ARCHIWUM - WYNIKI



II Liga - sezon 2011/2012

  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
Drużyna M Pkt Z-R-P Br M Pkt Z-R-P Br M Pkt Z-R-P Br M Ptk Br
1. EUROBUS 16 39 12-3-1 70:35 8 20 6-2-0 39:16 8 19 6-1-1 31:19
2. LOG-SPED ALMAR 16 36 12-0-4 70:51 8 15 5-0-3 38:30 8 21 7-0-1 32:21
3. ROBIN 16 31 9-4-3 72:46 8 16 5-1-2 38:23 8 15 4-3-1 34:23
4. MOTOR PTVK TOYA 16 26 8-2-6 44:39 8 14 4-2-2 23:23 8 12 4-0-4 21:16
5. CENTROFARB 16 24 7-3-6 37:45 8 10 3-1-4 19:24 8 14 4-2-2 18:21
6. TRAMP 16 22 7-1-8 57:43 8 13 4-1-3 28:19 8 9 3-0-5 29:24
7. SPOCENI WYJADACZE 16 12 4-0-12 37:66 8 6 2-0-6 14:28 8 6 2-0-6 23:38
8. MOTO-FAN 16 11 3-2-11 37:58 8 3 1-0-7 15:27 8 8 2-2-4 22:31
9. AUTO-MAX 16 6 1-3-12 35:76 8 2 0-2-6 17:38 8 4 1-1-6 18:38
» 1 kolejka
» Pauza: MOTO-FAN,
CENTROFARB 3 : 2 TRAMP 30 października, 08:40
K.Zielski 1, A.Hakało 1, M.Habaj 1 - P.Szkarpecki 1, K.Niemiec 1
SPOCENI WYJADACZE 0 : 3 AUTO-MAX 30 października, 10:00
J.Olech 1, Z.Gaweł 2
ROBIN 2 : 6 MOTOR PTVK TOYA 30 października, 10:40
J.Wendel 1, M.Turczyński 1 - Ł.Zieliński 3, P.Chojnacki 1, B.Rybak 2
LOG-SPED ALMAR 7 : 3 EUROBUS 30 października, 11:20
M.Czura 5, M.Korab 1, Ł.Cielecki 1 - M.Czycz 1, R.Gorczyca 2
» 2 kolejka
» Pauza: MOTOR PTVK TOYA,
EUROBUS 3 : 0 CENTROFARB 5 listopada, 12:00
D.Harłacz 1, J.Harłacz 1, R.Gorczyca 1
TRAMP 2 : 0 ROBIN 5 listopada, 12:40
M.Niewęgłowski 2
MOTO-FAN 3 : 6 SPOCENI WYJADACZE 12 lutego, 20:40
K.Warynkiewicz 3 - P.Grabas 1, G.Misieńko 1, T.Pisarski 3, M.Bąk 1
AUTO-MAX 1 : 6 LOG-SPED ALMAR 4 marca, 11:20
P.Paczkowski 1 - M.Mazurkiewicz 1, M.Czura 2, M.Kawecki 1, R.Cielecki 2
» 3 kolejka
» Pauza: SPOCENI WYJADACZE,
LOG-SPED ALMAR 9 : 4 MOTO-FAN 20 listopada, 11:40
M.Korab 1, M.Czura 6, R.Cielecki 2 - J.Szarek 1, M.Bazarko 1, K.Warynkiewicz 1, W.Wiśniowski 1
ROBIN 3 : 3 EUROBUS 20 listopada, 12:20
S.Mikulec 1, M.Walciszewski 1, M.Gwizdała 1 - J.Harłacz 1, R.Gorczyca 1, M.Czycz 1
CENTROFARB 4 : 2 AUTO-MAX 20 listopada, 13:00
M.Habaj 1, A.Hakało 2, A.Hnatyk 1 - Z.Gaweł 1, J.Olech 1
MOTOR PTVK TOYA 5 : 3 TRAMP 20 listopada, 13:40
A.Kuta 2, W.Pawłowski 1, B.Rybak 2 - P.Szkarpecki 1, T.Szymański 2
» 4 kolejka
