ARCHIWUM - WYNIKI



I Liga - sezon 2011/2012

  Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
Drużyna M Pkt Z-R-P Br M Pkt Z-R-P Br M Pkt Z-R-P Br M Ptk Br
1. SKAŁA MOŚCISKA 18 39 12-3-3 63:38 9 19 6-1-2 32:24 9 20 6-2-1 31:14
2. IPA STRAŻ GRANICZNA 18 32 9-5-4 75:49 9 15 4-3-2 33:21 9 17 5-2-2 42:28
3. GMM GUITTARD 18 31 9-4-5 53:52 9 15 4-3-2 21:23 9 16 5-1-3 32:29
4. FIBRIS S.A. Przemyśl 18 28 9-1-8 62:45 9 10 3-1-5 24:26 9 18 6-0-3 38:19
5. AM-TRANS 18 27 9-0-9 68:71 9 18 6-0-3 42:31 9 9 3-0-6 26:40
6. FADOM S.A. Przemyśl 18 26 8-2-8 52:57 9 13 4-1-4 24:28 9 13 4-1-4 28:29
7. BENDIKS 18 25 7-4-7 59:52 9 11 3-2-4 31:30 9 14 4-2-3 28:22
8. SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 18 24 7-3-8 63:49 9 12 4-0-5 31:20 9 12 3-3-3 32:29
9. QUICK SERVICE 18 23 7-2-9 80:82 9 10 3-1-5 42:50 9 13 4-1-4 38:32
10. KAZANÓW 18 3 1-0-17 30:110 9 3 1-0-8 16:56 9 0 0-0-9 14:54
» 1 kolejka
FIBRIS S.A. Przemyśl 0 : 6 BENDIKS 23 października, 09:00
G.Hajduk 2, D.Jaroch 1, B.Kawecki 1, M.Jabłoński 1, W.Andruszewski 1
QUICK SERVICE 4 : 7 FADOM S.A. Przemyśl 23 października, 09:40
T.Ekier 2, M.Panek 1, W.Sznajder 1 - T.Sajdak 2, J.Kunert 3, K.Wołoszyn 2
AM-TRANS 3 : 1 GMM GUITTARD 23 października, 10:20
A.Batko 1, L.Wajda 1, J.Szmidt 1 - W.Szczepański 1
SKAŁA MOŚCISKA 4 : 3 KAZANÓW 18 grudnia, 15:00
R.Matys 1, R.Golowacz 1, I.Smola 2 - K.Łaskarzewski 1, M.Biernat 1, K.Sitarz 1
IPA STRAŻ GRANICZNA 1 : 4 SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 18 grudnia, 15:40
B.Kos 1 - T.Harłacz 1, M.Błaszczyk 2, W.Jaroch 1
» 2 kolejka
FADOM S.A. Przemyśl 3 : 2 FIBRIS S.A. Przemyśl 5 listopada, 13:20
D.Kędzior 1, K.Wołoszyn 1, B.Ciszkiewicz 1 - K.Ciżman 1, T.Gudzelak 1
BENDIKS 6 : 2 AM-TRANS 5 listopada, 14:00
B.Kawecki 3, G.Hajduk 1, M.Jabłoński 2 - A.Dudek 1, J.Szmidt 1
SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 7 : 0 KAZANÓW 5 listopada, 14:40
A.Kot 3, P.Błażkowski 1, M.Błaszczyk 2, J.Bednarz 1
GMM GUITTARD 1 : 1 IPA STRAŻ GRANICZNA 5 listopada, 15:20
W.Szczepański 1 - D.Jarosiewicz 1
SKAŁA MOŚCISKA 3 : 0 QUICK SERVICE 18 grudnia, 16:20
R.Matys 2, I.Pluwak 1
» 3 kolejka
IPA STRAŻ GRANICZNA 1 : 1 BENDIKS 6 listopada, 17:00
D.Jarosiewicz 1 - G.Hajduk 1
AM-TRANS 3 : 1 FADOM S.A. Przemyśl 6 listopada, 17:40
A.Dudek 1, M.Mazur 1, L.Wajda 1 - K.Wołoszyn 1
KAZANÓW 2 : 4 QUICK SERVICE 6 listopada, 18:20
K.Łaskarzewski 1, Ł.Gral 1 - T.Ekier 2, W.Sznajder 1, T.Błażkowski 1
SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 3 : 4 GMM GUITTARD 6 listopada, 19:00
W.Jaroch 2, T.Harłacz 1 - B.Galanty 1, T.Danielak 1, S.Barszczak 2
SKAŁA MOŚCISKA 4 : 3 FIBRIS S.A. Przemyśl 22 marca, 20:40
R.Matys 1, I.Smola 1, A.Labuda 2 - P.Cisek 1, T.Gudzelak 2
» 4 kolejka
GMM GUITTARD 3 : 2 KAZANÓW 12 listopada, 10:40
W.Szczepański 2, A.Panek 1 - K.Łaskarzewski 2
FADOM S.A. Przemyśl 5 : 7 IPA STRAŻ GRANICZNA 12 listopada, 11:20
K.Wołoszyn 1, B.Ciszkiewicz 1, D.Kędzior 2, K.Siwik 1 - W.Konowalik 1, J.Cwynar 2, K.Duński 1, B.Kos 1, D.Jarosiewicz 2
QUICK SERVICE 0 : 8 FIBRIS S.A. Przemyśl 12 listopada, 12:00
P.Tomaszek 1, M.Osypanko 1, Z.Pudysz 3, T.Gudzelak 2, I.Jędrych 1
BENDIKS 3 : 3 SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 12 listopada, 12:40
B.Kawecki 1, G.Hajduk 1, M.Jabłoński 1 - M.Błaszczyk 2, J.Bednarz 1
SKAŁA MOŚCISKA 2 : 3 AM-TRANS 12 listopada, 13:20
A.Labuda 1, R.Matys 1 - A.Kulik 1, J.Szmidt 1, L.Wajda 1
» 5 kolejka
GMM GUITTARD 0 : 3 BENDIKS 20 listopada, 08:20
P.Kościelny 1, D.Jaroch 1, W.Andruszewski 1
SKAŁA MOŚCISKA 3 : 3 IPA STRAŻ GRANICZNA 20 listopada, 09:00
R.Golowacz 1, A.Labuda 1, I.Pluwak 1 - B.Kos 1, D.Jarosiewicz 1, J.Cwynar 1
AM-TRANS 5 : 9 QUICK SERVICE 20 listopada, 09:40
A.Kulik 1, J.Szmidt 1, I.Stec 1, W.Tokarz 1, A.Batko 1 - W.Sznajder 3, T.Ekier 2, P.Żurawski 2, D.Zielenkiewicz 1, T.Błażkowski 1
KAZANÓW 1 : 3 FIBRIS S.A. Przemyśl 20 listopada, 10:20
Ł.Lizał 1 - T.Gudzelak 2, K.Ciżman 1
SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 2 : 0 FADOM S.A. Przemyśl 20 listopada, 11:00
A.Kot 1, M.Błaszczyk 1
» 6 kolejka
BENDIKS 6 : 1 KAZANÓW 17 grudnia, 08:30
B.Kawecki 1, P.Kościelny 1, G.Hajduk 4 - M.Biernat 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 0 : 3 AM-TRANS 17 grudnia, 09:10
A.Batko 1, M.Mazur 1, L.Wajda 1
SKAŁA MOŚCISKA 6 : 4 SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 17 grudnia, 09:50
R.Matys 2, R.Golowacz 2, I.Pluwak 1, I.Smola 1 - A.Kot 1, M.Błaszczyk 2, P.Błażkowski 1
QUICK SERVICE 2 : 6 IPA STRAŻ GRANICZNA 17 grudnia, 10:30
T.Ekier 1, P.Żurawski 1 - M.Pawłoś 1, K.Duński 1, D.Jarosiewicz 2, K.Frankiewicz 1, B.Kos 1
FADOM S.A. Przemyśl 1 : 3 GMM GUITTARD 18 grudnia, 17:00
K.Siwik 1 - R.Kilian 3
» 7 kolejka
KAZANÓW 4 : 3 AM-TRANS 29 stycznia, 16:00
K.Łaskarzewski 3, K.Pliś 1 - A.Batko 1, A.Dudek 2
IPA STRAŻ GRANICZNA 0 : 5 FIBRIS S.A. Przemyśl 29 stycznia, 16:40
K.Ciżman 2, P.Załoga 1, M.Wojtowicz 2
SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 6 : 1 QUICK SERVICE 29 stycznia, 17:20
