ARCHIWUM - WYNIKI



I Liga - sezon 2014/2015

  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
Drużyna M Pkt Z-R-P Br M Pkt Z-R-P Br M Pkt Z-R-P Br M Ptk Br
1. SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 18 40 12-4-2 82:39 9 20 6-2-1 42:18 9 20 6-2-1 40:21
2. FIBRIS S.A. Przemyśl 18 39 12-3-3 65:37 9 20 6-2-1 37:25 9 19 6-1-2 28:12
3. EUROBUS 18 36 11-3-4 59:44 9 17 5-2-2 37:27 9 19 6-1-2 22:17
4. ESTE LAR 18 30 9-3-6 63:58 9 16 5-1-3 30:25 9 14 4-2-3 33:33
5. IPA STRAŻ GRANICZNA 18 28 8-4-6 51:46 9 15 4-3-2 24:19 9 13 4-1-4 27:27
6. Greinplast-AutoMax-5BSP 18 27 8-3-7 50:49 9 12 4-0-5 26:25 9 15 4-3-2 24:24
7. MCS DANIEL 18 18 5-3-10 48:74 9 10 3-1-5 21:33 9 8 2-2-5 27:41 2 6 6:4
8. AM-TRANS 18 18 5-3-10 42:56 9 3 0-3-6 15:30 9 15 5-0-4 27:26 2 0 4:6
9. NIEDŹWIADKI MOTOR 18 13 3-4-11 39:59 9 7 2-1-6 19:29 9 6 1-3-5 20:30
10. KAZANÓW OKNOPLAST 18 5 1-2-15 41:78 9 1 0-1-8 20:38 9 4 1-1-7 21:40
» 1 kolejka
MCS DANIEL 3 : 0 EUROBUS 23 listopada, 13:40
Walkower (na boisku 2-9) - gra nieuprawnionego zawodnika /pkt 5 ppkt 10 regulaminu/
SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 2 : 3 FIBRIS S.A. Przemyśl 23 listopada, 14:20
W.Jaroch 2 - K.Ciżman 1, T.Gudzelak 2
IPA STRAŻ GRANICZNA 3 : 1 KAZANÓW OKNOPLAST 23 listopada, 15:00
J.Cwynar 1, B.Kos 1, T.Borycki 1 - K.Jagielnik 1
Greinplast-AutoMax-5BSP 2 : 4 ESTE LAR 24 stycznia, 12:40
P.Balicki 2 - A.Panek 1, G.Rozputyński 1, Ł.Rudnicki 1, P.Żurawski 1
W pierwotnym terminie 23.11.2014 przełożony na wniosek ESTE LAR
NIEDŹWIADKI MOTOR 2 : 5 AM-TRANS 24 stycznia, 14:40
B.Rybak 2 - D.Kędzior 1, M.Mazur 2, W.Sznajder 2
W pierwotnym terminie 23.11.2014 przełożony na wniosek NIEDŹWIADKI MOTOR
» 2 kolejka
KAZANÓW OKNOPLAST 0 : 1 NIEDŹWIADKI MOTOR 20 grudnia, 10:00
B.Rybak 1
AM-TRANS 1 : 1 Greinplast-AutoMax-5BSP 20 grudnia, 10:40
D.Kędzior 1 - R.Dziura 1
ESTE LAR 1 : 1 FIBRIS S.A. Przemyśl 20 grudnia, 11:20
G.Rozputyński 1 - G.Hajduk 1
IPA STRAŻ GRANICZNA 2 : 3 EUROBUS 20 grudnia, 12:00
P.Kocełlo 2 - K.Gawłowski 2, G.Gierczak 1
MCS DANIEL 2 : 9 SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 20 grudnia, 12:40
A.Danielak 1, K.Olejarz 1 - M.Błaszczyk 6, M.Gwóźdź 1, M.Rybkiewicz 2
» 3 kolejka
Greinplast-AutoMax-5BSP 5 : 0 KAZANÓW OKNOPLAST 21 grudnia, 12:10
P.Balicki 1, M.Fudali 1, M.Kawecki 2, J.Kunert 1
SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 6 : 4 ESTE LAR 21 grudnia, 12:50
M.Błaszczyk 4, M.Gwóźdź 1, A.Kot 1 - M.Habaj 1, Ł.Rudnicki 2, A.Panek 1
IPA STRAŻ GRANICZNA 1 : 4 MCS DANIEL 21 grudnia, 13:30
D.Jarosiewicz 1 - A.Danielak 2, K.Olejarz 2
