ARCHIWUM - WYNIKI



II Liga - sezon 2014/2015

  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
Drużyna M Pkt Z-R-P Br M Pkt Z-R-P Br M Pkt Z-R-P Br M Ptk Br
1. IWONA 16 38 12-2-2 63:23 8 22 7-1-0 29:9 8 16 5-1-2 34:14
2. ALMAR-BUS 16 34 10-4-2 62:28 8 20 6-2-0 36:15 8 14 4-2-2 26:13
3. MOTO-FAN 16 33 11-0-5 53:33 8 18 6-0-2 24:12 8 15 5-0-3 29:21
4. ELEKTROMONTAŻ 16 32 10-2-4 55:19 8 16 5-1-2 29:8 8 16 5-1-2 26:11
5. PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 16 28 9-1-6 70:45 8 10 3-1-4 27:22 8 18 6-0-2 43:23
6. AUTO-KOMIS BODEX 16 21 7-0-9 52:54 8 12 4-0-4 30:30 8 9 3-0-5 22:24
7. MULTI COLOR 16 11 3-2-11 29:65 8 6 2-0-6 16:37 8 5 1-2-5 13:28
8. SINDBAD 16 10 3-1-12 30:65 8 7 2-1-5 17:34 8 3 1-0-7 13:31
9. HENSFORT 16 3 1-0-15 22:104 8 3 1-0-7 14:47 8 0 0-0-8 8:57
» 1 kolejka
» Pauza: ALMAR-BUS,
IWONA 3 : 2 MOTO-FAN 23 listopada, 11:00
Ł.Machunik 3 - M.Romanowicz 1, G.Piejko 1
SINDBAD 1 : 2 ELEKTROMONTAŻ 23 listopada, 11:40
M.Gwizdała 1 - D.Lewandowski 1, M.Szmyd 1
MULTI COLOR 4 : 2 HENSFORT 23 listopada, 12:20
Z.Gaweł 1, R.Głuszko 2, P.Barszczak 1 - K.Kusz 1, M.Hendzel 1
AUTO-KOMIS BODEX 2 : 6 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 23 listopada, 13:00
M.Hawryszko 2 - A.Kuta 2, M.Szydłowski 1, D.Jaroch 2, D.Grabowski 1
» 2 kolejka
» Pauza: AUTO-KOMIS BODEX,
ALMAR-BUS 3 : 3 IWONA 20 grudnia, 13:20
P.Grochoła 1, G.Sanocki 2 - G.Góral 1, K.Niemiec 1, R.Rybienik 1
HENSFORT 4 : 3 SINDBAD 20 grudnia, 14:00
K.Kusz 1, Ł.Halota 1, M.Walciszewski 1, M.Hendzel 1 - T.Pisarski 1, T.Jaroch 2
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 3 : 3 MULTI COLOR 20 grudnia, 14:40
D.Jaroch 1, Ł.Zieliński 1, P.Majewski 1 - Z.Gaweł 1, R.Kud 1, P.Barszczak 1
ELEKTROMONTAŻ 1 : 2 MOTO-FAN 20 grudnia, 15:20
D.Lewandowski 1 - A.Buńko 1, A.Hakało 1
» 3 kolejka
» Pauza: MULTI COLOR,
IWONA 2 : 0 ELEKTROMONTAŻ 21 grudnia, 09:30
Ł.Zając 1, T.Szymański 1
MOTO-FAN 7 : 0 HENSFORT 21 grudnia, 10:10
A.Buńko 1, A.Hakało 2, G.Piejko 2, R.Janas 1, M.Romanowicz 1
SINDBAD 1 : 5 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 21 grudnia, 10:50
D.Patroś 1 - D.Jaroch 2, Ł.Zieliński 2, D.Grabowski 1
AUTO-KOMIS BODEX 2 : 1 ALMAR-BUS 21 grudnia, 11:30
M.Hawryszko 2 - P.Grochoła 1
» 4 kolejka
» Pauza: SINDBAD,
HENSFORT 2 : 8 ELEKTROMONTAŻ 3 stycznia, 14:00
M.Hendzel 2 - D.Lewandowski 3, D.Orzechowski 2, P.Górecki 2, M.Kucharski 1
ALMAR-BUS 3 : 2 MULTI COLOR 3 stycznia, 14:40
M.Korab 2, M.Malinowski 1 - Z.Gaweł 2
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 3 : 5 MOTO-FAN 3 stycznia, 15:20
