KLASYFIKACJA STRZELCÓW



II Liga - sezon 2012/2013


21 goli - Jaroch Dariusz (PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA), Kuta Adam (PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA),

15 goli - Zieliński Łukasz (PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA),

14 goli - Sidor Tomasz (NIEDŹWIADKI AUTO-MAX), Beńko Mateusz (KAZANÓW RAMZES),

13 goli - Rybak Bartłomiej (NIEDŹWIADKI AUTO-MAX), Grochoła Piotr (MEGA DRIVER),

11 goli - Pisarski Tomasz (NIEDŹWIADKI AUTO-MAX),

10 goli - Cielecki Rafał (MEGA DRIVER), Paczkowski Piotr (ALKOR / 5 BSP), Rybienik Remigiusz (IWONA), Szymański Tomasz (IWONA), Hakało Andrzej (MOTO-FAN),

8 goli - Lewandowski Dariusz (ROBIN), Niemiec Krzysztof (IWONA), Lizak Łukasz (KAZANÓW RAMZES),

7 goli - Mazurek Łukasz (SPOCENI WYJADACZE), Gwizdała Maciej (ROBIN),

6 goli - Saja Piotr (MOTO-FAN), Niewęgłowski Maciej (IWONA), Lejkowski Krzysztof (SPOCENI WYJADACZE), Romanowicz Mariusz (MOTO-FAN), Wendel Jacek (ROBIN), Patroś Dawid (MOTO-FAN), Mikulec Stefan (ROBIN), Woźniak Mateusz (KAZANÓW RAMZES), Torchała Paweł (KAZANÓW RAMZES),

5 goli - Kurasz Wojciech (ROBIN), Draganik Adam (PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA), Cielecki Sebastian (MEGA DRIVER), Piejko Andrzej (ROBIN), Buńko Aleksander (MOTO-FAN), Musiel Łukasz (MEGA DRIVER), Butra Krzysztof (ROBIN),

4 gole - Cielecki Marcin (MEGA DRIVER), Walatek Paweł (IWONA), Grabas Paweł (SPOCENI WYJADACZE), Żygała Paweł (PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA), Buczek Marcin (PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA),

3 gole - Mikuś Zbigniew (ALKOR / 5 BSP), Gral Łukasz (KAZANÓW RAMZES), Szydłowski Michał (PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA), Sitarz Kamil (KAZANÓW RAMZES), Wiśniowski Waldemar (MOTO-FAN), Gaweł Zbigniew (ALKOR / 5 BSP), Wilk Adam (ALKOR / 5 BSP), Trojniarz Tomasz (SPOCENI WYJADACZE), Barszczak Grzegorz (ALKOR / 5 BSP), Dołhun Bartosz (IWONA), Turczyński Marek (ROBIN), Hanas Marek (PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA), Hrynek Kamil (KAZANÓW RAMZES),

2 gole - Cielecki Łukasz (MEGA DRIVER), Kuc Grzegorz (MEGA DRIVER), Kobryło Paweł (KAZANÓW RAMZES), Orzechowski Dariusz (ROBIN), Misieńko Grzegorz (SPOCENI WYJADACZE), Kud Ryszard (ALKOR / 5 BSP), Gargała Łukasz (MEGA DRIVER), Świtajło Jacek (IWONA), Szarek Jacek (MOTO-FAN), Kohut Dariusz (PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA), Siara Marcin (IWONA), Oleszczuk Radosław (NIEDŹWIADKI AUTO-MAX), Grodecki Piotr (PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA), Hnatyk Andrzej (ALKOR / 5 BSP), Szczęsny Paweł (MOTO-FAN), Kwaśniewski Robert (KAZANÓW RAMZES), Błachuciak Mateusz (KAZANÓW RAMZES), Domaradzki Adam (ALKOR / 5 BSP),

1 gol - Chojnacki Piotr (NIEDŹWIADKI AUTO-MAX), Głuszak Sebastian (PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA), Szott Jerzy (IWONA), Konowalik Piotr (ALKOR / 5 BSP), Wójtowicz Paweł (PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA), Kulpa Bartłomiej (SPOCENI WYJADACZE), Zielski Karol (MOTO-FAN), Strusiewicz Dariusz (ALKOR / 5 BSP), Dryniak Daniel (PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA), Szydłowski Przemysław (PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA), Trela Krzysztof (ALKOR / 5 BSP), Turczyński Mateusz (ROBIN), Grabowski Karol (MEGA DRIVER), Malchler Sebastian (MOTO-FAN), Janas Robert (MOTO-FAN),




Strzelcy według drużyn:

PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA (84) - Jaroch Dariusz (21), Kuta Adam (21), Zieliński Łukasz (15), Draganik Adam (5), Żygała Paweł (4), Buczek Marcin (4), Szydłowski Michał (3), Hanas Marek (3), Kohut Dariusz (2), Grodecki Piotr (2), Głuszak Sebastian (1), Wójtowicz Paweł (1), Dryniak Daniel (1), Szydłowski Przemysław (1),

MEGA DRIVER (44) - Grochoła Piotr (13), Cielecki Rafał (10), Cielecki Sebastian (5), Musiel Łukasz (5), Cielecki Marcin (4), Cielecki Łukasz (2), Kuc Grzegorz (2), Gargała Łukasz (2), Grabowski Karol (1),

MOTO-FAN (43) - Hakało Andrzej (10), Saja Piotr (6), Romanowicz Mariusz (6), Patroś Dawid (6), Buńko Aleksander (5), Wiśniowski Waldemar (3), Szarek Jacek (2), Szczęsny Paweł (2), Zielski Karol (1), Malchler Sebastian (1), Janas Robert (1),

SPOCENI WYJADACZE (23) - Mazurek Łukasz (7), Lejkowski Krzysztof (6), Grabas Paweł (4), Trojniarz Tomasz (3), Misieńko Grzegorz (2), Kulpa Bartłomiej (1),

KAZANÓW RAMZES (49) - Beńko Mateusz (14), Lizak Łukasz (8), Woźniak Mateusz (6), Torchała Paweł (6), Gral Łukasz (3), Sitarz Kamil (3), Hrynek Kamil (3), Kobryło Paweł (2), Kwaśniewski Robert (2), Błachuciak Mateusz (2),

IWONA (46) - Rybienik Remigiusz (10), Szymański Tomasz (10), Niemiec Krzysztof (8), Niewęgłowski Maciej (6), Walatek Paweł (4), Dołhun Bartosz (3), Świtajło Jacek (2), Siara Marcin (2), Szott Jerzy (1),

ALKOR / 5 BSP (31) - Paczkowski Piotr (10), Mikuś Zbigniew (3), Gaweł Zbigniew (3), Wilk Adam (3), Barszczak Grzegorz (3), Kud Ryszard (2), Hnatyk Andrzej (2), Domaradzki Adam (2), Konowalik Piotr (1), Strusiewicz Dariusz (1), Trela Krzysztof (1),

NIEDŹWIADKI AUTO-MAX (41) - Sidor Tomasz (14), Rybak Bartłomiej (13), Pisarski Tomasz (11), Oleszczuk Radosław (2), Chojnacki Piotr (1),

ROBIN (48) - Lewandowski Dariusz (8), Gwizdała Maciej (7), Wendel Jacek (6), Mikulec Stefan (6), Kurasz Wojciech (5), Piejko Andrzej (5), Butra Krzysztof (5), Turczyński Marek (3), Orzechowski Dariusz (2), Turczyński Mateusz (1),

 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

Halowy Turniej Piłki Nożnej "5" Copyright 2011

realizacja: Piotr Duda