ARCHIWUM - WYNIKI



I Liga - sezon 2015/2016

  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
Drużyna M Pkt Z-R-P Br M Pkt Z-R-P Br M Pkt Z-R-P Br M Ptk Br
1. EUROBUS 18 54 18-0-0 77:33 9 27 9-0-0 34:13 9 27 9-0-0 43:20
2. FIBRIS S.A. 18 35 11-2-5 57:29 9 21 7-0-2 33:10 9 14 4-2-3 24:19
3. IPA STRAŻ GRANICZNA 18 31 10-1-7 55:50 9 16 5-1-3 34:25 9 15 5-0-4 21:25
4. AM-TRANS 18 30 9-3-6 45:45 9 13 4-1-4 21:31 9 17 5-2-2 24:14
5. ESTE LAR 18 29 9-2-7 57:42 9 19 6-1-2 36:19 9 10 3-1-5 21:23
6. SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA 18 27 8-3-7 72:52 9 16 5-1-3 33:26 9 11 3-2-4 39:26
7. IWONA 18 22 7-1-10 53:71 9 13 4-1-4 29:33 9 9 3-0-6 24:38
8. ALMAR-BUS 18 21 7-0-11 51:57 9 9 3-0-6 24:29 9 12 4-0-5 27:28
9. MCS DANIEL 18 10 3-1-14 30:82 9 7 2-1-6 18:36 9 3 1-0-8 12:46
10. AUTOMAX 18 4 1-1-16 25:61 9 4 1-1-7 13:25 9 0 0-0-9 12:36
» 1 kolejka
ESTE LAR 3 : 2 FIBRIS S.A. 13 grudnia, 17:00
B.Rybak 1, A.Gosa 1, A.Panek 1 - P.Załoga 1, Ł.Bąk 1
IWONA 4 : 6 EUROBUS 13 grudnia, 17:40
M.Siara 1, Ł.Zając 2, Ł.Machunik 1 - G.Gierczak 2, Ł.Rudnicki 2, R.Gorczyca 2
MCS DANIEL 2 : 10 SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA 13 grudnia, 18:20
Ł.Kucab 1, D.Sobol 1 - W.Jaroch 2, M.Błaszczyk 6, T.Harłacz 1, M.Mach 1
ALMAR-BUS 3 : 5 AM-TRANS 13 grudnia, 19:00
G.Sanocki 2, M.Korab 1 - W.Sznajder 1, D.Kędzior 1, M.Mazur 1, A.Kazek 2
AUTOMAX 0 : 2 IPA STRAŻ GRANICZNA 13 grudnia, 19:40
Ł.Czub 1, B.Stypka 1
» 2 kolejka
EUROBUS 5 : 3 ESTE LAR 19 grudnia, 18:00
R.Gorczyca 2, G.Gierczak 1, Ł.Rudnicki 1 - A.Panek 1, G.Rozputyński 1, B.Rybak 1
FIBRIS S.A. 5 : 1 SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA 19 grudnia, 18:40
K.Ciżman 1, Z.Pudysz 2, M.Jabłoński 1, Ł.Bąk 1 - A.Kot 1
AM-TRANS 5 : 2 IWONA 19 grudnia, 19:20
M.Panek 1, D.Zielenkiewicz 1, D.Kędzior 2, A.Kazek 1 - Ł.Machunik 1, G.Chodorowski 1
IPA STRAŻ GRANICZNA 4 : 1 ALMAR-BUS 19 grudnia, 20:00
J.Cwynar 1, M.Magda 1, Ł.Czub 1, B.Stypka 1 - J.Woźniak 1
AUTOMAX 6 : 1 MCS DANIEL 14 lutego, 11:00
M.Dudek 1, R.Dziura 1, M.Kawecki 2, J.Kunert 1, K.Siwik 1 - K.Olejarz 1
W pierwodnym terminie 19.12.2015r. godz. 18:00 odwołany na wniosek MCS DANIEL.