D.Jaroch 2, Ł.Zieliński 1 - W.Wiśniowski 2, G.Piejko 1, M.Romanowicz 2
AUTO-KOMIS BODEX 0 : 7 IWONA 18 stycznia, 14:20
G.Góral 2, J.Świtajło 1, K.Niemiec 1, Ł.Machunik 1, M.Siara 1, T.Szymański 1
W pierwotnym terminie 3.01.2015 przełożony na inny termin na wniosek AUTO-KOMIS BODEX
» 5 kolejka
» Pauza: MOTO-FAN,
MULTI COLOR 2 : 3 AUTO-KOMIS BODEX 4 stycznia, 13:20
R.Wojtowicz 1, S.Mikulec 1 - T.Błażkowski 1, M.Hawryszko 2
SINDBAD 1 : 0 ALMAR-BUS 4 stycznia, 14:00
S.Malcher 1
IWONA 8 : 0 HENSFORT 4 stycznia, 15:20
G.Góral 2, K.Niemiec 2, Ł.Zając 3, T.Szymański 1
ELEKTROMONTAŻ 1 : 2 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 24 stycznia, 14:00
D.Lewandowski 1 - A.Kuta 1, D.Grabowski 1
W pierwotnym terminie 4.01.2015 przełożony na wniosek PSP
» 6 kolejka
» Pauza: ELEKTROMONTAŻ,
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 6 : 1 HENSFORT 10 stycznia, 15:00
D.Jaroch 3, P.Szydłowski 1, M.Szydłowski 1, D.Grabowski 1 - K.Baran 1
ALMAR-BUS 5 : 2 MOTO-FAN 10 stycznia, 15:40
M.Korab 2, G.Sanocki 1, R.Doskocz 1, M.Malinowski 1 - G.Piejko 1, R.Piejko 1
AUTO-KOMIS BODEX 6 : 1 SINDBAD 10 stycznia, 16:20
M.Hawryszko 3, M.Panek 1, R.Machunik 1, P.Zub 1 - W.Kurasz 1
MULTI COLOR 3 : 6 IWONA 10 stycznia, 17:00
J.Olech 3 - H.Leja 1, K.Niemiec 1, Ł.Zając 1, M.Siara 2, T.Szymański 1
» 7 kolejka
» Pauza: HENSFORT,
MOTO-FAN 2 : 1 AUTO-KOMIS BODEX 11 stycznia, 13:40
G.Piejko 2 - M.Hawryszko 1
SINDBAD 3 : 3 MULTI COLOR 11 stycznia, 14:20
T.Jaroch 3 - A.Hnatyk 1, R.Kud 1, R.Wojtowicz 1
ELEKTROMONTAŻ 3 : 3 ALMAR-BUS 11 stycznia, 15:00
D.Lewandowski 2, K.Butra 1 - M.Korab 1, G.Sanocki 1, M.Malinowski 1
IWONA 3 : 1 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 17 stycznia, 12:00
G.Góral 1, Ł.Machunik 1, Ł.Zając 1 - D.Jaroch 1
W pierwotnym terminie 11.01.2015 przełożony na inny termin na wniosek IWONA
» 8 kolejka
» Pauza: PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA,
AUTO-KOMIS BODEX 1 : 8 ELEKTROMONTAŻ 17 stycznia, 12:40
M.Panek 1 - K.Butra 1, P.Górecki 1, D.Lewandowski 4, D.Orzechowski 1, B.Kosmyk 1
MULTI COLOR 3 : 1 MOTO-FAN 17 stycznia, 13:20
P.Barszczak 1, M.Broda 2 - M.Romanowicz 1
SINDBAD 2 : 6 IWONA 24 stycznia, 13:20
T.Pisarski 1, M.Gwizdała 1 - H.Leja 3, M.Siara 1, R.Rybienik 1, T.Szymański 1
W pierwotnym terminie 17.01.2015 przełożony na wniosek SINDBAD.
ALMAR-BUS 7 : 0 HENSFORT 24 stycznia, 15:20
Ł.Cielecki 2, M.Korab 2, G.Sanocki 1, M.Malinowski 2
W pierwotnym terminie 17.01.2015 mecz odwołany.