NIEDŹWIADKI MOTOR 1 : 3 EUROBUS 21 grudnia, 14:10
B.Rybak 1 - K.Gawłowski 2, R.Gorczyca 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 5 : 3 AM-TRANS 21 grudnia, 14:50
K.Ciżman 1, P.Cisek 1, W.Pudysz 1, Z.Pudysz 1, P.Załoga 1 - A.Dudek 1, D.Kędzior 1, M.Mazur 1
» 4 kolejka
KAZANÓW OKNOPLAST 1 : 2 FIBRIS S.A. Przemyśl 3 stycznia, 16:00
G.Tokarz 1 - Ł.Bąk 1, G.Hajduk 1
IPA STRAŻ GRANICZNA 3 : 3 SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 3 stycznia, 16:40
J.Cwynar 3 - M.Błaszczyk 2, W.Jaroch 1
Greinplast-AutoMax-5BSP 2 : 4 EUROBUS 3 stycznia, 17:20
R.Dziura 2 - K.Gawłowski 3, J.Harłacz 1
MCS DANIEL 3 : 3 NIEDŹWIADKI MOTOR 3 stycznia, 18:00
M.Dołęga 2, Ł.Kucab 1 - B.Rybak 1, P.Paczkowski 2
AM-TRANS 0 : 1 ESTE LAR 3 stycznia, 18:40
A.Panek 1
» 5 kolejka
SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 6 : 1 AM-TRANS 4 stycznia, 10:00
M.Błaszczyk 3, W.Jaroch 2, A.Kot 1 - D.Zielenkiewicz 1
Greinplast-AutoMax-5BSP 6 : 3 MCS DANIEL 4 stycznia, 10:40
P.Balicki 1, K.Barszczak 1, R.Dziura 1, M.Fudali 2, K.Siwik 1 - W.Andruszewski 1, M.Banaś 1, Ł.Kucab 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 0 : 2 EUROBUS 4 stycznia, 11:20
K.Gawłowski 1, J.Harłacz 1
NIEDŹWIADKI MOTOR 1 : 3 IPA STRAŻ GRANICZNA 4 stycznia, 12:00
B.Rybak 1 - D.Jarosiewicz 1, J.Cwynar 1, P.Kocełlo 1
ESTE LAR 5 : 2 KAZANÓW OKNOPLAST 4 stycznia, 12:40
M.Habaj 1, P.Żurawski 1, Ł.Rudnicki 2, G.Rozputyński 1 - Ł.Lizak 2
» 6 kolejka
KAZANÓW OKNOPLAST 2 : 4 AM-TRANS 10 stycznia, 17:40
G.Tokarz 2 - L.Wajda 2, A.Dudek 2
MCS DANIEL 0 : 4 FIBRIS S.A. Przemyśl 10 stycznia, 18:20
K.Ciżman 1, Ł.Bąk 3, T.Gudzelak 1
ESTE LAR 4 : 1 EUROBUS 10 stycznia, 19:00
A.Panek 2, G.Rozputyński 2 - G.Gierczak 1
IPA STRAŻ GRANICZNA 2 : 2 Greinplast-AutoMax-5BSP 10 stycznia, 19:40
J.Cwynar 2 - M.Kawecki 2
NIEDŹWIADKI MOTOR 3 : 0 SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 10 stycznia, 20:20
M.Kawecki 2, B.Rybak 1
» 7 kolejka
Greinplast-AutoMax-5BSP 4 : 3 NIEDŹWIADKI MOTOR 11 stycznia, 15:40
G.Barczszak 1, R.Dziura 2, M.Fudali 1 - B.Rybak 2, S.Wójcik 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 6 : 2 IPA STRAŻ GRANICZNA 11 stycznia, 16:20
Ł.Bąk 2, T.Gudzelak 1, G.Hajduk 1, W.Pudysz 1, M.Wojtowicz 1 - J.Cwynar 1, P.Kocełlo 1
SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 6 : 3 KAZANÓW OKNOPLAST 11 stycznia, 17:00
M.Błaszczyk 4, A.Kot 1, E.Matrejek 1 - M.Biernat 1, B.Krucan 1, Ł.Lizak 1
ESTE LAR 3 : 2 MCS DANIEL 11 stycznia, 17:40
S.Barszczak 1, G.Rozputyński 1, P.Żurawski 1 - A.Danielak 1, M.Dołęga 1