» 3 kolejka
SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA 2 : 3 EUROBUS 20 grudnia, 17:00
W.Jaroch 1, M.Rybkiewicz 1 - J.Harłacz 1, Ł.Rudnicki 1, K.Gawłowski 1
IWONA 0 : 5 IPA STRAŻ GRANICZNA 20 grudnia, 17:40
J.Cwynar 2, P.Kocełlo 1, Ł.Czub 2
ESTE LAR 1 : 1 AM-TRANS 20 grudnia, 18:20
A.Panek 1 - M.Panek 1
ALMAR-BUS 3 : 0 AUTOMAX 20 grudnia, 19:00
M.Malinowski 2, M.Szpik 1
MCS DANIEL 1 : 3 FIBRIS S.A. 20 grudnia, 19:40
D.Sobol 1 - W.Pudysz 1, K.Ciżman 1, Ł.Bąk 1
» 4 kolejka
IPA STRAŻ GRANICZNA 3 : 0 ESTE LAR 2 stycznia, 10:20
Ł.Czub 3
ALMAR-BUS 3 : 4 MCS DANIEL 2 stycznia, 11:00
T.Sajdak 1, J.Woźniak 1, M.Korab 1 - K.Olejarz 3, A.Dziedzic 1
AM-TRANS 0 : 7 SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA 2 stycznia, 11:40
M.Błaszczyk 4, M.Gwóźdź 2, M.Mach 1
AUTOMAX 0 : 1 IWONA 2 stycznia, 12:20
G.Góral 1
EUROBUS 2 : 1 FIBRIS S.A. 2 stycznia, 15:00
R.Kilian 2 - M.Jabłoński 1
» 5 kolejka
ESTE LAR 3 : 0 AUTOMAX 3 stycznia, 12:00
M.Habaj 1, A.Gosa 2
SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA 7 : 0 IPA STRAŻ GRANICZNA 3 stycznia, 12:40
T.Harłacz 1, M.Błaszczyk 3, A.Kot 2, M.Rybkiewicz 1
IWONA 2 : 6 ALMAR-BUS 3 stycznia, 13:20
Ł.Zając 1, M.Siara 1 - Ł.Cielecki 1, J.Woźniak 3, P.Pukalski 1, M.Malinowski 1
MCS DANIEL 1 : 4 EUROBUS 3 stycznia, 14:00
D.Sobol 1 - R.Gorczyca 1, K.Gawłowski 3
FIBRIS S.A. 0 : 2 AM-TRANS 3 stycznia, 14:40
D.Kędzior 1, W.Sznajder 1
» 6 kolejka
ALMAR-BUS 1 : 2 ESTE LAR 9 stycznia, 14:00
M.Korab 1 - P.Żurawski 1, A.Panek 1
AUTOMAX 4 : 4 SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA 9 stycznia, 15:20
M.Kawecki 2, K.Wołoszyn 2 - M.Błaszczyk 2, P.Błażkowski 2
IWONA 5 : 0 MCS DANIEL 9 stycznia, 16:00
Ł.Machunik 2, Ł.Zając 1, M.Siara 1, T.Szymański 1
AM-TRANS 1 : 10 EUROBUS 14 lutego, 10:20
K.Furman 1 - M.Franków 2, K.Gawłowski 4, G.Gierczak 1, J.Harłacz 1, R.Kilian 2
W pierwodnym terminie 09.01.2016r. godz. 18:00 odwołany na wniosek AM-TRANS
IPA STRAŻ GRANICZNA 8 : 4 FIBRIS S.A. 14 lutego, 11:40
Ł.Czub 3, P.Kocełlo 2, M.Pawłoś 2, B.Stypka 1 - Ł.Bąk 3, M.Jabłoński 1
W pierwodnym terminie 09.01.2016r. godz. 18:00 odwołany na wniosek FIBRIS
» 7 kolejka
SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA 6 : 5 ALMAR-BUS 16 stycznia, 08:40