» 9 kolejka
» Pauza: IWONA,
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 2 : 4 ALMAR-BUS 18 stycznia, 12:20
A.Kuta 1, P.Majewski 1 - M.Korab 2, T.Sajdak 1, M.Malinowski 1
ELEKTROMONTAŻ 3 : 0 MULTI COLOR 18 stycznia, 13:00
K.Butra 1, D.Lewandowski 1, M.Magierski 1
MOTO-FAN 3 : 1 SINDBAD 18 stycznia, 13:40
G.Piejko 3 - T.Pisarski 1
HENSFORT 1 : 8 AUTO-KOMIS BODEX 22 lutego, 11:20
M.Turczyński 1 - G.Chodorowski 2, M.Hawryszko 2, M.Panek 1, P.Pukalski 1, K.Krakowski 2
W pierwotnym terminie 18.01.2015 mecz odwołany.
» 10 kolejka
» Pauza: ALMAR-BUS,
ELEKTROMONTAŻ 5 : 1 SINDBAD 31 stycznia, 14:20
P.Górecki 3, M.Magierski 2 - P.Kaznowski 1
HENSFORT 2 : 4 MULTI COLOR 31 stycznia, 15:00
M.Turczyński 1, M.Walciszewski 1 - P.Barszczak 2, R.Głuszko 2
MOTO-FAN 2 : 1 IWONA 31 stycznia, 15:40
A.Hakało 1, G.Piejko 1 - K.Niemiec 1
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 3 : 0 AUTO-KOMIS BODEX 31 stycznia, 16:20
walkower
» 11 kolejka
» Pauza: AUTO-KOMIS BODEX,
SINDBAD 4 : 2 HENSFORT 7 lutego, 12:20
T.Pisarski 2, M.Gwizdała 1, W.Kurasz 1 - M.Hendzel 1, M.Turczyński 1
mecz odwołany
MULTI COLOR 2 : 9 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 7 lutego, 13:40
P.Barszczak 2 - M.Szydłowski 1, D.Jaroch 5, A.Kuta 1, Ł.Zieliński 1, P.Majewski 1
IWONA 2 : 2 ALMAR-BUS 7 lutego, 14:20
H.Leja 1, T.Szymański 1 - M.Korab 1, M.Malinowski 1
MOTO-FAN 2 : 1 ELEKTROMONTAŻ 22 lutego, 10:00
G.Piejko 1, A.Hakało 1 - K.Butra 1
W pierwotnym terminie 07.02.2015 mecz przełożony na wniosek ELEKTROMONTAŻ
» 12 kolejka
» Pauza: MULTI COLOR,
ALMAR-BUS 4 : 0 AUTO-KOMIS BODEX 14 lutego, 08:00
P.Grochoła 1, M.Korab 2, M.Malinowski 1
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 6 : 2 SINDBAD 14 lutego, 10:00
A.Kuta 3, Ł.Zieliński 2, D.Grabowski 1 - T.Pisarski 1, P.Kaznowski 1
ELEKTROMONTAŻ 1 : 0 IWONA 14 lutego, 11:20
M.Magierski 1
HENSFORT 2 : 5 MOTO-FAN 1 marca, 08:00
K.Kusz 1, M.Walciszewski 1 - R.Janas 2, G.Piejko 2, R.Piejko 1
W pierwotnym terminie 14.02.2015 mecz odwołany na wniosek
» 13 kolejka
» Pauza: SINDBAD,
MULTI COLOR 0 : 9 ALMAR-BUS 28 lutego, 10:00
M.Cielecki 1, Ł.Cielecki 4, P.Grochoła 1, M.Korab 1, G.Sanocki 2
ELEKTROMONTAŻ 12 : 0 HENSFORT 28 lutego, 10:40
P.Berezowski 1, K.Butra 3, D.Lewandowski 4, D.Orzechowski 4
IWONA 6 : 3 AUTO-KOMIS BODEX 28 lutego, 11:20
K.Niemiec 1, M.Siara 3, T.Szymański 1 - M.Panek 1, K.Krakowski 1, M.Hawryszko 1
MOTO-FAN 2 : 3 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 28 lutego, 12:00
A.Hakało 1, G.Piejko 1 - D.Jaroch 2, P.Majewski 1