» Pauza: TRAMP,
EUROBUS 4 : 2 MOTOR PTVK TOYA 17 grudnia, 11:10
J.Harłacz 1, D.Harłacz 1, A.Domański 1, R.Gorczyca 1 - W.Pawłowski 1, B.Rybak 1
AUTO-MAX 4 : 7 ROBIN 17 grudnia, 11:50
D.Gajda 1, P.Paczkowski 2, A.Kawecki 1 - A.Piejko 1, M.Turczyński 1, W.Kurasz 1, S.Pawlik 1, D.Lewandowski 2, S.Mikulec 1
SPOCENI WYJADACZE 2 : 3 LOG-SPED ALMAR 17 grudnia, 13:10
P.Grabas 1, G.Misieńko 1 - M.Czura 3
MOTO-FAN 2 : 3 CENTROFARB 17 grudnia, 13:50
S.Malchler 2 - Z.Mikus 1, A.Hnatyk 2
» 5 kolejka
» Pauza: LOG-SPED ALMAR,
TRAMP 2 : 3 EUROBUS 18 grudnia, 18:20
T.Szymański 2 - M.Franków 1, A.Domański 2
CENTROFARB 4 : 3 SPOCENI WYJADACZE 18 grudnia, 19:00
A.Hakało 1, A.Hnatyk 1, Z.Mikus 1, K.Trela 1 - B.Kulpa 1, T.Pisarski 2
ROBIN 5 : 2 MOTO-FAN 18 grudnia, 19:40
A.Piejko 1, M.Turczyński 1, W.Kurasz 1, D.Lewandowski 1, M.Gwizdała 1 - M.Romanowicz 1, M.Bazarko 1
MOTOR PTVK TOYA 4 : 2 AUTO-MAX 18 grudnia, 20:20
Ł.Zieliński 1, W.Lińczowski 1, B.Rybak 2 - P.Paczkowski 2
» 6 kolejka
» Pauza: EUROBUS,
SPOCENI WYJADACZE 2 : 7 ROBIN 29 stycznia, 19:20
T.Trojniarz 1, T.Pisarski 1 - A.Piejko 2, W.Kurasz 1, S.Pawlik 1, M.Gwizdała 3
LOG-SPED ALMAR 1 : 2 CENTROFARB 29 stycznia, 20:00
R.Cielecki 1 - Z.Mikus 2
W drużynie gości Karol Zielski otrzymał czerwoną kartkę
MOTO-FAN 0 : 3 MOTOR PTVK TOYA 29 stycznia, 20:40
A.Kuta 1, Ł.Zieliński 1, B.Rybak 1
AUTO-MAX 4 : 9 TRAMP 12 lutego, 21:20
P.Paczkowski 2, J.Olech 1, A.Kawecki 1 - P.Walatek 2, K.Niemiec 2, J.Buczak 2, T.Szymański 3
» 7 kolejka
» Pauza: CENTROFARB,
ROBIN 4 : 5 LOG-SPED ALMAR 4 lutego, 10:00
M.Turczyński 1, M.Gwizdała 1, D.Lewandowski 2 - M.Korab 2, Ł.Cielecki 1, M.Czura 2
MOTOR PTVK TOYA 3 : 2 SPOCENI WYJADACZE 4 lutego, 10:40
M.Kliszyk 1, W.Pawłowski 1, B.Rybak 1 - P.Grabas 1, G.Misieńko 1
EUROBUS 5 : 5 AUTO-MAX 4 lutego, 11:20
M.Czycz 2, J.Harłacz 1, A.Domański 1, J.Kopeć 1 - D.Gajda 1, D.Myszak 1, P.Paczkowski 3
TRAMP 4 : 4 MOTO-FAN 4 marca, 12:00
M.Niewęgłowski 1, K.Niemiec 1, T.Szymański 2 - S.Malchler 1, S.Szczepanowicz 1, K.Warynkiewicz 1, M.Romanowicz 1
W pierwotnym terminie (2012-02-04 15:20:00) odwołany
w związku z przygotowaniem hali pod rozgrywki I Ligi Piłki Ręcznej.
