ARCHIWUM - WYNIKI



II Liga - sezon 2012/2013

  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
Drużyna M Pkt Z-R-P Br M Pkt Z-R-P Br M Pkt Z-R-P Br M Ptk Br
1. PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 16 40 13-1-2 84:29 8 16 5-1-2 33:14 8 24 8-0-0 51:15
2. NIEDŹWIADKI AUTO-MAX 16 30 9-3-4 41:24 8 14 4-2-2 28:17 8 16 5-1-2 13:7
3. ROBIN 16 28 9-1-6 48:42 8 12 4-0-4 28:22 8 16 5-1-2 20:20
4. IWONA 16 27 8-3-5 46:37 8 14 4-2-2 23:19 8 13 4-1-3 23:18
5. MEGA DRIVER 16 24 8-0-8 44:46 8 9 3-0-5 19:24 8 15 5-0-3 25:22
6. MOTO-FAN 16 21 7-0-9 43:66 8 12 4-0-4 22:29 8 9 3-0-5 21:37
7. KAZANÓW RAMZES 16 20 6-2-8 49:39 8 7 2-1-5 22:21 8 13 4-1-3 27:18
8. ALKOR / 5 BSP 16 13 4-1-11 31:55 8 9 3-0-5 20:24 8 4 1-1-6 11:31
9. SPOCENI WYJADACZE 16 7 2-1-13 23:71 8 6 2-0-6 16:28 8 1 0-1-7 7:43
» 1 kolejka
» Pauza: KAZANÓW RAMZES,
NIEDŹWIADKI AUTO-MAX 5 : 2 MEGA DRIVER 3 listopada, 14:00
T.Pisarski 1, T.Sidor 2, B.Rybak 1, P.Chojnacki 1 - M.Cielecki 1, R.Cielecki 1
ROBIN 3 : 7 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 3 listopada, 14:40
D.Lewandowski 2, W.Kurasz 1 - Ł.Zieliński 1, S.Głuszak 1, D.Jaroch 2, A.Kuta 2, A.Draganik 1
ALKOR / 5 BSP 2 : 1 MOTO-FAN 3 listopada, 15:20
Z.Mikuś 1, P.Paczkowski 1 - P.Saja 1
IWONA 8 : 0 SPOCENI WYJADACZE 3 listopada, 16:00
M.Niewęgłowski 2, R.Rybienik 2, T.Szymański 1, K.Niemiec 3
» 2 kolejka
» Pauza: SPOCENI WYJADACZE,
MOTO-FAN 2 : 6 IWONA 4 listopada, 14:40
M.Romanowicz 1, P.Saja 1 - M.Niewęgłowski 1, K.Niemiec 1, T.Szymański 2, R.Rybienik 1, J.Szott 1
MEGA DRIVER 5 : 0 ALKOR / 5 BSP 4 listopada, 15:20
Ł.Cielecki 1, S.Cielecki 1, G.Kuc 1, P.Grochoła 2
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 1 : 0 NIEDŹWIADKI AUTO-MAX 4 listopada, 16:00
Ł.Zieliński 1
KAZANÓW RAMZES 3 : 4 ROBIN 10 listopada, 15:00
M.Beńko 2, P.Kobryło 1 - W.Kurasz 2, A.Piejko 1, D.Orzechowski 1
» 3 kolejka
» Pauza: MOTO-FAN,
KAZANÓW RAMZES 1 : 1 SPOCENI WYJADACZE 4 listopada, 14:00
Ł.Gral 1 - K.Lejkowski 1
ALKOR / 5 BSP 2 : 5 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 10 listopada, 14:20
P.Konowalik 1, P.Paczkowski 1 - A.Kuta 3, P.Wójtowicz 1, M.Szydłowski 1
IWONA 2 : 0 MEGA DRIVER 11 listopada, 10:40
P.Walatek 1, R.Rybienik 1
ROBIN 0 : 2 NIEDŹWIADKI AUTO-MAX 11 listopada, 12:00
T.Pisarski 1, T.Sidor 1
» 4 kolejka
» Pauza: MEGA DRIVER,
SPOCENI WYJADACZE 2 : 3 ROBIN 17 listopada, 17:20
B.Kulpa 1, G.Misieńko 1 - A.Piejko 2, J.Wendel 1
MOTO-FAN 3 : 2 KAZANÓW RAMZES 17 listopada, 18:00