W.Jaroch 1, M.Błaszczyk 1, T.Harłacz 2, J.Bednarz 1, A.Kot 1 - T.Ekier 1
BENDIKS 5 : 1 FADOM S.A. Przemyśl 29 stycznia, 18:00
P.Kościelny 1, W.Andruszewski 1, M.Jabłoński 1, Z.Piechota 2 - D.Kędzior 1
SKAŁA MOŚCISKA 5 : 3 GMM GUITTARD 29 stycznia, 18:40
R.Matys 2, I.Smola 3 - P.Kocełło 2, A.Panek 1
» 8 kolejka
AM-TRANS 5 : 4 IPA STRAŻ GRANICZNA 4 lutego, 12:00
A.Dudek 2, M.Książek 1, A.Kulik 2 - K.Duński 1, W.Konowalik 1, M.Pawłoś 1, J.Cwynar 1
SKAŁA MOŚCISKA 4 : 2 BENDIKS 4 lutego, 12:40
R.Matys 1, I.Smola 1, R.Golowacz 2 - B.Kawecki 1, M.Jabłoński 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 1 : 1 SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 4 lutego, 13:20
K.Ciżman 1 - M.Błaszczyk 1
QUICK SERVICE 5 : 6 GMM GUITTARD 4 lutego, 14:00
J.Wywrot 1, W.Sznajder 1, K.Furman 1, P.Żurawski 1, J.Woźniak 1 - T.Danielak 2, J.Gierczak 1, P.Kocełło 2, B.Galanty 1
FADOM S.A. Przemyśl 3 : 0 KAZANÓW 4 lutego, 14:40
R.Dziura 1, D.Kędzior 1, J.Kunert 1
» 9 kolejka
KAZANÓW 0 : 7 IPA STRAŻ GRANICZNA 5 lutego, 11:40
K.Duński 1, W.Konowalik 1, D.Jarosiewicz 4, J.Cwynar 1
W drużynie gospodarzy Kamil Hrynek otrzymał czerwoną kartkę
SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 6 : 1 AM-TRANS 5 lutego, 12:20
P.Błażkowski 1, T.Harłacz 1, M.Błaszczyk 1, A.Kot 3 - W.Tokarz 1
SKAŁA MOŚCISKA 1 : 3 FADOM S.A. Przemyśl 5 lutego, 13:00
R.Matys 1 - D.Kędzior 2, T.Sajdak 1
GMM GUITTARD 5 : 2 FIBRIS S.A. Przemyśl 5 lutego, 13:40
B.Galanty 2, S.Barszczak 1, P.Kocełło 1, A.Dziedzic 1 - T.Gudzelak 1, M.Wojtowicz 1
BENDIKS 3 : 3 QUICK SERVICE 5 lutego, 14:20
B.Kawecki 3 - W.Sznajder 1, J.Woźniak 1, M.Panek 1
» 10 kolejka
SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 3 : 4 IPA STRAŻ GRANICZNA 12 lutego, 17:20
M.Błaszczyk 1, P.Błażkowski 2 - D.Jarosiewicz 3, A.Pawłoś 1
FADOM S.A. Przemyśl 4 : 3 QUICK SERVICE 12 lutego, 18:00
D.Kędzior 2, J.Kunert 2 - T.Ekier 1, J.Woźniak 1, K.Furman 1
BENDIKS 1 : 4 FIBRIS S.A. Przemyśl 12 lutego, 18:40
P.Kościelny 1 - P.Załoga 1, T.Gudzelak 2, Z.Pudysz 1
KAZANÓW 1 : 7 SKAŁA MOŚCISKA 12 lutego, 19:20
H.Oczoś 1 - R.Matys 3, I.Smola 2, I.Pluwak 1, A.Labuda 1
GMM GUITTARD 3 : 1 AM-TRANS 12 lutego, 20:00
T.Danielak 1, J.Gierczak 1, S.Barszczak 1 - M.Mazur 1
» 11 kolejka
KAZANÓW 2 : 8 SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 26 lutego, 10:30
M.Biernat 2 - M.Błaszczyk 5, J.Bednarz 2, A.Klepacki 1
QUICK SERVICE 1 : 4 SKAŁA MOŚCISKA 26 lutego, 11:10
