ARCHIWUM - WYNIKI



I Liga - sezon 2012/2013

  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
Drużyna M Pkt Z-R-P Br M Pkt Z-R-P Br M Pkt Z-R-P Br M Ptk Br
1. SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 18 49 16-1-1 93:32 9 24 8-0-1 54:18 9 25 8-1-0 39:14
2. FIBRIS S.A. Przemyśl 18 35 11-2-5 64:35 9 15 5-0-4 31:16 9 20 6-2-1 33:19
3. IPA STRAŻ GRANICZNA 18 32 9-5-4 64:39 9 18 5-3-1 28:14 9 14 4-2-3 36:25
4. BENDIKS - DLA BARTKA 18 31 10-1-7 64:62 9 18 6-0-3 31:29 9 13 4-1-4 33:33
5. AM-TRANS 18 24 7-3-8 45:61 9 12 3-3-3 28:29 9 12 4-0-5 17:32
6. LOG-SPED ALMAR 18 22 6-4-8 41:51 9 6 1-3-5 19:24 9 16 5-1-3 22:27
7. GMM GUITTARD - ESTE LAR 18 20 6-2-10 39:60 9 14 4-2-3 20:25 9 6 2-0-7 19:35
8. EUROBUS 18 16 5-1-12 48:69 9 9 3-0-6 24:25 9 7 2-1-6 24:44 2 3 11:4
9. QUICK SERVICE 18 16 5-1-12 40:76 9 9 3-0-6 26:46 9 7 2-1-6 14:30 2 3 4:11
10. GREINPLAST Przemyśl 18 13 3-4-11 42:55 9 4 1-1-7 23:30 9 9 2-3-4 19:25
» 1 kolejka
IPA STRAŻ GRANICZNA 3 : 3 LOG-SPED ALMAR 3 listopada, 16:40
W.Konowalik 1, J.Cwynar 2 - G.Stępień 1, M.Czura 1, M.Kawecki 1
GMM GUITTARD - ESTE LAR 7 : 2 EUROBUS 3 listopada, 17:20
T.Danielak 1, A.Panek 1, W.Szczepański 1, G.Rozputyński 2, M.Habaj 2 - R.Olcha 2
FIBRIS S.A. Przemyśl 1 : 2 QUICK SERVICE 3 listopada, 18:00
K.Ciżman 1 - P.Żurawski 1, W.Sznajder 1
AM-TRANS 1 : 4 SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 3 listopada, 18:40
J.Gierczak 1 - W.Jaroch 1, T.Harłacz 1, M.Błaszczyk 1, M.Gwóźdź 1
GREINPLAST Przemyśl 2 : 3 BENDIKS - DLA BARTKA 3 listopada, 19:20
J.Kunert 1, M.Bacza 1 - M.Jabłoński 3, B.Kawecki 1
» 2 kolejka
LOG-SPED ALMAR 0 : 1 GMM GUITTARD - ESTE LAR 4 listopada, 16:40
G.Rozputyński 1
BENDIKS - DLA BARTKA 4 : 5 IPA STRAŻ GRANICZNA 4 listopada, 17:20
M.Jabłoński 3, B.Kawecki 1 - M.Pawłoś 2, W.Konowalik 1, J.Cwynar 1, B.Kos 1
SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 6 : 3 GREINPLAST Przemyśl 4 listopada, 18:00
M.Błaszczyk 4, P.Błażkowski 1, W.Jaroch 1 - R.Dziura 2, K.Siwik 1
QUICK SERVICE 2 : 4 AM-TRANS 4 listopada, 18:40
K.Furman 1, A.Szmidt 1 - A.Dudek 1, M.Mazur 2, D.Kędzior 1
EUROBUS 1 : 4 FIBRIS S.A. Przemyśl 4 listopada, 19:20
D.Harłacz 1 - P.Załoga 2, Ł.Bąk 2
» 3 kolejka
AM-TRANS 5 : 5 EUROBUS 10 listopada, 11:40
A.Dudek 1, M.Mazur 3, M.Książek 1 - R.Olcha 2, A.Kalicki 1, A.Domański 2
BENDIKS - DLA BARTKA 1 : 6 SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 10 listopada, 12:20
W.Andruszewski 1 - M.Gwóźdź 2, K.Gaca 1, A.Kot 1, M.Błaszczyk 2