A.Buńko 1, A.Hakało 1, K.Zielski 1 - Ł.Gral 1, K.Sitarz 1
NIEDŹWIADKI AUTO-MAX 1 : 1 ALKOR / 5 BSP 17 listopada, 18:40
B.Rybak 1 - R.Kud 1
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 1 : 2 IWONA 17 listopada, 19:20
A.Kuta 1 - K.Niemiec 1, M.Niewęgłowski 1
» 5 kolejka
» Pauza: PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA,
KAZANÓW RAMZES 2 : 3 MEGA DRIVER 1 grudnia, 13:00
M.Beńko 2 - M.Cielecki 1, R.Cielecki 1, Ł.Gargała 1
IWONA 2 : 2 NIEDŹWIADKI AUTO-MAX 1 grudnia, 13:40
M.Niewęgłowski 1, T.Szymański 1 - T.Pisarski 1, T.Sidor 1
ROBIN 5 : 1 ALKOR / 5 BSP 1 grudnia, 14:20
M.Gwizdała 1, D.Lewandowski 2, S.Mikulec 2 - P.Paczkowski 1
SPOCENI WYJADACZE 5 : 6 MOTO-FAN 1 grudnia, 15:00
P.Grabas 3, K.Lejkowski 1, Ł.Mazurek 1 - A.Buńko 1, A.Hakało 1, D.Patroś 1, M.Romanowicz 1, W.Wiśniowski 2
» 6 kolejka
» Pauza: NIEDŹWIADKI AUTO-MAX,
ALKOR / 5 BSP 5 : 4 IWONA 2 grudnia, 16:20
Z.Gaweł 1, P.Paczkowski 2, D.Strusiewicz 1, A.Wilk 1 - R.Rybienik 2, J.Świtajło 1, T.Szymański 1
MEGA DRIVER 2 : 1 SPOCENI WYJADACZE 2 grudnia, 17:00
P.Grochoła 2 - K.Lejkowski 1
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 3 : 3 KAZANÓW RAMZES 2 grudnia, 17:40
D.Dryniak 1, A.Kuta 1, P.Żygała 1 - M.Beńko 2, Ł.Gral 1
MOTO-FAN 3 : 5 ROBIN 2 grudnia, 18:20
A.Buńko 1, D.Patroś 1, J.Szarek 1 - W.Kurasz 1, S.Mikulec 2, D.Orzechowski 1, A.Piejko 1
» 7 kolejka
» Pauza: ALKOR / 5 BSP,
ROBIN 1 : 2 IWONA 9 grudnia, 14:20
D.Lewandowski 1 - K.Niemiec 1, M.Siara 1
KAZANÓW RAMZES 1 : 2 NIEDŹWIADKI AUTO-MAX 9 grudnia, 15:00
M.Beńko 1 - T.Pisarski 1, B.Rybak 1
SPOCENI WYJADACZE 1 : 6 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 9 grudnia, 15:40
T.Trojniarz 1 - D.Kohut 2, A.Kuta 3, M.Szydłowski 1
MOTO-FAN 3 : 2 MEGA DRIVER 9 grudnia, 16:20
A.Buńko 1, D.Patroś 1, P.Saja 1 - Ł.Cielecki 1, P.Grochoła 1
» 8 kolejka
» Pauza: IWONA,
NIEDŹWIADKI AUTO-MAX 7 : 2 SPOCENI WYJADACZE 15 grudnia, 18:20
R.Oleszczuk 1, T.Pisarski 4, B.Rybak 1, T.Sidor 1 - K.Lejkowski 1, Ł.Mazurek 1
ALKOR / 5 BSP 2 : 7 KAZANÓW RAMZES 15 grudnia, 19:00
G.Barszczak 1, P.Paczkowski 1 - M.Beńko 1, P.Kobryło 1, Ł.Lizak 2, M.Woźniak 3
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 11 : 4 MOTO-FAN 15 grudnia, 19:40
P.Grodecki 2, D.Jaroch 4, A.Kuta 1, M.Szydłowski 1, Ł.Zieliński 2, P.Żygała 1 - D.Patroś 3, A.Buńko 1
MEGA DRIVER 2 : 3 ROBIN 15 grudnia, 20:20
Ł.Gargała 1, G.Kuc 1 - M.Gwizdała 1, D.Lewandowski 1, A.Piejko 1
» 9 kolejka
» Pauza: ROBIN,
MOTO-FAN 1 : 0 NIEDŹWIADKI AUTO-MAX 16 grudnia, 09:00