AM-TRANS 1 : 2 EUROBUS 11 stycznia, 18:20
W.Sznajder 1 - K.Gawłowski 1, R.Gorczyca 1
» 8 kolejka
KAZANÓW OKNOPLAST 1 : 4 EUROBUS 17 stycznia, 14:40
Ł.Lizak 1 - K.Gawłowski 2, G.Gierczak 1, J.Harłacz 1
IPA STRAŻ GRANICZNA 3 : 3 ESTE LAR 17 stycznia, 15:20
J.Cwynar 1, W.Konowalik 1, B.Kos 1 - G.Rozputyński 2, Ł.Rudnicki 1
Greinplast-AutoMax-5BSP 1 : 4 SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 17 stycznia, 16:00
M.Fudali 1 - M.Błaszczyk 4
NIEDŹWIADKI MOTOR 0 : 5 FIBRIS S.A. Przemyśl 17 stycznia, 16:40
Ł.Bąk 2, K.Ciżman 2, W.Pudysz 1
MCS DANIEL 3 : 2 AM-TRANS 22 lutego, 08:40
W.Andruszewski 2, P.Kościelny 1 - D.Kędzior 1, W.Sznajder 1
W pierwotnym terminie 17.01.2015 przełożony na inny termin na wniosek AM-TRANS
» 9 kolejka
ESTE LAR 6 : 1 NIEDŹWIADKI MOTOR 18 stycznia, 09:00
M.Mach 1, G.Rozputyński 2, Ł.Rudnicki 2, P.Żurawski 1 - K.Frakiewicz 1
KAZANÓW OKNOPLAST 6 : 6 MCS DANIEL 18 stycznia, 09:40
M.Beńko 1, B.Krucan 2, K.Kwiatkowski 1, Ł.Lizak 1, G.Tokarz 1 - A.Danielak 2, K.Olejarz 3, Ł.Kucab 1
AM-TRANS 3 : 6 IPA STRAŻ GRANICZNA 18 stycznia, 10:20
A.Dudek 1, D.Kędzior 1, W.Sznajder 1 - J.Cwynar 1, P.Kocełlo 4, D.Jarosiewicz 1
SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 3 : 3 EUROBUS 18 stycznia, 11:00
M.Błaszczyk 1, M.Gwóźdź 2 - K.Gawłowski 1, G.Gierczak 1, R.Gorczyca 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 3 : 3 Greinplast-AutoMax-5BSP 18 stycznia, 11:40
M.Bąk 1, W.Pudysz 1, M.Wojtowicz 1 - G.Barczszak 2, R.Dziura 1
» 10 kolejka
FIBRIS S.A. Przemyśl 2 : 2 SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 31 stycznia, 13:00
K.Ciżman 1, T.Gudzelak 1 - M.Gwóźdź 1, A.Kot 1
AM-TRANS 2 : 2 NIEDŹWIADKI MOTOR 31 stycznia, 13:40
A.Dudek 1, D.Kędzior 1 - P.Paczkowski 1, B.Rybak 1
ESTE LAR 3 : 5 Greinplast-AutoMax-5BSP 22 lutego, 09:20
T.Danielak 1, A.Panek 1, G.Rozputyński 1 - P.Balicki 1, M.Fudali 1, M.Kawecki 2, J.Kunert 1
W pierwotnym terminie 31.01.2015 mecz przełożony na wniosek GREINPLAST
KAZANÓW OKNOPLAST 1 : 4 IPA STRAŻ GRANICZNA 22 lutego, 10:40
B.Krucan 1 - J.Cwynar 1, P.Kocełlo 1, B.Stypka 1, J.Zioło 1
W pierwotnym terminie 31.01.2015 mecz przełożony na wniosek KAZANÓW OKNOPLAST
EUROBUS 7 : 4 MCS DANIEL 21 marca, 20:00
D.Harłacz 1, R.Gorczyca 1, G.Gierczak 5 - M.Banaś 1, K.Olejarz 3
W pierwotnym terminie 31.01.2015 mecz przełożony na wniosek EUROBUS
» 11 kolejka
FIBRIS S.A. Przemyśl 5 : 2 ESTE LAR 7 lutego, 09:00
M.Bąk 2, T.Gudzelak 1, G.Hajduk 2 - T.Danielak 1, A.Panek 1
SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 9 : 0 MCS DANIEL 7 lutego, 09:40
M.Błaszczyk 4, T.Harłacz 1, A.Kot 4
