STRAŻ GRANICZNA 12 lutego, 16:00
B.Klepacki 1 - J.Cwynar 3, Ł.Czub 1, P.Kocełło 1, M.Pawłoś 1, T.Socha 1
MCS DANIEL 3 : 4 ESTE LAR 12 lutego, 16:40
Ł.Kucab 2, J.Niemiec 1 - A.Danielak 2, G.Rozputyński 1, P.Żurawski 1
NIEDŹWIADKI MOTOR 2 : 4 ALMAR-BUS 12 lutego, 17:20
M.Kawecki 1, S.Wójcik 1 - M.Malinowski 1, J.Woźniak 3
» 11 kolejka
ALMAR-BUS 2 : 6 FIBRIS S.A. 18 lutego, 12:00
T.Sajdak 1, J.Woźniak 1 - Ł.Bąk 2, K.Golik 1, G.Hajduk 1, M.Wojtowicz 1, J.Wywrot 1
IPA STRAŻ GRANICZNA 2 : 1 HOT'N RIDE 18 lutego, 12:40
J.Cwynar 1, P.Kocełło 1 - G.Chodorowski 1
ESTE LAR 3 : 0 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 18 lutego, 13:20
A.Danielak 1, D.Juszczyńśki 1, P.Kościelny 1
EUROBUS 3 : 2 AM-TRANS 16 marca, 20:55
K.Gawłowski 3 - A.Dudek 1, D.Kędzior 1
NIEDŹWIADKI MOTOR 3 : 3 MCS DANIEL 23 marca, 19:10
K.Frankiewicz 1, R.Oleszczuk 1 - P.Delikat 1, A.Kazek 1, J.Pakosz 1
» 12 kolejka
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 2 : 2 NIEDŹWIADKI MOTOR 19 lutego, 11:30
B.Klepacki 1, A.Kuta 1 - K.Frankiewicz 1, M.Kawecki 1
AM-TRANS 2 : 2 IPA STRAŻ GRANICZNA 19 lutego, 12:10
K.Furman 1, M.Panek 1 - T.Borycki 1, J.Cwynar 1
MCS DANIEL 6 : 5 ALMAR-BUS 19 lutego, 14:10
W.Andruszewski 1, P.Delikat 3, Ł.Kucab 1, J.Pakosz 1 - J.Buczak 1, M.Malinowski 2, M.Pilch 1, J.Woźniak 1
HOT'N RIDE 3 : 8 ESTE LAR 19 lutego, 14:50
Ł.Zając 3 - T.Danielak 2, A.Panek 2, Z.Piechota 1, G.Rozputyński 3
Grzegorz Chodorowski (HOT'N RIDE) został ukarany czerwoną kartką
FIBRIS S.A. 5 : 6 EUROBUS 28 marca, 20:00
Ł.Bąk 1, T.Gudzelak 1, G.Hajduk 1, W.Pudysz 1, M.Wojtowicz 1 - M.Dmitrzyk 3, K.Gawłowski 2, Ł.Rudnicki 1
» 13 kolejka
ALMAR-BUS 2 : 5 EUROBUS 26 lutego, 14:30
Ł.Cielecki 1, T.Sajdak 1 - M.Dmitrzyk 2, R.Gorczyca 1, J.Harłacz 2
MCS DANIEL 3 : 3 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 26 lutego, 15:10
A.Kazek 1, Ł.Kucab 2 - D.Jaroch 1, K.Pirga 1, Ł.Zieliński 1
IPA STRAŻ GRANICZNA 2 : 2 FIBRIS S.A. 26 lutego, 15:50
M.Stawiarski 2 - G.Hajduk 1, P.Załoga 1
ESTE LAR 3 : 1 AM-TRANS 26 lutego, 16:30
T.Danielak 1, A.Danielak 2 - W.Sznajder 1
NIEDŹWIADKI MOTOR 4 : 0 HOT'N RIDE 5 marca, 14:20
M.Chajdaś 4
» 14 kolejka
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 4 : 5 ALMAR-BUS 11 marca, 15:50
S.Głuszak 1, D.Jaroch 2, P.Wójtowicz 1 - J.Buczak 1, Ł.Cielecki 1, M.Malinowski 1, J.Woźniak 2
AM-TRANS 0 : 5 NIEDŹWIADKI MOTOR 11 marca, 16:30
M.Bąk 1, M.Chajdaś 2, B.Galanty 1, M.Kawecki 1
EUROBUS 5 : 3 IPA STRAŻ GRANICZNA 11 marca, 17:10
K.Gawłowski 1, Ł.Rudnicki 4 - J.Cwynar 1, Ł.Czub 1, P.Kocełło 1
HOT'N RIDE 3 : 1 MCS DANIEL 11 marca, 17:50
Ł.Machunik 2, K.Wołoszyn 1 - W.Andruszewski 1