» 8 kolejka
» Pauza: AUTO-MAX,
LOG-SPED ALMAR 2 : 1 MOTOR PTVK TOYA 5 lutego, 09:00
M.Kawecki 1, M.Czura 1 - P.Chojnacki 1
SPOCENI WYJADACZE 3 : 2 TRAMP 5 lutego, 09:40
P.Grabas 1, G.Misieńko 1, T.Pisarski 1 - M.Niewęgłowski 1, T.Szymański 1
CENTROFARB 3 : 3 ROBIN 5 lutego, 10:20
R.Kud 2, A.Hnatyk 1 - M.Turczyński 2, W.Kurasz 1
MOTO-FAN 2 : 4 EUROBUS 5 lutego, 11:00
S.Malchler 1, M.Romanowicz 1 - J.Harłacz 1, R.Harłacz 1, R.Gorczyca 2
» 9 kolejka
» Pauza: ROBIN,
AUTO-MAX 2 : 2 MOTO-FAN 19 lutego, 16:20
P.Paczkowski 1, D.Myszak 1 - K.Warynkiewicz 1, M.Bazarko 1
TRAMP 2 : 4 LOG-SPED ALMAR 19 lutego, 17:00
P.Walatek 1, G.Walatek 1 - M.Korab 1, K.Górnicki 1, M.Czura 2
EUROBUS 7 : 1 SPOCENI WYJADACZE 19 lutego, 17:40
J.Harłacz 1, D.Harłacz 1, R.Harłacz 1, R.Gorczyca 3, M.Franków 1 - G.Sielski 1
MOTOR PTVK TOYA 1 : 1 CENTROFARB 19 lutego, 18:20
Ł.Zieliński 1 - R.Kud 1
» 10 kolejka
» Pauza: MOTO-FAN,
EUROBUS 5 : 2 LOG-SPED ALMAR 25 lutego, 08:00
R.Gorczyca 4, D.Harłacz 1 - M.Kawecki 2
TRAMP 1 : 3 CENTROFARB 25 lutego, 08:40
M.Niewęgłowski 1 - A.Hakało 2, R.Kud 1
MOTOR PTVK TOYA 4 : 4 ROBIN 25 lutego, 09:20
M.Kliszyk 1, B.Rybak 3 - A.Piejko 2, M.Turczyński 1, D.Lewandowski 1
AUTO-MAX 2 : 4 SPOCENI WYJADACZE 25 lutego, 10:00
G.Barszczak 1, D.Myszak 1 - P.Grabas 1, G.Misieńko 1, T.Pisarski 2
» 11 kolejka
» Pauza: MOTOR PTVK TOYA,
LOG-SPED ALMAR 10 : 4 AUTO-MAX 26 lutego, 13:50
M.Korab 2, M.Mazurkiewicz 1, M.Czura 4, R.Cielecki 3 - P.Paczkowski 2, D.Myszak 1, Ł.Olech 1
ROBIN 3 : 2 TRAMP 26 lutego, 14:30
S.Mikulec 1, D.Lewandowski 2 - J.Buczak 1, K.Niemiec 1
SPOCENI WYJADACZE 1 : 2 MOTO-FAN 26 lutego, 15:10
T.Pisarski 1 - M.Romanowicz 2
CENTROFARB 2 : 3 EUROBUS 26 lutego, 15:50
K.Trela 1, A.Hakało 1 - J.Harłacz 1, R.Gorczyca 2
» 12 kolejka
» Pauza: SPOCENI WYJADACZE,
AUTO-MAX 4 : 4 CENTROFARB 3 marca, 19:20
P.Paczkowski 3, A.Kawecki 1 - Z.Mikus 2, K.Zielski 2
MOTO-FAN 3 : 4 LOG-SPED ALMAR 3 marca, 20:00
K.Warynkiewicz 1, W.Wiśniowski 1, M.Romanowicz 1 - M.Korab 1, M.Kawecki 1, M.Czura 1, R.Cielecki 1
EUROBUS 3 : 3 ROBIN 3 marca, 20:40
K.Bąk 2, R.Gorczyca 1 - A.Piejko 2, M.Gwizdała 1
TRAMP 5 : 2 MOTOR PTVK TOYA 3 marca, 21:20
J.Buczak 1, K.Niemiec 3, T.Szymański 1 - B.Rybak 2
» 13 kolejka
» Pauza: TRAMP,
CENTROFARB 0 : 4 MOTO-FAN 10 marca, 19:00
S.Szczepanowicz 1, K.Warynkiewicz 2, M.Romanowicz 1
ROBIN 3 : 0 AUTO-MAX 10 marca, 19:40
(wo)
Goście nie stawili się na mecz
LOG-SPED ALMAR 5 : 3 SPOCENI WYJADACZE 10 marca, 20:20
