ARCHIWUM - WYNIKI



I Liga - sezon 2013/2014

  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
Drużyna M Pkt Z-R-P Br M Pkt Z-R-P Br M Pkt Z-R-P Br M Ptk Br
1. SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 16 40 13-1-2 72:40 8 19 6-1-1 38:23 8 21 7-0-1 34:17
2. EUROBUS 16 33 10-3-3 82:53 8 18 6-0-2 34:23 8 15 4-3-1 48:30
3. FIBRIS S.A. Przemyśl 16 32 10-2-4 65:43 8 14 4-2-2 38:27 8 18 6-0-2 27:16
4. NIEDŹWIADKI MOTOR 16 25 8-1-7 44:42 8 12 4-0-4 25:25 8 13 4-1-3 19:17
5. AM-TRANS 16 22 7-1-8 53:64 8 9 3-0-5 23:28 8 13 4-1-3 30:36
6. IPA STRAŻ GRANICZNA 16 18 5-3-8 41:46 8 8 2-2-4 21:24 8 10 3-1-4 20:22
7. MCS DANIEL 16 16 5-1-10 44:71 8 4 1-1-6 15:32 8 12 4-0-4 29:39
8. ESTE LAR 16 12 3-3-10 40:63 8 5 1-2-5 22:35 8 7 2-1-5 18:28
9. LOG-SPED ALMAR 16 10 3-1-12 32:51 8 6 2-0-6 16:24 8 4 1-1-6 16:27
» 1 kolejka
» Pauza: IPA STRAŻ GRANICZNA,
LOG-SPED ALMAR 2 : 1 FIBRIS S.A. Przemyśl 10 listopada, 16:50
M.Kawecki 1, M.Czura 1 - K.Ciżman 1
NIEDŹWIADKI MOTOR 4 : 3 EUROBUS 10 listopada, 17:30
K.Furman 2, P.Paczkowski 2 - R.Gorczyca 1, R.Kilian 1, G.Gierczak 1
AM-TRANS 2 : 4 MCS DANIEL 10 listopada, 19:30
M.Książek 1, W.Sznajder 1 - Z.Piechota 1, Ł.Kucab 1, A.Danielak 1, P.Kościelny 1
ESTE LAR 2 : 5 SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 10 listopada, 20:10
D.Jarosiewicz 1, A.Panek 1 - M.Gwóźdź 1, T.Harłacz 1, M.Błaszczyk 3
» 2 kolejka
» Pauza: ESTE LAR,
EUROBUS 9 : 6 AM-TRANS 11 listopada, 18:00
R.Gorczyca 2, G.Gierczak 5, R.Kilian 2 - M.Książek 1, W.Sznajder 1, A.Batko 1, D.Kędzior 2, L.Wajda 1
SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 5 : 2 NIEDŹWIADKI MOTOR 11 listopada, 18:40
E.Matrejek 1, M.Błaszczyk 3, T.Harłacz 1 - B.Rybak 1, S.Wójcik 1
MCS DANIEL 1 : 7 FIBRIS S.A. Przemyśl 11 listopada, 19:20
A.Danielak 1 - M.Wojtowicz 1, P.Załoga 2, T.Gudzelak 2, Z.Pudysz 2
IPA STRAŻ GRANICZNA 1 : 1 LOG-SPED ALMAR 11 listopada, 20:00
K.Duński 1 - M.Czura 1
» 3 kolejka
» Pauza: NIEDŹWIADKI MOTOR,
ESTE LAR 3 : 3 IPA STRAŻ GRANICZNA 23 listopada, 14:00
P.Żurawski 1, R.Smigielski 1, M.Olcha 1 - J.Cwynar 1, B.Kos 1, W.Konowalik 1
AM-TRANS 3 : 5 SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 23 listopada, 14:40
A.Dudek 3 - M.Błaszczyk 2, A.Kot 2, W.Jaroch 1
LOG-SPED ALMAR 7 : 3 MCS DANIEL 23 listopada, 15:20
M.Czura 4, M.Kawecki 1, J.Woźniak 2 - A.Danielak 1, A.Dziedzic 1, P.Kościelny 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 3 : 4 EUROBUS 23 listopada, 16:00
Ł.Bąk 2, K.Ciżman 1 - G.Gierczak 3, R.Kilian 1
» 4 kolejka
» Pauza: AM-TRANS,
SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 2 : 1 FIBRIS S.A. Przemyśl 7 grudnia, 12:20
M.Błaszczyk 2 - Z.Pudysz 1
EUROBUS 8 : 4 MCS DANIEL 7 grudnia, 13:00
G.Gierczak 3, R.Gorczyca 3, R.Kilian 2 - W.Andruszewski 1, A.Dziedzic 1, P.Kościelny 1, Ł.Kucab 1
IPA STRAŻ GRANICZNA 4 : 1 NIEDŹWIADKI MOTOR 21 grudnia, 14:00
J.Cwynar 1, W.Konowalik 1, B.Kos 2 - R.Oleszczuk 1
ESTE LAR 3 : 2 LOG-SPED ALMAR 21 grudnia, 14:40
T.Danielak 1, B.Galanty 1, P.Żurawski 1 - M.Kawecki 1, G.Stępień 1
» 5 kolejka
» Pauza: FIBRIS S.A. Przemyśl,
MCS DANIEL 2 : 4 SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 22 grudnia, 12:20
A.Danielak 1, P.Kościelny 1 - M.Błaszczyk 2, W.Jaroch 1, M.Rybkiewicz 1
AM-TRANS 3 : 1 IPA STRAŻ GRANICZNA 22 grudnia, 13:00
A.Dudek 1, M.Mazur 1, L.Wajda 1 - M.Pawłoś 1
LOG-SPED ALMAR 1 : 7 EUROBUS 22 grudnia, 15:00
M.Czura 1 - G.Gierczak 3, J.Harłacz 1, R.Kilian 3
NIEDŹWIADKI MOTOR 4 : 3 ESTE LAR 22 grudnia, 15:40
K.Furman 2, W.Kurasz 2 - A.Panek 1, P.Żurawski 2
» 6 kolejka
» Pauza: MCS DANIEL,
NIEDŹWIADKI MOTOR 2 : 3 LOG-SPED ALMAR 28 grudnia, 13:00
P.Paczkowski 1, S.Wójcik 1 - M.Kawecki 1, G.Stępień 1, K.Wołoszyn 1
ESTE LAR 1 : 1 AM-TRANS 28 grudnia, 13:40
A.Panek 1 - D.Kędzior 1
SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 6 : 6 EUROBUS 28 grudnia, 17:40
M.Błaszczyk 3, M.Gwóźdź 1, T.Harłacz 1, W.Jaroch 1 - G.Gierczak 4, J.Harłacz 2
IPA STRAŻ GRANICZNA 1 : 2 FIBRIS S.A. Przemyśl 28 grudnia, 18:20
B.Gorka 1 - K.Ciżman 1, T.Gudzelak 1
» 7 kolejka
» Pauza: EUROBUS,
AM-TRANS 0 : 3 NIEDŹWIADKI MOTOR 29 grudnia, 11:00
M.Badlik 1, K.Furman 1, B.Rybak 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 2 : 2 ESTE LAR 29 grudnia, 11:40
K.Ciżman 1, T.Gudzelak 1 - A.Panek 1, P.Żurawski 1
MCS DANIEL 2 : 5 IPA STRAŻ GRANICZNA 29 grudnia, 12:20
W.Andruszewski 1, A.Danielak 1 - J.Cwynar 4, B.Gorka 1
LOG-SPED ALMAR 1 : 2 SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 29 grudnia, 13:00
K.Wołoszyn 1 - M.Błaszczyk 1, W.Jaroch 1
» 8 kolejka
» Pauza: SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA,
ESTE LAR 1 : 2 MCS DANIEL 4 stycznia, 17:20
R.Smigielski 1 - W.Andruszewski 1, M.Jabłoński 1
AM-TRANS 2 : 0 LOG-SPED ALMAR 4 stycznia, 18:00
D.Kędzior 2
NIEDŹWIADKI MOTOR 1 : 2 FIBRIS S.A. Przemyśl 4 stycznia, 18:40
B.Rybak 1 - T.Gudzelak 1, Z.Pudysz 1
IPA STRAŻ GRANICZNA 3 : 3 EUROBUS 4 stycznia, 19:20
B.Gorka 2, P.Kocełlo 1 - M.Dmitrzyk 1, R.Gorczyca 2
» 9 kolejka
» Pauza: LOG-SPED ALMAR,
FIBRIS S.A. Przemyśl 8 : 2 AM-TRANS 5 stycznia, 15:00
Ł.Bąk 2, K.Ciżman 1, Z.Pudysz 1, M.Wojtowicz 1, P.Załoga 3 - A.Batko 1, D.Kędzior 1
SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 3 : 2 IPA STRAŻ GRANICZNA 5 stycznia, 15:40
W.Jaroch 3 - J.Cwynar 2
EUROBUS 4 : 3 ESTE LAR 5 stycznia, 16:20
G.Gierczak 1, J.Harłacz 1, R.Kilian 2 - A.Panek 2, P.Żurawski 1
MCS DANIEL 1 : 5 NIEDŹWIADKI MOTOR 5 stycznia, 17:00
M.Jabłoński 1 - K.Frankiewicz 1, K.Furman 3, P.Paczkowski 1
» 10 kolejka
» Pauza: IPA STRAŻ GRANICZNA,
FIBRIS S.A. Przemyśl 5 : 4 LOG-SPED ALMAR 26 stycznia, 17:20
Ł.Bąk 2, P.Cisek 1, K.Ciżman 1, T.Gudzelak 1 - J.Woźniak 2, K.Wołoszyn 2
MCS DANIEL 2 : 5 AM-TRANS 26 stycznia, 18:00
A.Danielak 2 - A.Dudek 3, W.Sznajder 1, L.Wajda 1
EUROBUS 3 : 1 NIEDŹWIADKI MOTOR 26 stycznia, 18:40
R.Gorczyca 1, J.Harłacz 1, B.Kawecki 1 - T.Sidor 1
SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 4 : 3 ESTE LAR 26 stycznia, 19:20
M.Gwóźdź 1, W.Jaroch 1, A.Kot 2 - A.Panek 1, R.Smigielski 2
» 11 kolejka
» Pauza: ESTE LAR,
LOG-SPED ALMAR 2 : 3 IPA STRAŻ GRANICZNA 25 stycznia, 14:20
M.Kawecki 1, K.Wołoszyn 1 - B.Kos 1, M.Pawłoś 2
AM-TRANS 2 : 8 EUROBUS 25 stycznia, 15:00
A.Batko 1, D.Kędzior 1 - M.Franków 1, G.Gierczak 1, R.Gorczyca 1, J.Harłacz 1, R.Kilian 4
NIEDŹWIADKI MOTOR 2 : 3 SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 25 stycznia, 15:40
R.Oleszczuk 1, T.Sidor 1 - W.Jaroch 1, A.Kot 2
FIBRIS S.A. Przemyśl 10 : 3 MCS DANIEL 25 stycznia, 16:20
Ł.Bąk 1, M.Bąk 1, K.Ciżman 3, T.Gudzelak 1, Z.Pudysz 2, W.Pudysz 1, M.Wojtowicz 1 - W.Andruszewski 1, M.Jabłoński 1, Ł.Kucab 1
» 12 kolejka
» Pauza: NIEDŹWIADKI MOTOR,
IPA STRAŻ GRANICZNA 6 : 2 ESTE LAR 9 lutego, 13:50
P.Kocełlo 1, K.Duński 2, T.Borycki 1, B.Gorka 1, A.Pawłoś 1 - P.Żurawski 2
MCS DANIEL 3 : 1 LOG-SPED ALMAR 9 lutego, 14:30
Ł.Kucab 3 - D.Poszpur 1
SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 9 : 2 AM-TRANS 9 lutego, 15:10
M.Gwóźdź 2, T.Harłacz 2, W.Jaroch 1, M.Błaszczyk 3, E.Matrejek 1 - A.Dudek 1, A.Batko 1
EUROBUS 0 : 2 FIBRIS S.A. Przemyśl 9 lutego, 15:50
Z.Pudysz 1, W.Pudysz 1
» 13 kolejka
» Pauza: AM-TRANS,
LOG-SPED ALMAR 2 : 3 ESTE LAR 16 lutego, 12:20
J.Woźniak 2 - A.Panek 3
MCS DANIEL 4 : 4 EUROBUS 16 lutego, 13:00
M.Banaś 1, G.Hajduk 1, Z.Piechota 2 - G.Gierczak 2, R.Kilian 2
NIEDŹWIADKI MOTOR 2 : 1 IPA STRAŻ GRANICZNA 16 lutego, 13:40
P.Paczkowski 1, B.Rybak 1 - B.Gorka 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 1 : 6 SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 16 lutego, 14:20
W.Pudysz 1 - M.Błaszczyk 4, T.Harłacz 1, A.Kot 1
» 14 kolejka
» Pauza: FIBRIS S.A. Przemyśl,
EUROBUS 5 : 3 LOG-SPED ALMAR 23 lutego, 17:00
G.Gierczak 2, R.Gorczyca 2, R.Kilian 1 - T.Sajdak 1, J.Woźniak 2