FIBRIS S.A. 4 : 2 ESTE LAR 11 marca, 18:30
T.Gudzelak 1, Z.Pudysz 1, Ł.Bąk 1 - A.Panek 1, A.Danielak 1
» 15 kolejka
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 1 : 2 HOT'N RIDE 12 marca, 17:50
B.Klepacki 1 - M.Niewęgłowski 1, R.Rybienik 1
ALMAR-BUS 1 : 4 IPA STRAŻ GRANICZNA 12 marca, 18:30
M.Pilch 1 - Ł.Czub 4
MCS DANIEL 3 : 5 AM-TRANS 12 marca, 19:10
W.Andruszewski 1, A.Kazek 2 - D.Kędzior 4, W.Sznajder 1
ESTE LAR 2 : 2 EUROBUS 12 marca, 19:50
A.Danielak 1, P.Kościelny 1 - K.Gawłowski 1, Ł.Rudnicki 1
NIEDŹWIADKI MOTOR 4 : 5 FIBRIS S.A. 12 marca, 20:30
M.Bąk 2, M.Chajdaś 1, S.Wójcik 1 - Ł.Bąk 2, D.Gibczyński 1, M.Gibczyński 2
» 16 kolejka
IPA STRAŻ GRANICZNA 3 : 1 ESTE LAR 16 marca, 20:15
Ł.Czub 2, P.Kocełło 1 - T.Danielak 1
HOT'N RIDE 1 : 6 ALMAR-BUS 25 marca, 15:30
M.Rybkiewicz 1 - Ł.Cielecki 1, M.Mazurkiewicz 1, J.Woźniak 4
FIBRIS S.A. 6 : 3 MCS DANIEL 25 marca, 16:10
Ł.Bąk 1, G.Hajduk 1, M.Jabłoński 1, W.Pudysz 1, M.Wojtowicz 2 - A.Dziedzic 1, Ł.Kucab 1, Ł.Orłoś 1
EUROBUS 6 : 3 NIEDŹWIADKI MOTOR 25 marca, 16:50
K.Gawłowski 3, R.Gorczyca 1, J.Harłacz 1, Ł.Rudnicki 1 - M.Bąk 1, B.Galanty 1, P.Paczkowski 1
AM-TRANS 6 : 2 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 25 marca, 17:30
A.Dudek 2, D.Kędzior 2, W.Konowalik 1, M.Łazor 1 - D.Jaroch 1, K.Pirga 1
» 17 kolejka
NIEDŹWIADKI MOTOR 5 : 4 IPA STRAŻ GRANICZNA 26 marca, 09:00
M.Chajdaś 3, K.Frankiewicz 2 - J.Cwynar 1, Ł.Czub 3
ALMAR-BUS 5 : 4 ESTE LAR 26 marca, 09:40
J.Buczak 3, Ł.Cielecki 1, M.Korab 1 - T.Danielak 2, P.Kościelny 1, G.Rozputyński 1
MCS DANIEL 3 : 8 EUROBUS 26 marca, 10:20
A.Dziedzic 1, A.Milanik 1, Ł.Orłoś 1 - M.Dmitrzyk 1, M.Franków 1, K.Gawłowski 4, J.Harłacz 2
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 2 : 7 FIBRIS S.A. 26 marca, 11:00
M.Szydłowski 1, Ł.Zieliński 1 - K.Golik 3, T.Gudzelak 1, G.Hajduk 2, M.Jabłoński 1
HOT'N RIDE 6 : 4 AM-TRANS 26 marca, 11:40
G.Chodorowski 1, R.Rybienik 1, K.Wołoszyn 1, Ł.Zając 3 - A.Dudek 1, J.Gierczak 1, D.Kędzior 2
Karol FURMAN (AM-Trans) został ukarany czerwoną kartką
» 18 kolejka
FIBRIS S.A. 3 : 1 HOT'N RIDE 30 marca, 20:00
G.Hajduk 1, M.Wojtowicz 1, P.Załoga 1 - G.Chodorowski 1
IPA STRAŻ GRANICZNA 3 : 0 MCS DANIEL 1 kwietnia, 10:30
Walkower
EUROBUS 3 : 0 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 1 kwietnia, 11:10
Walkower
AM-TRANS 4 : 4 ALMAR-BUS 1 kwietnia, 14:40
A.Batko 1, J.Gierczak 1, M.Mazur 1, M.Panek 1 - Ł.Cielecki 1, M.Malinowski 1, J.Woźniak 2
ESTE LAR 1 : 1 NIEDŹWIADKI MOTOR 1 kwietnia, 15:20
G.Rozputyński 1 - K.Frankiewicz 1
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

Halowy Turniej Piłki Nożnej "5" Copyright 2011

realizacja: Piotr Duda