EUROBUS 4 : 2 IPA STRAŻ GRANICZNA 7 lutego, 10:20
K.Gawłowski 1, R.Gorczyca 1, J.Harłacz 2 - J.Cwynar 1, K.Duński 1
Greinplast-AutoMax-5BSP 1 : 2 AM-TRANS 7 lutego, 11:00
P.Balicki 1 - A.Dudek 1, D.Kędzior 1
NIEDŹWIADKI MOTOR 3 : 2 KAZANÓW OKNOPLAST 7 lutego, 11:40
P.Paczkowski 2, B.Rybak 1 - M.Beńko 1, P.Gierma 1
» 12 kolejka
ESTE LAR 0 : 4 SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 14 lutego, 08:40
M.Błaszczyk 2, M.Gwóźdź 1, E.Matrejek 1
AM-TRANS 0 : 7 FIBRIS S.A. Przemyśl 14 lutego, 09:20
Ł.Bąk 1, M.Bąk 1, G.Hajduk 1, Z.Pudysz 1, M.Wojtowicz 1, J.Wywrot 1
EUROBUS 2 : 2 NIEDŹWIADKI MOTOR 14 lutego, 10:40
K.Gawłowski 1, G.Gierczak 1 - K.Furman 1, P.Paczkowski 1
KAZANÓW OKNOPLAST 3 : 4 Greinplast-AutoMax-5BSP 14 lutego, 12:40
K.Jagielnik 1, K.Kwiatkowski 1, Ł.Lizak 1 - P.Balicki 1, R.Dziura 1, M.Kawecki 2
MCS DANIEL 3 : 4 IPA STRAŻ GRANICZNA 14 lutego, 13:20
M.Dołęga 1, P.Kościelny 1, Ł.Kucab 1 - P.Kocełlo 3, W.Konowalik 1
» 13 kolejka
FIBRIS S.A. Przemyśl 4 : 3 KAZANÓW OKNOPLAST 28 lutego, 12:40
Ł.Bąk 2, G.Hajduk 1, W.Pudysz 1 - M.Beńko 1, R.Kwaśniewski 1, M.Woźniak 1
ESTE LAR 3 : 5 AM-TRANS 28 lutego, 13:20
A.Panek 1, G.Rozputyński 1, P.Żurawski 1 - A.Batko 1, D.Kędzior 1, M.Łazor 2, D.Zielenkiewicz 1
SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 0 : 0 IPA STRAŻ GRANICZNA 28 lutego, 14:00
NIEDŹWIADKI MOTOR 1 : 1 MCS DANIEL 28 lutego, 14:40
P.Paczkowski 1 - Z.Piechota 1
EUROBUS 2 : 0 Greinplast-AutoMax-5BSP 28 lutego, 15:20
G.Gierczak 1, B.Kawecki 1
» 14 kolejka
IPA STRAŻ GRANICZNA 4 : 2 NIEDŹWIADKI MOTOR 1 marca, 08:40
T.Borycki 1, J.Cwynar 1, D.Jarosiewicz 1, P.Kocełlo 1 - P.Paczkowski 1, B.Rybak 1
AM-TRANS 4 : 6 SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 1 marca, 09:20
D.Kędzior 1, M.Łazor 1, W.Sznajder 2 - M.Gwóźdź 3, T.Harłacz 1, A.Kot 2
MCS DANIEL 0 : 3 Greinplast-AutoMax-5BSP 1 marca, 10:00
P.Balicki 1, M.Fudali 1, J.Kunert 1
EUROBUS 4 : 2 FIBRIS S.A. Przemyśl 1 marca, 10:40
G.Gierczak 2, R.Gorczyca 1, J.Harłacz 1 - G.Hajduk 1, P.Załoga 1
KAZANÓW OKNOPLAST 4 : 6 ESTE LAR 1 marca, 11:20
P.Gierma 1, B.Krucan 1, Ł.Lizak 1, H.Oczoś 1 - M.Mach 1, A.Panek 4, G.Rozputyński 1
» 15 kolejka
SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 3 : 2 NIEDŹWIADKI MOTOR 8 marca, 09:00
M.Błaszczyk 1, M.Gwóźdź 1, M.Rybkiewicz 1 - K.Frakiewicz 1, P.Paczkowski 1
Greinplast-AutoMax-5BSP 4 : 2 IPA STRAŻ GRANICZNA 8 marca, 09:40
R.Dziura 1, M.Fudali 1, M.Kawecki 2 - T.Borycki 1, J.Cwynar 1
AM-TRANS 2 : 2 KAZANÓW OKNOPLAST 8 marca, 10:20
D.Kędzior 1, W.Sznajder 1 - K.Kwiatkowski 1, G.Tokarz 1