M.Panek 1 - A.Labuda 2, R.Matys 2
FIBRIS S.A. Przemyśl 2 : 3 FADOM S.A. Przemyśl 26 lutego, 11:50
P.Załoga 1, Z.Pudysz 1 - R.Dziura 1, K.Wołoszyn 1, T.Smyk 1
IPA STRAŻ GRANICZNA 1 : 1 GMM GUITTARD 26 lutego, 12:30
J.Cwynar 1 - S.Barszczak 1
AM-TRANS 4 : 3 BENDIKS 21 marca, 20:00
M.Mazur 4 - M.Jabłoński 1, D.Jaroch 2
» 12 kolejka
BENDIKS 2 : 8 IPA STRAŻ GRANICZNA 3 marca, 16:00
B.Kawecki 1, Z.Piechota 1 - R.Szor 1, W.Konowalik 2, D.Jarosiewicz 3, J.Cwynar 1, A.Pawłoś 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 0 : 4 SKAŁA MOŚCISKA 3 marca, 16:40
I.Smola 3, W.Galabut 1
FADOM S.A. Przemyśl 0 : 3 AM-TRANS 3 marca, 17:20
A.Batko 1, J.Szmidt 1, M.Książek 1
GMM GUITTARD 4 : 3 SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 3 marca, 18:00
B.Galanty 2, A.Panek 1, S.Barszczak 1 - M.Błaszczyk 1, E.Matrejek 1, A.Ślisz 1
QUICK SERVICE 5 : 3 KAZANÓW 3 marca, 18:40
P.Żurawski 1, D.Zielenkiewicz 1, T.Ekier 1, J.Woźniak 2 - M.Biernat 2, Ł.Lizał 1
» 13 kolejka
AM-TRANS 2 : 3 SKAŁA MOŚCISKA 4 marca, 08:00
M.Książek 1, A.Kulik 1 - R.Matys 2, I.Pluwak 1
KAZANÓW 3 : 10 GMM GUITTARD 4 marca, 08:40
M.Biernat 2, K.Sitarz 1 - R.Kilian 2, J.Gierczak 2, S.Barszczak 2, T.Danielak 1, A.Panek 3
IPA STRAŻ GRANICZNA 8 : 1 FADOM S.A. Przemyśl 4 marca, 09:20
W.Konowalik 1, K.Duński 1, D.Jarosiewicz 1, J.Cwynar 3, T.Borycki 1, A.Pawłoś 1 - J.Kunert 1
SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 1 : 2 BENDIKS 4 marca, 10:00
T.Harłacz 1 - P.Kościelny 1, M.Jabłoński 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 2 : 6 QUICK SERVICE 4 marca, 10:40
Z.Pudysz 2 - T.Ekier 2, W.Sznajder 1, P.Żurawski 2, J.Woźniak 1
» 14 kolejka
IPA STRAŻ GRANICZNA 1 : 1 SKAŁA MOŚCISKA 11 marca, 17:00
K.Duński 1 - A.Labuda 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 6 : 1 KAZANÓW 11 marca, 17:40
T.Gudzelak 1, Z.Pudysz 2, P.Załoga 1, K.Ciżman 1, M.Wojtowicz 1 - K.Sitarz 1
QUICK SERVICE 13 : 8 AM-TRANS 11 marca, 18:20
W.Sznajder 2, P.Żurawski 1, T.Ekier 4, J.Woźniak 4, A.Szmidt 1, T.Błażkowski 1 - A.Batko 2, A.Kulik 1, M.Książek 4, L.Wajda 1
FADOM S.A. Przemyśl 3 : 6 SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 11 marca, 19:00
T.Smyk 1, D.Kędzior 2 - A.Kot 1, W.Walatek 2, M.Błaszczyk 3
BENDIKS 2 : 4 GMM GUITTARD 11 marca, 19:40
M.Jabłoński 2 - A.Panek 1, S.Barszczak 1, P.Kocełło 2
» 15 kolejka
IPA STRAŻ GRANICZNA 4 : 3 QUICK SERVICE 17 marca, 08:00
M.Pawłoś 1, R.Szor 1, A.Pawłoś 2 - M.Panek 1, J.Woźniak 1, T.Błażkowski 1