ESTE LAR 1 : 3 NIEDŹWIADKI MOTOR 23 lutego, 17:40
A.Panek 1 - B.Rybak 2, S.Wójcik 1
SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 3 : 5 MCS DANIEL 23 lutego, 18:20
M.Błaszczyk 2, M.Gwóźdź 1 - A.Dziedzic 1, M.Jabłoński 3, P.Kościelny 1
IPA STRAŻ GRANICZNA 3 : 6 AM-TRANS 23 lutego, 19:00
T.Borycki 1, P.Kocełlo 1, M.Pawłoś 1 - J.Gierczak 1, D.Kędzior 2, M.Mazur 2, L.Wajda 1
» 15 kolejka
» Pauza: MCS DANIEL,
AM-TRANS 6 : 1 ESTE LAR 2 marca, 11:20
J.Gierczak 1, D.Kędzior 3, M.Łazor 2 - A.Panek 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 6 : 3 IPA STRAŻ GRANICZNA 2 marca, 12:00
Ł.Bąk 4, K.Ciżman 1, T.Gudzelak 1 - B.Kos 3
LOG-SPED ALMAR 0 : 1 NIEDŹWIADKI MOTOR 2 marca, 12:40
B.Rybak 1
EUROBUS 4 : 2 SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 2 marca, 13:20
R.Gorczyca 3, R.Kilian 1 - A.Kot 1, E.Matrejek 1
» 16 kolejka
» Pauza: EUROBUS,
IPA STRAŻ GRANICZNA 1 : 2 MCS DANIEL 8 marca, 11:20
K.Duński 1 - M.Jabłoński 2
ESTE LAR 4 : 6 FIBRIS S.A. Przemyśl 8 marca, 12:00
A.Panek 1, P.Żurawski 3 - Ł.Bąk 1, K.Ciżman 1, T.Gudzelak 1, Z.Pudysz 3
SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 6 : 2 LOG-SPED ALMAR 8 marca, 14:40
T.Harłacz 1, M.Gwóźdź 1, M.Błaszczyk 4 - M.Kawecki 1, D.Poszpur 1
NIEDŹWIADKI MOTOR 3 : 4 AM-TRANS 30 marca, 17:40
K.Frankiewicz 1, P.Paczkowski 1, B.Rybak 1 - A.Dudek 1, D.Kędzior 2, M.Łazor 1
» 17 kolejka
» Pauza: SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA,
EUROBUS 1 : 2 IPA STRAŻ GRANICZNA 9 marca, 09:00
R.Kilian 1 - K.Duński 1, B.Gorka 1
MCS DANIEL 0 : 1 ESTE LAR 9 marca, 09:40
B.Galanty 1
LOG-SPED ALMAR 1 : 4 AM-TRANS 9 marca, 13:40
D.Poszpur 1 - A.Dudek 1, D.Kędzior 1, M.Mazur 1, L.Wajda 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 3 : 3 NIEDŹWIADKI MOTOR 9 marca, 14:20
P.Cisek 1, Z.Pudysz 1, M.Wojtowicz 1 - T.Pisarski 1, B.Rybak 2
» 18 kolejka
» Pauza: LOG-SPED ALMAR,
ESTE LAR 7 : 13 EUROBUS 30 marca, 19:00
T.Danielak 1, A.Panek 2, R.Smigielski 1, P.Żurawski 3 - G.Gierczak 10, R.Gorczyca 2, R.Kilian 1
AM-TRANS 5 : 6 FIBRIS S.A. Przemyśl 5 kwietnia, 15:00
D.Kędzior 1, M.Mazur 1, W.Sznajder 1, L.Wajda 2 - Ł.Bąk 1, K.Ciżman 2, T.Gudzelak 1, Z.Pudysz 1, M.Wojtowicz 1
NIEDŹWIADKI MOTOR 7 : 6 MCS DANIEL 5 kwietnia, 15:40
K.Frankiewicz 1, K.Furman 3, P.Paczkowski 3 - M.Banaś 1, A.Danielak 2, G.Hajduk 2, K.Olejarz 1
IPA STRAŻ GRANICZNA 2 : 7 SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA 5 kwietnia, 16:20
P.Kocełlo 2 - M.Błaszczyk 7
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

Halowy Turniej Piłki Nożnej "5" Copyright 2011

realizacja: Piotr Duda