A.Hakało 1
SPOCENI WYJADACZE 3 : 2 ALKOR / 5 BSP 16 grudnia, 09:40
K.Lejkowski 1, Ł.Mazurek 2 - G.Barszczak 1, P.Paczkowski 1
KAZANÓW RAMZES 4 : 1 IWONA 16 grudnia, 10:20
Ł.Lizak 2, M.Woźniak 2 - B.Dołhun 1
MEGA DRIVER 2 : 6 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 16 grudnia, 11:00
S.Cielecki 1, Ł.Musiel 1 - A.Draganik 2, D.Jaroch 2, Ł.Zieliński 2
» 10 kolejka
» Pauza: KAZANÓW RAMZES,
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 3 : 1 ROBIN 6 stycznia, 11:10
D.Jaroch 1, A.Kuta 1, P.Szydłowski 1 - D.Lewandowski 1
SPOCENI WYJADACZE 2 : 1 IWONA 6 stycznia, 11:50
K.Lejkowski 1, T.Trojniarz 1 - B.Dołhun 1
MEGA DRIVER 2 : 5 NIEDŹWIADKI AUTO-MAX 6 stycznia, 12:30
R.Cielecki 1, P.Grochoła 1 - B.Rybak 2, T.Sidor 3
MOTO-FAN 1 : 4 ALKOR / 5 BSP 6 stycznia, 13:10
P.Saja 1 - G.Barszczak 1, R.Kud 1, Z.Mikuś 1, K.Trela 1
» 11 kolejka
» Pauza: SPOCENI WYJADACZE,
ROBIN 3 : 0 KAZANÓW RAMZES 12 stycznia, 12:00
W.Kurasz 1, D.Lewandowski 1, M.Turczyński 1
ALKOR / 5 BSP 2 : 4 MEGA DRIVER 12 stycznia, 12:40
Z.Gaweł 1, A.Hnatyk 1 - S.Cielecki 1, R.Cielecki 1, P.Grochoła 2
IWONA 5 : 3 MOTO-FAN 12 stycznia, 13:20
K.Niemiec 1, R.Rybienik 2, T.Szymański 2 - A.Hakało 2, W.Wiśniowski 1
NIEDŹWIADKI AUTO-MAX 2 : 6 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 12 stycznia, 14:00
B.Rybak 2 - D.Jaroch 2, A.Kuta 1, Ł.Zieliński 1, P.Żygała 2
» 12 kolejka
» Pauza: MOTO-FAN,
NIEDŹWIADKI AUTO-MAX 4 : 0 ROBIN 9 lutego, 10:00
R.Oleszczuk 1, B.Rybak 2, T.Sidor 1
SPOCENI WYJADACZE 1 : 4 KAZANÓW RAMZES 9 lutego, 13:20
Ł.Mazurek 1 - Ł.Lizak 1, K.Sitarz 1, P.Torchała 2
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 5 : 0 ALKOR / 5 BSP 9 lutego, 14:40
M.Buczek 2, D.Jaroch 1, A.Kuta 1, Ł.Zieliński 1
MEGA DRIVER 1 : 5 IWONA 9 lutego, 15:20
R.Cielecki 1 - K.Niemiec 1, R.Rybienik 1, M.Siara 1, J.Świtajło 1, T.Szymański 1
» 13 kolejka
» Pauza: MEGA DRIVER,
ROBIN 6 : 1 SPOCENI WYJADACZE 17 lutego, 16:40
K.Butra 1, M.Gwizdała 3, S.Mikulec 1, M.Turczyński 1 - Ł.Mazurek 1
ALKOR / 5 BSP 0 : 1 NIEDŹWIADKI AUTO-MAX 17 lutego, 17:20
B.Rybak 1
KAZANÓW RAMZES 1 : 2 MOTO-FAN 17 lutego, 18:00
K.Sitarz 1 - M.Romanowicz 1, P.Saja 1
IWONA 1 : 6 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 17 lutego, 18:40
P.Walatek 1 - M.Hanas 1, A.Draganik 1, D.Jaroch 3, A.Kuta 1
» 14 kolejka
» Pauza: PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA,
MOTO-FAN 6 : 1 SPOCENI WYJADACZE 23 lutego, 15:00
A.Hakało 3, S.Malchler 1, M.Romanowicz 2 - Ł.Mazurek 1
