KLASYFIKACJA STRZELCÓW



I Liga - sezon 2014/2015


42 goli - Błaszczyk Mariusz (SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA),

19 goli - Gawłowski Krzysztof (EUROBUS),

18 goli - Cwynar Jacek (IPA STRAŻ GRANICZNA),

16 goli - Panek Artur (ESTE LAR),

14 goli - Gierczak Grzegorz (EUROBUS), Rybak Bartłomiej (NIEDŹWIADKI MOTOR),

13 goli - Kocełlo Przemysław (IPA STRAŻ GRANICZNA), Kędzior Dariusz (AM-TRANS), Rozputyński Grzegorz (ESTE LAR), Hajduk Grzegorz (FIBRIS S.A. Przemyśl), Bąk Łukasz (FIBRIS S.A. Przemyśl),

12 goli - Olejarz Krzysztof (MCS DANIEL), Gwóźdź Marek (SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA), Kot Andrzej (SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA),

11 goli - Kawecki Marcin (Greinplast-AutoMax-5BSP), Paczkowski Piotr (NIEDŹWIADKI MOTOR), Żurawski Piotr (ESTE LAR),

10 goli - Dziura Rafał (Greinplast-AutoMax-5BSP), Gorczyca Rajmund (EUROBUS), Balicki Paweł (Greinplast-AutoMax-5BSP), Ciżman Krzysztof (FIBRIS S.A. Przemyśl), Harłacz Jacek (EUROBUS),

9 goli - Sznajder Witold (AM-TRANS),

8 goli - Rudnicki Łukasz (ESTE LAR), Fudali Maciej (Greinplast-AutoMax-5BSP),

7 goli - Danielak Andrzej (MCS DANIEL), Dudek Artur (AM-TRANS), Lizak Łukasz (KAZANÓW OKNOPLAST), Krucan Bartosz (KAZANÓW OKNOPLAST),

6 goli - Kościelny Piotr (MCS DANIEL), Gudzelak Tomasz (FIBRIS S.A. Przemyśl), Kucab Łukasz (MCS DANIEL), Tokarz Grzegorz (KAZANÓW OKNOPLAST),

5 goli - Kunert Jerzy (Greinplast-AutoMax-5BSP), Pudysz Wiesław (FIBRIS S.A. Przemyśl), Dołęga Maciej (MCS DANIEL), Jaroch Waldemar (SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA), Borycki Tomasz (IPA STRAŻ GRANICZNA), Matrejek Edmund (SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA), Bąk Maciej (FIBRIS S.A. Przemyśl), Furman Karol (NIEDŹWIADKI MOTOR), Kawecki Bogusław (EUROBUS),

4 gole - Jarosiewicz Dominik (IPA STRAŻ GRANICZNA), Andruszewski Władysław (MCS DANIEL), Kawecki Marcin (NIEDŹWIADKI MOTOR), Wojtowicz Michał (FIBRIS S.A. Przemyśl), Frakiewicz Krzysztof (NIEDŹWIADKI MOTOR), Danielak Tomasz (ESTE LAR), Łazor Mariusz (AM-TRANS), Śmigielski Robert (ESTE LAR),

3 gole - Rybkiewicz Marek (SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA), Habaj Mariusz (ESTE LAR), Pudysz Zbigniew (FIBRIS S.A. Przemyśl), Mazur Marcin (AM-TRANS), Banaś Mariusz (MCS DANIEL), Barczszak Grzegorz (Greinplast-AutoMax-5BSP), Biernat Maciej (KAZANÓW OKNOPLAST), Beńko Mateusz (KAZANÓW OKNOPLAST), Kwiatkowski Krystian (KAZANÓW OKNOPLAST), Mach Marcin (ESTE LAR), Harłacz Tomasz (SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA),

2 gole - Cisek Piotr (FIBRIS S.A. Przemyśl), Załoga Paweł (FIBRIS S.A. Przemyśl), Kos Bogusław (IPA STRAŻ GRANICZNA), Jagielnik Karol (KAZANÓW OKNOPLAST), Zielenkiewicz Daniel (AM-TRANS), Wajda Leszek (AM-TRANS), Konowalik Waldemar (IPA STRAŻ GRANICZNA), Gierma Przemysław (KAZANÓW OKNOPLAST), Stypka Bartłomiej (IPA STRAŻ GRANICZNA), Piechota Zbigniew (MCS DANIEL), Kwaśniewski Robert (KAZANÓW OKNOPLAST),