M.Błaszczyk 2, A.Kot 2, M.Gwóźdź 2 - M.Cielecki 1, M.Korab 1, J.Woźniak 1, M.Malinowski 2
FIBRIS S.A. 4 : 3 AUTOMAX 16 stycznia, 09:20
T.Gudzelak 1, Ł.Bąk 2, J.Wywrot 1 - R.Dziura 1, J.Kunert 1, K.Wołoszyn 1
MCS DANIEL 1 : 1 AM-TRANS 16 stycznia, 10:00
P.Kościelny 1 - A.Kazek 1
EUROBUS 8 : 1 IPA STRAŻ GRANICZNA 16 stycznia, 11:20
Ł.Rudnicki 1, J.Harłacz 1, M.Dmitrzyk 2, K.Gawłowski 2, M.Franków 2 - Ł.Czub 1
ESTE LAR 4 : 1 IWONA 16 stycznia, 12:40
B.Rybak 2, A.Gosa 2 - Ł.Zając 1
» 8 kolejka
IPA STRAŻ GRANICZNA 1 : 3 AM-TRANS 17 stycznia, 11:00
J.Cwynar 1 - W.Konowalik 1, A.Dudek 2
IWONA 2 : 9 SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA 17 stycznia, 11:40
M.Siara 2 - E.Matrejek 1, T.Harłacz 1, M.Błaszczyk 6, M.Rybkiewicz 1
ESTE LAR 10 : 2 MCS DANIEL 17 stycznia, 12:20
M.Habaj 2, G.Rozputyński 1, A.Panek 2, A.Gosa 5 - K.Olejarz 1, D.Sobol 1
AUTOMAX 1 : 5 EUROBUS 17 stycznia, 13:00
R.Dziura 1 - Ł.Rudnicki 1, R.Gorczyca 2, K.Gawłowski 1, R.Kilian 1
ALMAR-BUS 1 : 5 FIBRIS S.A. 17 stycznia, 13:40
J.Woźniak 1 - T.Gudzelak 1, Z.Pudysz 1, P.Załoga 2, Ł.Bąk 1
» 9 kolejka
FIBRIS S.A. 10 : 2 IWONA 24 stycznia, 15:00
K.Ciżman 1, T.Gudzelak 1, W.Pudysz 1, P.Załoga 4, Ł.Bąk 2, M.Jabłoński 1 - Ł.Machunik 1, K.Niemiec 1
AM-TRANS 3 : 1 AUTOMAX 24 stycznia, 15:40
D.Kędzior 1, W.Sznajder 1, A.Kazek 1 - K.Wołoszyn 1
SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA 2 : 5 ESTE LAR 24 stycznia, 16:20
M.Błaszczyk 1, W.Jaroch 1 - B.Rybak 1, P.Żurawski 1, G.Rozputyński 1, A.Panek 1, A.Gosa 1
MCS DANIEL 2 : 4 IPA STRAŻ GRANICZNA 24 stycznia, 17:00
A.Danielak 1, D.Sobol 1 - P.Kocełlo 1, J.Cwynar 2, Ł.Czub 1
EUROBUS 3 : 1 ALMAR-BUS 24 stycznia, 18:20
G.Gierczak 2, K.Gawłowski 1 - M.Malinowski 1
» 10 kolejka
AM-TRANS 2 : 1 ALMAR-BUS 31 stycznia, 15:00
D.Kędzior 1, A.Kazek 1 - J.Woźniak 1
IPA STRAŻ GRANICZNA 7 : 2 AUTOMAX 31 stycznia, 15:40
T.Borycki 1, J.Cwynar 2, Ł.Czub 2, A.Pawłoś 1, M.Pawłoś 1 - K.Siwik 1, J.Kunert 1
FIBRIS S.A. 1 : 0 ESTE LAR 31 stycznia, 16:20
K.Ciżman 1
SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA 4 : 2 MCS DANIEL 31 stycznia, 17:00
M.Błaszczyk 1, W.Jaroch 1, A.Kot 1, M.Gwóźdź 1 - P.Kościelny 1, J.Pakosz 1
EUROBUS 4 : 2 IWONA 31 stycznia, 17:40
K.Gawłowski 1, J.Harłacz 1, R.Kilian 1, G.Gierczak 1 - K.Niemiec 1, T.Szymański 1