AM-TRANS 4 : 8 FIBRIS S.A. Przemyśl 17 marca, 08:40
A.Kulik 2, A.Batko 2 - P.Załoga 2, Z.Pudysz 1, T.Gudzelak 2, K.Ciżman 2, M.Wojtowicz 1
SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 2 : 5 SKAŁA MOŚCISKA 17 marca, 09:20
M.Błaszczyk 1, T.Harłacz 1 - R.Pauk 1, R.Matys 1, R.Golowacz 1, A.Labuda 2
GMM GUITTARD 1 : 1 FADOM S.A. Przemyśl 17 marca, 13:20
W.Szczepański 1 - D.Kędzior 1
KAZANÓW 0 : 3 BENDIKS 22 marca, 20:00
(wo)
» 16 kolejka
AM-TRANS 9 : 1 KAZANÓW 18 marca, 17:40
A.Kulik 2, A.Dudek 3, A.Batko 1, M.Książek 2, L.Wajda 1 - M.Woźniak 1
FADOM S.A. Przemyśl 2 : 2 BENDIKS 18 marca, 18:20
T.Sajdak 1, D.Kędzior 1 - M.Jabłoński 1, Ł.Kucab 1
FIBRIS S.A. Przemyśl 7 : 2 IPA STRAŻ GRANICZNA 18 marca, 19:00
P.Załoga 4, Z.Pudysz 1, K.Ciżman 2 - K.Duński 1, W.Konowalik 1
QUICK SERVICE 2 : 2 SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 18 marca, 19:40
T.Ekier 1, J.Woźniak 1 - A.Kot 1, M.Błaszczyk 1
GMM GUITTARD 1 : 1 SKAŁA MOŚCISKA 18 marca, 20:20
T.Danielak 1 - A.Labuda 1
» 17 kolejka
SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 1 : 3 FIBRIS S.A. Przemyśl 21 marca, 21:20
M.Błaszczyk 1 - Z.Pudysz 2, M.Osypanko 1
KAZANÓW 3 : 11 FADOM S.A. Przemyśl 24 marca, 12:40
Ł.Sażecki 1, M.Biernat 1, P.Torchała 1 - K.Siwik 2, T.Sajdak 1, K.Wołoszyn 4, D.Kędzior 4
IPA STRAŻ GRANICZNA 6 : 2 AM-TRANS 24 marca, 20:00
M.Pawłoś 1, J.Cwynar 3, D.Jarosiewicz 2 - A.Batko 1, M.Książek 1
GMM GUITTARD 3 : 9 QUICK SERVICE 24 marca, 20:40
T.Danielak 1, A.Panek 1, S.Barszczak 1 - W.Sznajder 1, P.Żurawski 2, T.Ekier 5, T.Błażkowski 1
BENDIKS 3 : 4 SKAŁA MOŚCISKA 24 marca, 21:20
M.Jabłoński 2, P.Kościelny 1 - R.Matys 2, I.Smola 1, I.Pluwak 1
» 18 kolejka
QUICK SERVICE 10 : 6 BENDIKS 25 marca, 18:10
W.Sznajder 1, T.Ekier 2, P.Żurawski 4 - P.Kościelny 1, M.Jabłoński 4, G.Hajduk 1
AM-TRANS 7 : 1 SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA 25 marca, 18:50
A.Batko 1, L.Wajda 4, M.Książek 2 - A.Ner 1
FADOM S.A. Przemyśl 3 : 2 SKAŁA MOŚCISKA 25 marca, 19:30
T.Smyk 1, K.Wołoszyn 1, J.Kunert 1 - I.Pluwak 2
FIBRIS S.A. Przemyśl 6 : 0 GMM GUITTARD 25 marca, 20:10
M.Wojtowicz 1, M.Osypanko 1, Z.Pudysz 4 - A.Panek 3
IPA STRAŻ GRANICZNA 11 : 3 KAZANÓW 25 marca, 20:50
M.Pawłoś 1, K.Duński 1, R.Szor 1, D.Jarosiewicz 6, T.Borycki 1, J.Cwynar 1 - M.Pilch 1, K.Sitarz 1, M.Woźniak 1
 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

Halowy Turniej Piłki Nożnej "5" Copyright 2011

realizacja: Piotr Duda