1 gol - Gierczak Józef (AM-TRANS), Barszczak Krzysztof (Greinplast-AutoMax-5BSP), Siwik Krzysztof (Greinplast-AutoMax-5BSP), Wójcik Sebastian (NIEDŹWIADKI MOTOR), Barszczak Stanisław (ESTE LAR), Duński Krzysztof (IPA STRAŻ GRANICZNA), Wywrot Jacek (FIBRIS S.A. Przemyśl), Zioło Jakub (IPA STRAŻ GRANICZNA), Batko Andrzej (AM-TRANS), Woźniak Mateusz (KAZANÓW OKNOPLAST), Oczoś Hubert (KAZANÓW OKNOPLAST), Harłacz Dariusz (EUROBUS), Gibczyński Dariusz (FIBRIS S.A. Przemyśl), Wołoszyn Karol (Greinplast-AutoMax-5BSP), Ciciński Kacper (KAZANÓW OKNOPLAST), Gral Łukasz (KAZANÓW OKNOPLAST), Schabowski Tomasz (KAZANÓW OKNOPLAST),




Strzelcy według drużyn:

Greinplast-AutoMax-5BSP (50) - Kawecki Marcin (11), Dziura Rafał (10), Balicki Paweł (10), Fudali Maciej (8), Kunert Jerzy (5), Barczszak Grzegorz (3), Barszczak Krzysztof (1), Siwik Krzysztof (1), Wołoszyn Karol (1),

KAZANÓW OKNOPLAST (40) - Lizak Łukasz (7), Krucan Bartosz (7), Tokarz Grzegorz (6), Biernat Maciej (3), Beńko Mateusz (3), Kwiatkowski Krystian (3), Jagielnik Karol (2), Gierma Przemysław (2), Kwaśniewski Robert (2), Woźniak Mateusz (1), Oczoś Hubert (1), Ciciński Kacper (1), Gral Łukasz (1), Schabowski Tomasz (1),

ESTE LAR (63) - Panek Artur (16), Rozputyński Grzegorz (13), Żurawski Piotr (11), Rudnicki Łukasz (8), Danielak Tomasz (4), Śmigielski Robert (4), Habaj Mariusz (3), Mach Marcin (3), Barszczak Stanisław (1),

MCS DANIEL (45) - Olejarz Krzysztof (12), Danielak Andrzej (7), Kościelny Piotr (6), Kucab Łukasz (6), Dołęga Maciej (5), Andruszewski Władysław (4), Banaś Mariusz (3), Piechota Zbigniew (2),

IPA STRAŻ GRANICZNA (48) - Cwynar Jacek (18), Kocełlo Przemysław (13), Borycki Tomasz (5), Jarosiewicz Dominik (4), Kos Bogusław (2), Konowalik Waldemar (2), Stypka Bartłomiej (2), Duński Krzysztof (1), Zioło Jakub (1),

AM-TRANS (42) - Kędzior Dariusz (13), Sznajder Witold (9), Dudek Artur (7), Łazor Mariusz (4), Mazur Marcin (3), Zielenkiewicz Daniel (2), Wajda Leszek (2), Gierczak Józef (1), Batko Andrzej (1),

NIEDŹWIADKI MOTOR (39) - Rybak Bartłomiej (14), Paczkowski Piotr (11), Furman Karol (5), Kawecki Marcin (4), Frakiewicz Krzysztof (4), Wójcik Sebastian (1),

FIBRIS S.A. Przemyśl (65) - Hajduk Grzegorz (13), Bąk Łukasz (13), Ciżman Krzysztof (10), Gudzelak Tomasz (6), Pudysz Wiesław (5), Bąk Maciej (5), Wojtowicz Michał (4), Pudysz Zbigniew (3), Cisek Piotr (2), Załoga Paweł (2), Wywrot Jacek (1), Gibczyński Dariusz (1),

EUROBUS (59) - Gawłowski Krzysztof (19), Gierczak Grzegorz (14), Gorczyca Rajmund (10), Harłacz Jacek (10), Kawecki Bogusław (5), Harłacz Dariusz (1),

SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA (82) - Błaszczyk Mariusz (42), Gwóźdź Marek (12), Kot Andrzej (12), Jaroch Waldemar (5), Matrejek Edmund (5), Rybkiewicz Marek (3), Harłacz Tomasz (3),

 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

Halowy Turniej Piłki Nożnej "5" Copyright 2011

realizacja: Piotr Duda