IPA STRAŻ GRANICZNA 2 : 1 GMM GUITTARD - ESTE LAR 10 listopada, 13:00
J.Cwynar 2 - G.Rozputyński 1
GREINPLAST Przemyśl 1 : 1 QUICK SERVICE 10 listopada, 13:40
M.Bąk 1 - P.Marszałek 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 1 : 2 LOG-SPED ALMAR 17 listopada, 16:40
K.Ciżman 1 - M.Czura 2
» 4 kolejka
LOG-SPED ALMAR 2 : 3 AM-TRANS 11 listopada, 08:40
R.Kilian 2 - M.Książek 1, D.Kędzior 2
SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 4 : 1 IPA STRAŻ GRANICZNA 11 listopada, 09:20
M.Gwóźdź 3, M.Błaszczyk 1 - T.Borycki 1
GMM GUITTARD - ESTE LAR 1 : 1 FIBRIS S.A. Przemyśl 11 listopada, 10:00
T.Danielak 1 - P.Załoga 1
QUICK SERVICE 2 : 11 BENDIKS - DLA BARTKA 11 listopada, 11:20
P.Żurawski 1, W.Sznajder 1 - W.Andruszewski 1, B.Kawecki 1, A.Jurkowski 2, A.Dziedzic 1, G.Hajduk 4, M.Jabłoński 1, Z.Piechota 1
EUROBUS 0 : 3 GREINPLAST Przemyśl 17 listopada, 16:00
M.Biernat 1, R.Gorczyca 2, J.Harłacz 1 - M.Bąk 1, P.Balicki 1, J.Kunert 1
(wo)
Zweryfikowano jako walkower - złamanie pkt 3 ppkt 5 regulaminu. Wynik na boisku 4-3
» 5 kolejka
GREINPLAST Przemyśl 1 : 2 LOG-SPED ALMAR 1 grudnia, 15:40
M.Kawecki 1 - D.Poszpur 1, G.Stępień 1
SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 4 : 2 QUICK SERVICE 1 grudnia, 16:20
M.Błaszczyk 1, M.Gwóźdź 1, W.Jaroch 1, M.Rybkiewicz 1 - K.Furman 1, W.Sznajder 1
IPA STRAŻ GRANICZNA 2 : 3 FIBRIS S.A. Przemyśl 1 grudnia, 17:00
J.Cwynar 1, A.Pawłoś 1 - T.Gudzelak 2, M.Wojtowicz 1
AM-TRANS 2 : 1 GMM GUITTARD - ESTE LAR 1 grudnia, 17:40
M.Mazur 2 - T.Danielak 1
BENDIKS - DLA BARTKA 4 : 2 EUROBUS 1 grudnia, 18:20
A.Dziedzic 1, G.Hajduk 3 - R.Gorczyca 1, J.Harłacz 1
» 6 kolejka
EUROBUS 2 : 5 SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 2 grudnia, 13:00
A.Czycz 1, J.Woźniak 1 - M.Błaszczyk 1, M.Gwóźdź 2, W.Jaroch 1, A.Kot 1
GMM GUITTARD - ESTE LAR 3 : 3 GREINPLAST Przemyśl 2 grudnia, 13:40
T.Danielak 1, T.Smyk 1, A.Strzałkowski 1 - M.Bacza 2, M.Bąk 1
QUICK SERVICE 0 : 10 IPA STRAŻ GRANICZNA 2 grudnia, 14:20
J.Cwynar 4, D.Jarosiewicz 2, W.Konowalik 1, B.Kos 1, M.Pawłoś 1, A.Pawłoś 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 7 : 1 AM-TRANS 2 grudnia, 15:00
Ł.Bąk 2, K.Ciżman 1, T.Gudzelak 1, Z.Pudysz 3 - D.Kędzior 1
LOG-SPED ALMAR 3 : 3 BENDIKS - DLA BARTKA 2 grudnia, 15:40
M.Czura 3 - G.Hajduk 1, M.Jabłoński 1, A.Jurkowski 1
» 7 kolejka
GREINPLAST Przemyśl 2 : 4 FIBRIS S.A. Przemyśl 15 grudnia, 15:00
M.Bąk 2 - K.Ciżman 1, P.Cisek 1, T.Gudzelak 1, Z.Pudysz 1
SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 11 : 1 LOG-SPED ALMAR 15 grudnia, 15:40