» 11 kolejka
IWONA 3 : 2 AM-TRANS 7 lutego, 11:00
Ł.Zając 1, Ł.Machunik 1, G.Góral 1 - A.Kazek 2
ESTE LAR 5 : 6 EUROBUS 7 lutego, 11:40
A.Gosa 3, A.Panek 1, G.Rozputyński 1 - K.Gawłowski 3, G.Gierczak 1, Ł.Rudnicki 2
SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA 1 : 1 FIBRIS S.A. 7 lutego, 12:20
M.Błaszczyk 1 - Ł.Bąk 1
ALMAR-BUS 1 : 3 IPA STRAŻ GRANICZNA 7 lutego, 13:00
M.Szpik 1 - Ł.Czub 2, M.Wożniak 1
MCS DANIEL 2 : 1 AUTOMAX 6 marca, 11:20
P.Kościelny 1, K.Olejarz 1 - J.Kunert 1
» 12 kolejka
AM-TRANS 3 : 3 ESTE LAR 21 lutego, 08:00
A.Dudek 1, D.Kędzior 1, W.Konowalik 1 - A.Gosa 1, A.Panek 1, P.Żurawski 1
EUROBUS 4 : 3 SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA 21 lutego, 09:20
G.Gierczak 1, R.Gorczyca 1, J.Harłacz 1, Ł.Rudnicki 1 - M.Błaszczyk 1, A.Kot 2
IPA STRAŻ GRANICZNA 2 : 7 IWONA 21 lutego, 10:40
Ł.Czub 1, P.Kocełlo 1 - G.Chodorowski 2, G.Góral 1, K.Niemiec 1, T.Szymański 2, Ł.Zając 1
FIBRIS S.A. 5 : 0 MCS DANIEL 21 lutego, 12:00
K.Ciżman 1, W.Pudysz 2, M.Wojtowicz 2
AUTOMAX 1 : 3 ALMAR-BUS 21 lutego, 13:20
P.Balicki 1 - M.Malinowski 1, M.Korab 1, P.Pukalski 1
» 13 kolejka
MCS DANIEL 1 : 5 ALMAR-BUS 5 marca, 15:00
J.Pakosz 1 - M.Korab 1, M.Malinowski 2, J.Woźniak 2
IWONA 8 : 1 AUTOMAX 5 marca, 15:40
G.Góral 2, K.Niemiec 2, M.Niewęgłowski 1, T.Szymański 3 - M.Dudek 1
ESTE LAR 3 : 2 IPA STRAŻ GRANICZNA 5 marca, 16:20
G.Rozputyński 1, B.Rybak 1, P.Żurawski 1 - J.Cwynar 1, M.Pawłoś 1
SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA 3 : 6 AM-TRANS 5 marca, 17:00
B.Gazda 2, A.Kot 1 - A.Dudek 1, K.Furman 1, A.Kazek 3, M.Panek 1
FIBRIS S.A. 1 : 2 EUROBUS 5 marca, 17:40
W.Pudysz 1 - K.Gawłowski 2
» 14 kolejka
EUROBUS 4 : 0 MCS DANIEL 13 marca, 11:00
M.Franków 1, K.Gawłowski 2, R.Kilian 1
IPA STRAŻ GRANICZNA 1 : 1 SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA 13 marca, 12:20
Ł.Czub 1 - K.Gaca 1
AM-TRANS 1 : 3 FIBRIS S.A. 13 marca, 13:00
J.Gierczak 1 - Ł.Bąk 1, Z.Pudysz 1, M.Wojtowicz 1
AUTOMAX 1 : 3 ESTE LAR 20 kwietnia, 19:10
J.Kunert 1 - B.Rybak 1, P.Żurawski 2
W pierwotnym terminie 2016-03-13 11:40 odwołany na wniosek AUTOMAX
ALMAR-BUS 5 : 3 IWONA 20 kwietnia, 20:30
M.Korab 1, P.Pukalski 2, M.Szpik 1, J.Woźniak 1 - Ł.Zając 3
W pierwotnym terminie 2016-03-13 11:00 odwołany na wniosek IWONA
