KLASYFIKACJA STRZELCÓW



I Liga - sezon 2012/2013


30 goli - Błaszczyk Mariusz (SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA),

26 goli - Cwynar Jacek (IPA STRAŻ GRANICZNA),

23 goli - Jabłoński Mirosław (BENDIKS - DLA BARTKA),

19 goli - Gwóźdź Marek (SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA),

17 goli - Mazur Marcin (AM-TRANS),

14 goli - Gorczyca Rajmund (EUROBUS),

13 goli - Hajduk Grzegorz (BENDIKS - DLA BARTKA), Pudysz Zbigniew (FIBRIS S.A. Przemyśl),

12 goli - Jaroch Waldemar (SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA), Bąk Maciej (GREINPLAST Przemyśl), Gudzelak Tomasz (FIBRIS S.A. Przemyśl),

11 goli - Czura Mariusz (LOG-SPED ALMAR),

10 goli - Rozputyński Grzegorz (GMM GUITTARD - ESTE LAR), Bąk Łukasz (FIBRIS S.A. Przemyśl), Kędzior Dariusz (AM-TRANS), Kunert Jerzy (GREINPLAST Przemyśl), Ciżman Krzysztof (FIBRIS S.A. Przemyśl), Żurawski Piotr (QUICK SERVICE), Gierczak Grzegorz (EUROBUS),

9 goli - Domański Andrzej (EUROBUS), Jarosiewicz Dominik (IPA STRAŻ GRANICZNA),

8 goli - Dudek Artur (AM-TRANS), Harłacz Tomasz (SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA), Sznajder Witold (QUICK SERVICE), Kilian Rafał (LOG-SPED ALMAR), Rybkiewicz Marek (SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA),

7 goli - Pawłoś Marcin (IPA STRAŻ GRANICZNA), Kos Bogusław (IPA STRAŻ GRANICZNA), Dziura Rafał (GREINPLAST Przemyśl), Bacza Marek (GREINPLAST Przemyśl), Danielak Tomasz (GMM GUITTARD - ESTE LAR), Panek Michał (QUICK SERVICE),

6 goli - Kawecki Bogusław (BENDIKS - DLA BARTKA), Kot Andrzej (SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA), Smigielski Robert (GMM GUITTARD - ESTE LAR), Kościelny Piotr (BENDIKS - DLA BARTKA),

5 goli - Konowalik Waldemar (IPA STRAŻ GRANICZNA), Załoga Paweł (FIBRIS S.A. Przemyśl), Panek Artur (GMM GUITTARD - ESTE LAR), Olcha Robert (EUROBUS), Stępień Grzegorz (LOG-SPED ALMAR), Pawłoś Artur (IPA STRAŻ GRANICZNA),

4 gole - Furman Karol (QUICK SERVICE), Dziedzic Artur (BENDIKS - DLA BARTKA), Piechota Zbigniew (BENDIKS - DLA BARTKA), Książek Maciej (AM-TRANS), Poszpur Damian (LOG-SPED ALMAR), Wojtowicz Michał (FIBRIS S.A. Przemyśl), Sajdak Tomasz (LOG-SPED ALMAR), Hawryszko Maciek (QUICK SERVICE), Gawlik Łukasz (LOG-SPED ALMAR), Pudysz Wiesław (FIBRIS S.A. Przemyśl),

3 gole - Błażkowski Piotr (SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA), Gierczak Józef (AM-TRANS), Habaj Mariusz (GMM GUITTARD - ESTE LAR), Andruszewski Władysław (BENDIKS - DLA BARTKA), Jurkowski Andrzej (BENDIKS - DLA BARTKA), Borycki Tomasz (IPA STRAŻ GRANICZNA), Harłacz Jacek (EUROBUS), Balicki Paweł (GREINPLAST Przemyśl), Woźniak Jacek (EUROBUS), Galanty Bartłomiej (GMM GUITTARD - ESTE LAR), Wojtowicz Mirosław (QUICK SERVICE),

2 gole - Kawecki Marcin (LOG-SPED ALMAR), Kalicki Andrzej (EUROBUS), Biernat Maciej (EUROBUS), Strzałkowski Artur (GMM GUITTARD - ESTE LAR), Kocełlo Przemysław (IPA STRAŻ GRANICZNA), Cisek Piotr (FIBRIS S.A. Przemyśl), Jędrych Ireneusz (FIBRIS S.A. Przemyśl), Franków Mariusz (EUROBUS), Kucab Łukasz (BENDIKS - DLA BARTKA), Batko Andrzej (AM-TRANS), Osypanko Marcin (FIBRIS S.A. Przemyśl),