M.Błaszczyk 4, T.Harłacz 3, W.Jaroch 1, A.Kot 2, M.Rybkiewicz 1 - G.Stępień 1
QUICK SERVICE 3 : 2 EUROBUS 15 grudnia, 16:20
W.Sznajder 1, M.Panek 1, P.Żurawski 1 - R.Gorczyca 1, J.Woźniak 1
IPA STRAŻ GRANICZNA 7 : 0 AM-TRANS 15 grudnia, 17:00
J.Cwynar 4, M.Pawłoś 1, A.Pawłoś 2
BENDIKS - DLA BARTKA 6 : 4 GMM GUITTARD - ESTE LAR 15 grudnia, 17:40
M.Błoński 1, G.Hajduk 1, M.Jabłoński 3, Z.Piechota 1 - T.Danielak 1, A.Panek 1, R.Smigielski 1, A.Strzałkowski 1
» 8 kolejka
LOG-SPED ALMAR 4 : 2 QUICK SERVICE 9 grudnia, 13:00
R.Kilian 1, D.Poszpur 1, T.Sajdak 1, M.Kawecki 1 - P.Żurawski 2
GMM GUITTARD - ESTE LAR 0 : 5 SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 9 grudnia, 13:40
M.Błaszczyk 1, M.Gwóźdź 1, W.Jaroch 2, A.Kot 1
AM-TRANS 3 : 2 GREINPLAST Przemyśl 9 grudnia, 17:00
A.Dudek 1, M.Książek 1, M.Mazur 1 - M.Bąk 1, Ł.Pudło 1
EUROBUS 1 : 4 IPA STRAŻ GRANICZNA 9 grudnia, 17:40
M.Biernat 1 - T.Borycki 1, J.Cwynar 1, D.Jarosiewicz 1, P.Kocełlo 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 2 : 3 BENDIKS - DLA BARTKA 15 stycznia, 20:00
T.Gudzelak 2 - M.Jabłoński 2, B.Kawecki 1
» 9 kolejka
BENDIKS - DLA BARTKA 3 : 1 AM-TRANS 16 grudnia, 11:40
G.Hajduk 1, M.Jabłoński 2 - A.Kulik 1
SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 5 : 3 FIBRIS S.A. Przemyśl 16 grudnia, 12:20
M.Błaszczyk 2, M.Gwóźdź 2, W.Jaroch 1 - K.Ciżman 1, Z.Pudysz 2
IPA STRAŻ GRANICZNA 1 : 1 GREINPLAST Przemyśl 16 grudnia, 13:00
D.Jarosiewicz 1 - M.Bąk 1
EUROBUS 3 : 4 LOG-SPED ALMAR 16 grudnia, 13:40
G.Gierczak 1, R.Olcha 1, J.Woźniak 1 - M.Czura 1, Ł.Gawlik 1, D.Poszpur 1, T.Sajdak 1
QUICK SERVICE 10 : 4 GMM GUITTARD - ESTE LAR 16 grudnia, 14:20
K.Furman 1, M.Hawryszko 1, P.Żurawski 5, M.Panek 3 - G.Rozputyński 2, R.Smigielski 2
» 10 kolejka
QUICK SERVICE 2 : 6 FIBRIS S.A. Przemyśl 6 stycznia, 08:30
W.Sznajder 2 - P.Cisek 1, T.Gudzelak 1, I.Jędrych 1, W.Pudysz 1, Z.Pudysz 1, M.Wojtowicz 1
BENDIKS - DLA BARTKA 4 : 2 GREINPLAST Przemyśl 6 stycznia, 09:10
M.Jabłoński 3, P.Kościelny 1 - M.Bąk 1, P.Balicki 1
SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 2 : 3 AM-TRANS 6 stycznia, 09:50
M.Gwóźdź 2 - D.Kędzior 3
LOG-SPED ALMAR 4 : 4 IPA STRAŻ GRANICZNA 6 stycznia, 10:30
M.Czura 2, D.Poszpur 1, G.Stępień 1 - T.Borycki 1, J.Cwynar 1, B.Kos 2
EUROBUS 3 : 0 GMM GUITTARD - ESTE LAR 17 marca, 18:20
A.Domański 1, G.Gierczak 1, R.Gorczyca 1
» 11 kolejka
FIBRIS S.A. Przemyśl 7 : 2 EUROBUS 9 lutego, 10:40
T.Gudzelak 1, I.Jędrych 1, Z.Pudysz 3, M.Wojtowicz 2 - A.Domański 1, M.Franków 1
