KLASYFIKACJA STRZELCÓW



I Liga - sezon 2013/2014


36 goli - Błaszczyk Mariusz (SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA),

35 goli - Gierczak Grzegorz (EUROBUS),

21 goli - Kilian Rafał (EUROBUS),

17 goli - Gorczyca Rajmund (EUROBUS),

16 goli - Kędzior Dariusz (AM-TRANS),

15 goli - Panek Artur (ESTE LAR),

14 goli - Żurawski Piotr (ESTE LAR),

13 goli - Ciżman Krzysztof (FIBRIS S.A. Przemyśl), Pudysz Zbigniew (FIBRIS S.A. Przemyśl), Bąk Łukasz (FIBRIS S.A. Przemyśl),

11 goli - Furman Karol (NIEDŹWIADKI MOTOR),

10 goli - Rybak Bartłomiej (NIEDŹWIADKI MOTOR), Gudzelak Tomasz (FIBRIS S.A. Przemyśl), Dudek Artur (AM-TRANS), Jaroch Waldemar (SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA),

9 goli - Danielak Andrzej (MCS DANIEL), Paczkowski Piotr (NIEDŹWIADKI MOTOR),

8 goli - Kot Andrzej (SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA), Cwynar Jacek (IPA STRAŻ GRANICZNA), Woźniak Jacek (LOG-SPED ALMAR), Jabłoński Mirosław (MCS DANIEL),

7 goli - Czura Mariusz (LOG-SPED ALMAR), Gwóźdź Marek (SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA), Harłacz Tomasz (SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA), Wajda Leszek (AM-TRANS), Kos Bogusław (IPA STRAŻ GRANICZNA), Gorka Bartłomiej (IPA STRAŻ GRANICZNA),

6 goli - Kucab Łukasz (MCS DANIEL), Kawecki Marcin (LOG-SPED ALMAR), Harłacz Jacek (EUROBUS),

5 goli - Kościelny Piotr (MCS DANIEL), Duński Krzysztof (IPA STRAŻ GRANICZNA), Wojtowicz Michał (FIBRIS S.A. Przemyśl), Załoga Paweł (FIBRIS S.A. Przemyśl), Smigielski Robert (ESTE LAR), Mazur Marcin (AM-TRANS), Wołoszyn Karol (LOG-SPED ALMAR), Kocełlo Przemysław (IPA STRAŻ GRANICZNA),

4 gole - Sznajder Witold (AM-TRANS), Batko Andrzej (AM-TRANS), Andruszewski Władysław (MCS DANIEL), Pawłoś Marcin (IPA STRAŻ GRANICZNA),

3 gole - Piechota Zbigniew (MCS DANIEL), Matrejek Edmund (SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA), Wójcik Sebastian (NIEDŹWIADKI MOTOR), Dziedzic Artur (MCS DANIEL), Frankiewicz Krzysztof (NIEDŹWIADKI MOTOR), Pudysz Wiesław (FIBRIS S.A. Przemyśl), Poszpur Damian (LOG-SPED ALMAR), Hajduk Grzegorz (MCS DANIEL), Łazor Mariusz (AM-TRANS),

2 gole - Książek Maciej (AM-TRANS), Konowalik Waldemar (IPA STRAŻ GRANICZNA), Danielak Tomasz (ESTE LAR), Galanty Bartłomiej (ESTE LAR), Stępień Grzegorz (LOG-SPED ALMAR), Oleszczuk Radosław (NIEDŹWIADKI MOTOR), Kurasz Wojciech (NIEDŹWIADKI MOTOR), Sidor Tomasz (NIEDŹWIADKI MOTOR), Cisek Piotr (FIBRIS S.A. Przemyśl), Borycki Tomasz (IPA STRAŻ GRANICZNA), Banaś Mariusz (MCS DANIEL), Gierczak Józef (AM-TRANS),

1 gol - Jarosiewicz Dominik (ESTE LAR), Olcha Mariusz (ESTE LAR), Rybkiewicz Marek (SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA), Badlik Marcin (NIEDŹWIADKI MOTOR), Dmitrzyk Marcin (EUROBUS), Bąk Maciej (FIBRIS S.A. Przemyśl), Franków Mariusz (EUROBUS), Kawecki Bogusław (EUROBUS), Pawłoś Artur (IPA STRAŻ GRANICZNA), Sajdak Tomasz (LOG-SPED ALMAR), Pisarski Tomasz (NIEDŹWIADKI MOTOR), Olejarz Krzysztof (MCS DANIEL),




Strzelcy według drużyn:

NIEDŹWIADKI MOTOR (44) - Furman Karol (11), Rybak Bartłomiej (10), Paczkowski Piotr (9), Wójcik Sebastian (3), Frankiewicz Krzysztof (3), Oleszczuk Radosław (2), Kurasz Wojciech (2), Sidor Tomasz (2), Badlik Marcin (1), Pisarski Tomasz (1),

EUROBUS (82) - Gierczak Grzegorz (35), Kilian Rafał (21), Gorczyca Rajmund (17), Harłacz Jacek (6), Dmitrzyk Marcin (1), Franków Mariusz (1), Kawecki Bogusław (1),

ESTE LAR (40) - Panek Artur (15), Żurawski Piotr (14), Smigielski Robert (5), Danielak Tomasz (2), Galanty Bartłomiej (2), Jarosiewicz Dominik (1), Olcha Mariusz (1),

LOG-SPED ALMAR (32) - Woźniak Jacek (8), Czura Mariusz (7), Kawecki Marcin (6), Wołoszyn Karol (5), Poszpur Damian (3), Stępień Grzegorz (2), Sajdak Tomasz (1),

AM-TRANS (53) - Kędzior Dariusz (16), Dudek Artur (10), Wajda Leszek (7), Mazur Marcin (5), Sznajder Witold (4), Batko Andrzej (4), Łazor Mariusz (3), Książek Maciej (2), Gierczak Józef (2),

MCS DANIEL (44) - Danielak Andrzej (9), Jabłoński Mirosław (8), Kucab Łukasz (6), Kościelny Piotr (5), Andruszewski Władysław (4), Piechota Zbigniew (3), Dziedzic Artur (3), Hajduk Grzegorz (3), Banaś Mariusz (2), Olejarz Krzysztof (1),

IPA STRAŻ GRANICZNA (41) - Cwynar Jacek (8), Kos Bogusław (7), Gorka Bartłomiej (7), Duński Krzysztof (5), Kocełlo Przemysław (5), Pawłoś Marcin (4), Konowalik Waldemar (2), Borycki Tomasz (2), Pawłoś Artur (1),

FIBRIS S.A. Przemyśl (65) - Ciżman Krzysztof (13), Pudysz Zbigniew (13), Bąk Łukasz (13), Gudzelak Tomasz (10), Wojtowicz Michał (5), Załoga Paweł (5), Pudysz Wiesław (3), Cisek Piotr (2), Bąk Maciej (1),

SANKOP - SŁUŻBA WIĘZIENNA (72) - Błaszczyk Mariusz (36), Jaroch Waldemar (10), Kot Andrzej (8), Gwóźdź Marek (7), Harłacz Tomasz (7), Matrejek Edmund (3), Rybkiewicz Marek (1),

 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

Halowy Turniej Piłki Nożnej "5" Copyright 2011

realizacja: Piotr Duda