1 gol - Harłacz Dariusz (EUROBUS), Szmidt Andrzej (QUICK SERVICE), Siwik Krzysztof (GREINPLAST Przemyśl), Szczepański Witold (GMM GUITTARD - ESTE LAR), Marszałek Piotr (QUICK SERVICE), Gaca Krzysztof (SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA), Kawecki Marcin (GREINPLAST Przemyśl), Czycz Adrian (EUROBUS), Smyk Tomasz (GMM GUITTARD - ESTE LAR), Pudło Łukasz (GREINPLAST Przemyśl), Błoński Marcin (BENDIKS - DLA BARTKA), Kulik Antoni (AM-TRANS), Łaskarzewski Krzysztof (LOG-SPED ALMAR), Gazda Bogdan (SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA), Matrejek Edmund (SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA), Roztecki Artur (QUICK SERVICE), Wołoszyn Karol (LOG-SPED ALMAR), Walatek Wojciech (SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA), Barszczak Stanisław (GMM GUITTARD - ESTE LAR), Wywrot Jacek (QUICK SERVICE), Aleksander Janusz (LOG-SPED ALMAR),




Strzelcy według drużyn:

LOG-SPED ALMAR (41) - Czura Mariusz (11), Kilian Rafał (8), Stępień Grzegorz (5), Poszpur Damian (4), Sajdak Tomasz (4), Gawlik Łukasz (4), Kawecki Marcin (2), Łaskarzewski Krzysztof (1), Wołoszyn Karol (1), Aleksander Janusz (1),

EUROBUS (52) - Gorczyca Rajmund (14), Gierczak Grzegorz (10), Domański Andrzej (9), Olcha Robert (5), Harłacz Jacek (3), Woźniak Jacek (3), Kalicki Andrzej (2), Biernat Maciej (2), Franków Mariusz (2), Harłacz Dariusz (1), Czycz Adrian (1),

QUICK SERVICE (40) - Żurawski Piotr (10), Sznajder Witold (8), Panek Michał (7), Furman Karol (4), Hawryszko Maciek (4), Wojtowicz Mirosław (3), Szmidt Andrzej (1), Marszałek Piotr (1), Roztecki Artur (1), Wywrot Jacek (1),

SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA (90) - Błaszczyk Mariusz (30), Gwóźdź Marek (19), Jaroch Waldemar (12), Harłacz Tomasz (8), Rybkiewicz Marek (8), Kot Andrzej (6), Błażkowski Piotr (3), Gaca Krzysztof (1), Gazda Bogdan (1), Matrejek Edmund (1), Walatek Wojciech (1),

BENDIKS - DLA BARTKA (65) - Jabłoński Mirosław (23), Hajduk Grzegorz (13), Kawecki Bogusław (6), Kościelny Piotr (6), Dziedzic Artur (4), Piechota Zbigniew (4), Andruszewski Władysław (3), Jurkowski Andrzej (3), Kucab Łukasz (2), Błoński Marcin (1),

GREINPLAST Przemyśl (42) - Bąk Maciej (12), Kunert Jerzy (10), Dziura Rafał (7), Bacza Marek (7), Balicki Paweł (3), Siwik Krzysztof (1), Kawecki Marcin (1), Pudło Łukasz (1),

AM-TRANS (45) - Mazur Marcin (17), Kędzior Dariusz (10), Dudek Artur (8), Książek Maciej (4), Gierczak Józef (3), Batko Andrzej (2), Kulik Antoni (1),

FIBRIS S.A. Przemyśl (64) - Pudysz Zbigniew (13), Gudzelak Tomasz (12), Bąk Łukasz (10), Ciżman Krzysztof (10), Załoga Paweł (5), Wojtowicz Michał (4), Pudysz Wiesław (4), Cisek Piotr (2), Jędrych Ireneusz (2), Osypanko Marcin (2),

GMM GUITTARD - ESTE LAR (39) - Rozputyński Grzegorz (10), Danielak Tomasz (7), Smigielski Robert (6), Panek Artur (5), Habaj Mariusz (3), Galanty Bartłomiej (3), Strzałkowski Artur (2), Szczepański Witold (1), Smyk Tomasz (1), Barszczak Stanisław (1),

IPA STRAŻ GRANICZNA (64) - Cwynar Jacek (26), Jarosiewicz Dominik (9), Pawłoś Marcin (7), Kos Bogusław (7), Konowalik Waldemar (5), Pawłoś Artur (5), Borycki Tomasz (3), Kocełlo Przemysław (2),

 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

Halowy Turniej Piłki Nożnej "5" Copyright 2011

realizacja: Piotr Duda