MEGA DRIVER 4 : 2 KAZANÓW RAMZES 23 lutego, 15:40
M.Cielecki 1, R.Cielecki 1, K.Grabowski 1, P.Grochoła 1 - M.Beńko 1, M.Woźniak 1
Beńko Mateusz (Kazanów Ramzes) otrzymał czerwoną kartkę
ALKOR / 5 BSP 1 : 2 ROBIN 23 lutego, 16:20
P.Paczkowski 1 - M.Gwizdała 1, M.Turczyński 1
NIEDŹWIADKI AUTO-MAX 2 : 2 IWONA 23 lutego, 17:00
B.Rybak 1, T.Sidor 1 - R.Rybienik 1, T.Szymański 1
» 15 kolejka
» Pauza: NIEDŹWIADKI AUTO-MAX,
ROBIN 6 : 3 MOTO-FAN 24 lutego, 12:20
K.Butra 3, M.Turczyński 1, J.Wendel 2 - A.Hakało 2, P.Szczęsny 1
KAZANÓW RAMZES 1 : 6 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 24 lutego, 13:00
R.Kwaśniewski 1 - A.Kuta 3, Ł.Zieliński 3
SPOCENI WYJADACZE 2 : 5 MEGA DRIVER 24 lutego, 13:40
P.Grabas 1, G.Misieńko 1 - M.Cielecki 1, P.Grochoła 2, Ł.Musiel 2
IWONA 2 : 1 ALKOR / 5 BSP 24 lutego, 14:20
M.Niewęgłowski 1, P.Walatek 1 - Z.Mikuś 1
» 16 kolejka
» Pauza: ALKOR / 5 BSP,
NIEDŹWIADKI AUTO-MAX 1 : 4 KAZANÓW RAMZES 10 marca, 18:00
B.Rybak 1 - M.Beńko 1, K.Hrynek 2, P.Torchała 1
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 7 : 1 SPOCENI WYJADACZE 10 marca, 18:40
Ł.Zieliński 3, A.Kuta 1, D.Jaroch 1, M.Hanas 2 - T.Trojniarz 1
MEGA DRIVER 1 : 2 MOTO-FAN 10 marca, 19:20
P.Grochoła 1 - M.Romanowicz 1, J.Szarek 1
IWONA 2 : 2 ROBIN 10 marca, 20:00
T.Szymański 1, P.Walatek 1 - J.Wendel 2
» 17 kolejka
» Pauza: IWONA,
KAZANÓW RAMZES 9 : 2 ALKOR / 5 BSP 16 marca, 10:40
M.Beńko 3, M.Błachuciak 2, R.Kwaśniewski 1, P.Torchała 3 - Z.Gaweł 1, A.Wilk 1
MOTO-FAN 3 : 9 PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 16 marca, 11:20
R.Janas 1, P.Saja 1, P.Szczęsny 1 - M.Buczek 1, A.Draganik 1, D.Jaroch 4, A.Kuta 2, Ł.Zieliński 1
ROBIN 4 : 6 MEGA DRIVER 17 marca, 19:00
K.Butra 1, M.Gwizdała 1, S.Mikulec 1, J.Wendel 1 - S.Cielecki 2, R.Cielecki 3, Ł.Musiel 1
SPOCENI WYJADACZE 0 : 1 NIEDŹWIADKI AUTO-MAX 17 marca, 19:40
T.Pisarski 1
» 18 kolejka
» Pauza: ROBIN,
ALKOR / 5 BSP 6 : 0 SPOCENI WYJADACZE 24 marca, 08:00
A.Domaradzki 2, A.Hnatyk 1, P.Paczkowski 2, A.Wilk 1
NIEDŹWIADKI AUTO-MAX 6 : 0 MOTO-FAN 24 marca, 08:40
T.Pisarski 2, T.Sidor 4
PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA 2 : 3 MEGA DRIVER 24 marca, 10:40
M.Buczek 1, D.Jaroch 1 - R.Cielecki 1, P.Grochoła 1, Ł.Musiel 1
IWONA 1 : 5 KAZANÓW RAMZES 24 marca, 12:00
B.Dołhun 1 - M.Beńko 1, K.Hrynek 1, Ł.Lizak 3
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

Halowy Turniej Piłki Nożnej "5" Copyright 2011

realizacja: Piotr Duda