AM-TRANS 2 : 4 QUICK SERVICE 9 lutego, 11:20
J.Gierczak 1, D.Kędzior 1 - M.Hawryszko 1, M.Panek 1, W.Sznajder 2
GMM GUITTARD - ESTE LAR 1 : 5 LOG-SPED ALMAR 9 lutego, 12:00
M.Habaj 1 - R.Kilian 3, K.Łaskarzewski 1, T.Sajdak 1
GREINPLAST Przemyśl 3 : 5 SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 9 lutego, 12:40
R.Dziura 2, J.Kunert 1 - M.Błaszczyk 2, P.Błażkowski 1, B.Gazda 1, E.Matrejek 1
IPA STRAŻ GRANICZNA 5 : 1 BENDIKS - DLA BARTKA 12 marca, 20:00
J.Cwynar 3, P.Kocełlo 1, B.Kos 1 - P.Kościelny 1
» 12 kolejka
EUROBUS 4 : 1 AM-TRANS 17 lutego, 14:00
G.Gierczak 2, R.Gorczyca 1, J.Harłacz 1 - M.Mazur 1
GMM GUITTARD - ESTE LAR 0 : 6 IPA STRAŻ GRANICZNA 17 lutego, 14:40
J.Cwynar 3, D.Jarosiewicz 1, M.Pawłoś 1, A.Pawłoś 1
LOG-SPED ALMAR 1 : 2 FIBRIS S.A. Przemyśl 17 lutego, 15:20
R.Kilian 1 - Ł.Bąk 2
QUICK SERVICE 2 : 3 GREINPLAST Przemyśl 17 lutego, 16:00
K.Furman 1, A.Roztecki 1 - M.Bacza 1, M.Bąk 1, J.Kunert 1
SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 8 : 3 BENDIKS - DLA BARTKA 20 marca, 21:00
M.Błaszczyk 3, M.Gwóźdź 2, M.Rybkiewicz 3 - G.Hajduk 1, P.Kościelny 2
» 13 kolejka
BENDIKS - DLA BARTKA 5 : 1 QUICK SERVICE 23 lutego, 17:40
B.Kawecki 1, P.Kościelny 1, Ł.Kucab 2, Z.Piechota 1 - M.Panek 1
AM-TRANS 3 : 4 LOG-SPED ALMAR 23 lutego, 18:20
A.Batko 1, A.Dudek 1, M.Mazur 1 - M.Czura 1, T.Sajdak 1, G.Stępień 1, K.Wołoszyn 1
GREINPLAST Przemyśl 3 : 5 EUROBUS 23 lutego, 19:00
M.Bacza 1, R.Dziura 1, J.Kunert 1 - G.Gierczak 3, R.Gorczyca 2
IPA STRAŻ GRANICZNA 3 : 3 SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 23 lutego, 19:40
D.Jarosiewicz 2, W.Konowalik 1 - T.Harłacz 1, W.Jaroch 1, M.Rybkiewicz 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 3 : 2 GMM GUITTARD - ESTE LAR 23 lutego, 20:20
Ł.Bąk 1, K.Ciżman 1, P.Załoga 1 - A.Panek 2
» 14 kolejka
FIBRIS S.A. Przemyśl 4 : 1 IPA STRAŻ GRANICZNA 24 lutego, 09:00
K.Ciżman 2, W.Pudysz 1, P.Załoga 1 - J.Cwynar 1
QUICK SERVICE 2 : 5 SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 24 lutego, 09:40
M.Hawryszko 1, M.Panek 1 - M.Błaszczyk 2, T.Harłacz 2, M.Rybkiewicz 1
EUROBUS 1 : 3 BENDIKS - DLA BARTKA 24 lutego, 10:20
A.Domański 1 - M.Jabłoński 3
LOG-SPED ALMAR 2 : 2 GREINPLAST Przemyśl 24 lutego, 11:00
M.Czura 1, Ł.Gawlik 1 - P.Balicki 1, J.Kunert 1
GMM GUITTARD - ESTE LAR 2 : 0 AM-TRANS 24 lutego, 11:40
B.Galanty 2
» 15 kolejka
BENDIKS - DLA BARTKA 1 : 0 LOG-SPED ALMAR 3 marca, 16:00
G.Hajduk 1
IPA STRAŻ GRANICZNA 1 : 0 QUICK SERVICE 3 marca, 16:40