M.Korab 1, Ł.Cielecki 1, M.Czura 2, R.Cielecki 1 - T.Pisarski 1, M.Bąk 2
MOTOR PTVK TOYA 2 : 5 EUROBUS 21 marca, 20:40
B.Rybak 2 - J.Harłacz 1, R.Harłacz 1, R.Gorczyca 3
» 14 kolejka
» Pauza: LOG-SPED ALMAR,
AUTO-MAX 0 : 3 MOTOR PTVK TOYA 11 marca, 15:00
(wo)
Gospodarze nie stawili się na mecz
MOTO-FAN 2 : 4 ROBIN 11 marca, 15:40
S.Szczepanowicz 2 - A.Piejko 1, M.Turczyński 1, D.Lewandowski 2
EUROBUS 5 : 1 TRAMP 11 marca, 16:20
J.Harłacz 3, D.Harłacz 1, A.Domański 1 - T.Szymański 1
SPOCENI WYJADACZE 2 : 3 CENTROFARB 11 marca, 20:20
T.Pisarski 1, M.Bąk 1 - K.Trela 1, A.Hnatyk 2
Ryszard Kud (Centrofarb) otrzymał czerwoną kartkę
» 15 kolejka
» Pauza: EUROBUS,
CENTROFARB 3 : 4 LOG-SPED ALMAR 17 marca, 10:40
Z.Mikus 1, K.Trela 2 - G.Kozioł 1, M.Korab 2, M.Czura 1
MOTOR PTVK TOYA 3 : 2 MOTO-FAN 17 marca, 11:20
A.Kuta 1, B.Rybak 2 - K.Warynkiewicz 2
TRAMP 9 : 2 AUTO-MAX 17 marca, 12:00
M.Niewęgłowski 1, P.Walatek 1, T.Szymański 1, J.Buczak 3, B.Dołhun 1, K.Niemiec 2 - G.Kępczyński 2
ROBIN 11 : 3 SPOCENI WYJADACZE 17 marca, 12:40
M.Gwizdała 3, D.Lewandowski 4, S.Mikulec 1, W.Kurasz 1, A.Piejko 1, M.Walciszewski 1 - T.Trojniarz 1, G.Misieńko 2
» 16 kolejka
» Pauza: CENTROFARB,
AUTO-MAX 0 : 3 EUROBUS 18 marca, 15:40
(wo)
Gospodarze nie stawili się na mecz
MOTO-FAN 0 : 3 TRAMP 18 marca, 16:20
J.Buczak 1, T.Szymański 1, K.Niemiec 1
SPOCENI WYJADACZE 3 : 1 MOTOR PTVK TOYA 18 marca, 17:00
T.Pisarski 3 - W.Lińczowski 1
LOG-SPED ALMAR 3 : 6 ROBIN 22 marca, 21:20
M.Korab 1, M.Czura 2 - W.Kurasz 1, M.Gwizdała 1, S.Mikulec 1, D.Lewandowski 3
» 17 kolejka
» Pauza: AUTO-MAX,
TRAMP 3 : 1 SPOCENI WYJADACZE 24 marca, 10:00
J.Buczak 2, B.Dołhun 1 - M.Kulpa 1
MOTOR PTVK TOYA 1 : 4 LOG-SPED ALMAR 24 marca, 10:40
B.Rybak 1 - G.Stępień 2, M.Czura 2
EUROBUS 7 : 2 MOTO-FAN 24 marca, 11:20
R.Gorczyca 4, A.Domański 2, M.Franków 1 - K.Warynkiewicz 2
ROBIN 7 : 2 CENTROFARB 24 marca, 12:00
M.Turczyński 1, W.Kurasz 1, M.Gwizdała 3, S.Mikulec 2 - Z.Mikus 1, A.Hnatyk 1
» 18 kolejka
» Pauza: ROBIN,
CENTROFARB 0 : 3 MOTOR PTVK TOYA 25 marca, 15:30
(wo)
walkower
SPOCENI WYJADACZE 1 : 7 EUROBUS 25 marca, 16:10
P.Grabas 1 - D.Harłacz 1, R.Harłacz 1, J.Harłacz 3, M.Czycz 1, M.Franków 1
MOTO-FAN 3 : 0 AUTO-MAX 25 marca, 16:50
(wo)
walkower
LOG-SPED ALMAR 1 : 7 TRAMP 25 marca, 17:30
M.Mazurkiewicz 1 - M.Niewęgłowski 1, P.Walatek 2, J.Buczak 1, T.Szymański 3
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

Halowy Turniej Piłki Nożnej "5" Copyright 2011

realizacja: Piotr Duda