» 15 kolejka
EUROBUS 2 : 1 AM-TRANS 21 marca, 16:00
K.Gawłowski 1, R.Gorczyca 1 - D.Kędzior 1
ESTE LAR 4 : 5 ALMAR-BUS 21 marca, 16:40
A.Panek 1, B.Rybak 1, P.Żurawski 2 - Ł.Cielecki 1, P.Pukalski 3, J.Woźniak 1
SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA 4 : 3 AUTOMAX 21 marca, 17:20
W.Jaroch 2, A.Ślisz 2 - P.Balicki 1, R.Dziura 1, J.Kunert 1
MCS DANIEL 4 : 5 IWONA 21 marca, 18:00
P.Kościelny 1, J.Pakosz 1, Z.Piechota 2 - G.Góral 1, Ł.Machunik 2, K.Niemiec 1, Ł.Zając 1
FIBRIS S.A. 2 : 0 IPA STRAŻ GRANICZNA 20 kwietnia, 18:30
Z.Pudysz 2
» 16 kolejka
ALMAR-BUS 5 : 4 SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA 2 kwietnia, 08:40
T.Sajdak 1, M.Szpik 2, J.Woźniak 2 - K.Gaca 1, M.Gwóźdź 1, W.Jaroch 1, E.Matrejek 1
AUTOMAX 0 : 3 FIBRIS S.A. 2 kwietnia, 09:20
walkower
AM-TRANS 4 : 0 MCS DANIEL 2 kwietnia, 10:00
A.Dudek 1, M.Panek 2, W.Sznajder 1
IPA STRAŻ GRANICZNA 3 : 4 EUROBUS 6 kwietnia, 20:00
Ł.Czub 2, P.Kocełlo 1 - K.Gawłowski 2, G.Gierczak 1, R.Kilian 1
IWONA 3 : 2 ESTE LAR 6 kwietnia, 20:40
Ł.Machunik 2, T.Szymański 1 - M.Habaj 1, A.Panek 1
» 17 kolejka
AM-TRANS 2 : 4 IPA STRAŻ GRANICZNA 3 kwietnia, 08:00
A.Kazek 1, D.Kędzior 1 - T.Borycki 1, J.Cwynar 2, Ł.Czub 1
MCS DANIEL 4 : 3 ESTE LAR 3 kwietnia, 08:40
W.Andruszewski 1, P.Kościelny 1, K.Olejarz 2 - T.Danielak 2, A.Panek 1
EUROBUS 2 : 1 AUTOMAX 3 kwietnia, 09:20
K.Gawłowski 1, G.Gierczak 1 - D.Myszak 1
FIBRIS S.A. 5 : 0 ALMAR-BUS 3 kwietnia, 10:00
Ł.Bąk 1, K.Ciżman 1, T.Gudzelak 1, Z.Pudysz 1, W.Pudysz 1
SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA 4 : 1 IWONA 3 kwietnia, 10:40
M.Gwóźdź 1, W.Jaroch 2, E.Matrejek 1 - Ł.Zając 1
» 18 kolejka
ALMAR-BUS 2 : 3 EUROBUS 23 kwietnia, 10:00
M.Cielecki 1, M.Korab 1 - R.Gorczyca 1, Ł.Rudnicki 2
IPA STRAŻ GRANICZNA 5 : 3 MCS DANIEL 23 kwietnia, 10:40
Ł.Czub 2, P.Kocełlo 1, M.Pawłoś 2 - P.Kościelny 1, J.Pakosz 1, D.Sobol 1
ESTE LAR 3 : 0 SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA 23 kwietnia, 11:20
walkower
IWONA 2 : 2 FIBRIS S.A. 23 kwietnia, 12:00
Ł.Machunik 1, Ł.Zając 1 - K.Ciżman 1, T.Gudzelak 1
AUTOMAX 0 : 3 AM-TRANS 23 kwietnia, 12:40
walkower
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

Halowy Turniej Piłki Nożnej "5" Copyright 2011

realizacja: Piotr Duda