EUROBUS 4 : 4 ESTE LAR 8 marca, 14:20
K.Gawłowski 2, R.Gorczyca 2 - M.Mach 1, P.Żurawski 2, R.Śmigielski 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 6 : 4 MCS DANIEL 31 marca, 20:00
P.Cisek 1, M.Bąk 1, Z.Pudysz 1, K.Ciżman 1, G.Hajduk 2 - Z.Piechota 1, Ł.Kucab 1, P.Kościelny 1, K.Olejarz 1
W pierwotnym terminie 8.03.2015 mecz przełożony na wniosek MCS DANIEL
» 16 kolejka
IPA STRAŻ GRANICZNA 3 : 1 FIBRIS S.A. Przemyśl 22 marca, 18:10
T.Borycki 1, J.Cwynar 1, B.Stypka 1 - M.Wojtowicz 1
KAZANÓW OKNOPLAST 2 : 7 SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 22 marca, 18:50
B.Krucan 1, G.Tokarz 1 - M.Błaszczyk 6, E.Matrejek 1
MCS DANIEL 4 : 3 ESTE LAR 22 marca, 19:30
P.Kościelny 2, K.Olejarz 2 - T.Danielak 1, A.Panek 2
EUROBUS 1 : 5 AM-TRANS 22 marca, 20:10
B.Kawecki 1 - D.Kędzior 3, W.Sznajder 1, M.Łazor 1
NIEDŹWIADKI MOTOR 3 : 4 Greinplast-AutoMax-5BSP 22 marca, 20:50
K.Furman 2, P.Paczkowski 1 - P.Balicki 2, R.Dziura 1, M.Kawecki 1
» 17 kolejka
AM-TRANS 2 : 3 MCS DANIEL 28 marca, 17:40
J.Gierczak 1, A.Dudek 1 - P.Kościelny 1, M.Dołęga 1, W.Andruszewski 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 6 : 4 NIEDŹWIADKI MOTOR 28 marca, 18:20
Ł.Bąk 1, K.Ciżman 2, D.Gibczyński 1, G.Hajduk 2 - K.Frakiewicz 1, M.Kawecki 1, P.Paczkowski 1, B.Rybak 1
EUROBUS 9 : 3 KAZANÓW OKNOPLAST 28 marca, 19:00
K.Gawłowski 3, R.Gorczyca 2, J.Harłacz 2, B.Kawecki 2 - M.Biernat 2, B.Krucan 1
SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 7 : 2 Greinplast-AutoMax-5BSP 28 marca, 19:40
M.Błaszczyk 3, M.Gwóźdź 2, E.Matrejek 2 - J.Kunert 1, K.Wołoszyn 1
ESTE LAR 5 : 4 IPA STRAŻ GRANICZNA 28 marca, 20:20
T.Danielak 1, A.Panek 2, R.Śmigielski 1, P.Żurawski 1 - J.Cwynar 3, T.Borycki 1
» 18 kolejka
NIEDŹWIADKI MOTOR 5 : 6 ESTE LAR 18 kwietnia, 17:10
K.Frakiewicz 1, K.Furman 2, M.Kawecki 1, B.Rybak 1 - M.Habaj 1, R.Śmigielski 2, P.Żurawski 3
IPA STRAŻ GRANICZNA 3 : 0 AM-TRANS 18 kwietnia, 17:50
Walkower - drużyna gości nie stawiła się na mecz
MCS DANIEL 3 : 5 KAZANÓW OKNOPLAST 18 kwietnia, 18:30
M.Banaś 1, A.Danielak 1, Ł.Kucab 1 - K.Ciciński 1, Ł.Gral 1, R.Kwaśniewski 1, H.Oczoś 0, T.Schabowski 1
Greinplast-AutoMax-5BSP 1 : 3 FIBRIS S.A. Przemyśl 18 kwietnia, 19:10
J.Kunert 1 - Ł.Bąk 1, K.Ciżman 1, G.Hajduk 1
EUROBUS 4 : 5 SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 18 kwietnia, 19:50
G.Gierczak 1, J.Harłacz 2, B.Kawecki 1 - M.Błaszczyk 2, A.Kot 2, T.Harłacz 1
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

Halowy Turniej Piłki Nożnej "5" Copyright 2011

realizacja: Piotr Duda