M.Pawłoś 1
GREINPLAST Przemyśl 3 : 4 GMM GUITTARD - ESTE LAR 3 marca, 17:20
M.Bacza 1, M.Bąk 1, R.Dziura 1 - B.Galanty 1, R.Smigielski 2, G.Rozputyński 1
SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 8 : 0 EUROBUS 3 marca, 18:00
M.Błaszczyk 2, M.Gwóźdź 1, W.Jaroch 3, A.Kot 1, W.Walatek 1
AM-TRANS 2 : 2 FIBRIS S.A. Przemyśl 3 marca, 18:40
D.Kędzior 1, M.Mazur 1 - T.Gudzelak 1, Z.Pudysz 1
» 16 kolejka
EUROBUS 9 : 1 QUICK SERVICE 16 marca, 08:00
A.Domański 2, M.Franków 1, G.Gierczak 2, R.Gorczyca 3, A.Kalicki 1 - J.Wywrot 1
LOG-SPED ALMAR 0 : 3 SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 16 marca, 08:40
(wo)
Gospodarze nie stawili się na mecz
AM-TRANS 3 : 3 IPA STRAŻ GRANICZNA 16 marca, 09:20
M.Książek 1, M.Mazur 2 - J.Cwynar 1, D.Jarosiewicz 2
GMM GUITTARD - ESTE LAR 3 : 2 BENDIKS - DLA BARTKA 16 marca, 10:00
S.Barszczak 1, A.Panek 1, R.Smigielski 1 - A.Dziedzic 1, B.Kawecki 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 4 : 0 GREINPLAST Przemyśl 19 marca, 20:00
T.Gudzelak 2, M.Osypanko 1, Z.Pudysz 1
» 17 kolejka
IPA STRAŻ GRANICZNA 4 : 2 EUROBUS 10 marca, 16:00
J.Cwynar 2, W.Konowalik 1, M.Pawłoś 1 - G.Gierczak 1, R.Gorczyca 1
SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 6 : 2 GMM GUITTARD - ESTE LAR 10 marca, 16:40
M.Błaszczyk 3, P.Błażkowski 1, M.Gwóźdź 1, M.Rybkiewicz 1 - T.Danielak 1, G.Rozputyński 1
QUICK SERVICE 3 : 1 LOG-SPED ALMAR 10 marca, 17:20
M.Hawryszko 1, M.Wojtowicz 2 - R.Kilian 1
BENDIKS - DLA BARTKA 3 : 8 FIBRIS S.A. Przemyśl 17 marca, 17:00
A.Dziedzic 1, G.Hajduk 1, P.Kościelny 1 - Ł.Bąk 2, K.Ciżman 1, T.Gudzelak 1, M.Osypanko 1, W.Pudysz 2, Z.Pudysz 1
GREINPLAST Przemyśl 3 : 4 AM-TRANS 17 marca, 17:40
M.Bacza 1, M.Bąk 1, R.Dziura 1 - A.Dudek 3, D.Kędzior 1
» 18 kolejka
AM-TRANS 7 : 4 BENDIKS - DLA BARTKA 24 marca, 09:20
A.Batko 1, A.Dudek 1, J.Gierczak 1, M.Mazur 4 - W.Andruszewski 1, M.Jabłoński 2, Z.Piechota 1
GMM GUITTARD - ESTE LAR 3 : 1 QUICK SERVICE 24 marca, 10:00
T.Danielak 1, G.Rozputyński 2 - M.Wojtowicz 1
LOG-SPED ALMAR 3 : 4 EUROBUS 24 marca, 11:20
J.Aleksander 1, Ł.Gawlik 2 - A.Domański 2, R.Gorczyca 2
GREINPLAST Przemyśl 5 : 2 IPA STRAŻ GRANICZNA 24 marca, 12:40
J.Kunert 4, M.Bąk 1 - B.Kos 2
FIBRIS S.A. Przemyśl 2 : 3 SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 24 marca, 13:20
Ł.Bąk 1, K.Ciżman 1 - M.Błaszczyk 1, M.Gwóźdź 1, T.Harłacz 1
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

Halowy Turniej Piłki Nożnej "5" Copyright 2011

realizacja: Piotr Duda