» 14 kolejka
» Pauza: MOTO-FAN,
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 2 : 3 ELEKTROMONTAŻ 8 marca, 11:00
D.Jaroch 1, A.Kuta 1 - D.Orzechowski 2, B.Kosmyk 1
HENSFORT 1 : 7 IWONA 8 marca, 11:40
M.Turczyński 1 - Ł.Machunik 1, Ł.Zając 3, T.Szymański 3
AUTO-KOMIS BODEX 8 : 1 MULTI COLOR 8 marca, 12:20
M.Hawryszko 5, M.Panek 1, T.Błażkowski 2 - Z.Gaweł 1
ALMAR-BUS 3 : 0 SINDBAD 8 marca, 13:00
Walkower - gra nieuprawnionego zawodnika
» 15 kolejka
» Pauza: ELEKTROMONTAŻ,
SINDBAD 3 : 7 AUTO-KOMIS BODEX 22 marca, 15:30
M.Gwizdała 1, T.Pisarski 2 - G.Chodorowski 2, M.Hawryszko 2, K.Krakowski 3
HENSFORT 2 : 10 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 22 marca, 16:10
K.Kusz 1, M.Turczyński 1 - Ł.Zieliński 2, P.Majewski 2, M.Buczek 1, D.Jaroch 5
IWONA 3 : 0 MULTI COLOR 22 marca, 16:50
Walkower - drużyna gości nie stawiła się na mecz
MOTO-FAN 3 : 5 ALMAR-BUS 22 marca, 17:30
G.Piejko 2, P.Szczęsny 1 - G.Sanocki 2, T.Sajdak 1, M.Malinowski 2
» 16 kolejka
» Pauza: HENSFORT,
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 2 : 4 IWONA 28 marca, 15:00
P.Majewski 1, D.Grabowski 1 - K.Niemiec 2, Ł.Zając 1, T.Szymański 1
AUTO-KOMIS BODEX 2 : 3 MOTO-FAN 28 marca, 15:40
M.Hawryszko 1, P.Zub 1 - P.Grodecki 1, G.Piejko 1, W.Wiśniowski 1
MULTI COLOR 2 : 4 SINDBAD 28 marca, 16:20
Z.Gaweł 2 - T.Jaroch 1, P.Kaznowski 1, W.Kurasz 2
ALMAR-BUS 1 : 1 ELEKTROMONTAŻ 28 marca, 17:00
Ł.Cielecki 1 - P.Górecki 1
» 17 kolejka
» Pauza: PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA,
HENSFORT 0 : 2 ALMAR-BUS 29 marca, 10:00
P.Grochoła 1, J.Aleksander 1
MOTO-FAN 3 : 0 MULTI COLOR 29 marca, 10:40
walkower - drużyna gości nie zgłosiła się na mecz
IWONA 2 : 1 SINDBAD 29 marca, 11:20
K.Niemiec 2 - G.Gargała 1
ELEKTROMONTAŻ 3 : 0 AUTO-KOMIS BODEX 29 marca, 12:00
walkower - drużyna gości nie zgłosiła się na mecz
» 18 kolejka
» Pauza: IWONA,
MULTI COLOR 0 : 3 ELEKTROMONTAŻ 18 kwietnia, 14:30
AUTO-KOMIS BODEX 9 : 3 HENSFORT 18 kwietnia, 15:10
M.Hawryszko 5, T.Błażkowski 1, M.Panek 1, P.Zub 1 - M.Hendzel 3
SINDBAD 2 : 9 MOTO-FAN 18 kwietnia, 15:50
T.Pisarski 1, M.Gwizdała 1 - P.Grodecki 2, A.Hakało 2, G.Piejko 2, W.Wiśniowski 3
ALMAR-BUS 10 : 7 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 18 kwietnia, 16:30
Ł.Cielecki 1, M.Mazurkiewicz 1, G.Sanocki 4, T.Sajdak 1, R.Doskocz 1, M.Malinowski 2 - M.Szydłowski 1, D.Jaroch 4, P.Majewski 2
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

Halowy Turniej Piłki Nożnej "5" Copyright 2011

realizacja: Piotr Duda