KLASYFIKACJA STRZELCÓW



I Liga - sezon 2015/2016


27 goli - Błaszczyk Mariusz (SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA),

24 goli - Gawłowski Krzysztof (EUROBUS),

23 goli - Czub Łukasz (IPA STRAŻ GRANICZNA),

15 goli - Gosa Arkadiusz (ESTE LAR),

14 goli - Woźniak Jacek (ALMAR-BUS), Bąk Łukasz (FIBRIS S.A.),

13 goli - Zając Łukasz (IWONA),

12 goli - Kazek Adrian (AM-TRANS), Panek Artur (ESTE LAR),

11 goli - Gierczak Grzegorz (EUROBUS), Cwynar Jacek (IPA STRAŻ GRANICZNA), Machunik Łukasz (IWONA), Rudnicki Łukasz (EUROBUS),

10 goli - Jaroch Waldemar (SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA), Gorczyca Rajmund (EUROBUS),

9 goli - Kot Andrzej (SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA), Kędzior Dariusz (AM-TRANS), Malinowski Marcin (ALMAR-BUS),

8 goli - Kilian Rafał (EUROBUS), Szymański Tomasz (IWONA), Rybak Bartłomiej (ESTE LAR), Żurawski Piotr (ESTE LAR), Olejarz Krzysztof (MCS DANIEL), Korab Marcin (ALMAR-BUS),

7 goli - Gwóźdź Marek (SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA), Ciżman Krzysztof (FIBRIS S.A.), Kocełlo Przemysław (IPA STRAŻ GRANICZNA), Załoga Paweł (FIBRIS S.A.), Pudysz Zbigniew (FIBRIS S.A.), Pukalski Przemysław (ALMAR-BUS),

6 goli - Niemiec Krzysztof (IWONA), Kościelny Piotr (MCS DANIEL), Pawłoś Marcin (IPA STRAŻ GRANICZNA), Kunert Jerzy (AUTOMAX), Sobol Damian (MCS DANIEL), Pudysz Wiesław (FIBRIS S.A.), Góral Grzegorz (IWONA),

5 goli - Harłacz Jacek (EUROBUS), Rozputyński Grzegorz (ESTE LAR), Gudzelak Tomasz (FIBRIS S.A.), Siara Marcin (IWONA), Dudek Artur (AM-TRANS), Franków Mariusz (EUROBUS), Szpik Marcin (ALMAR-BUS), Panek Michał (AM-TRANS),

4 gole - Pakosz Jakub (MCS DANIEL), Sznajder Witold (AM-TRANS), Wołoszyn Karol (AUTOMAX), Jabłoński Mirosław (FIBRIS S.A.), Dziura Rafał (AUTOMAX), Habaj Mariusz (ESTE LAR), Kawecki Marcin (AUTOMAX),

3 gole - Matrejek Edmund (SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA), Harłacz Tomasz (SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA), Rybkiewicz Marek (SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA), Stypka Botłomiej (IPA STRAŻ GRANICZNA), Chodorowski Grzegorz (IWONA), Wojtowicz Michał (FIBRIS S.A.),

2 gole - Borycki Tomasz (IPA STRAŻ GRANICZNA), Siwik Krzysztof (AUTOMAX), Konowalik Waldemar (AM-TRANS), Dmitrzyk Marcin (EUROBUS), Cielecki Marcin (ALMAR-BUS), Błażkowski Piotr (SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA), Sajdak Tomasz (ALMAR-BUS), Mach Marcin (SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA), Cielecki Łukasz (ALMAR-BUS), Sanocki Grzegorz (ALMAR-BUS), Dudek Marcin (AUTOMAX), Furman Karol (AM-TRANS), Balicki Paweł (AUTOMAX), Gazda Bogdan (SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA), Gaca Krzysztof (SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA), Ślisz Arkadiusz (SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA), Piechota Zbigniew (MCS DANIEL), Danielak Tomasz (ESTE LAR),

1 gol - Pawłoś Artur (IPA STRAŻ GRANICZNA), Danielak Andrzej (MCS DANIEL), Wywrot Jacek (FIBRIS S.A.), Dziedzic Artur (MCS DANIEL), Kucab Łukasz (MCS DANIEL), Mazur Marcin (AM-TRANS), Zielenkiewicz Daniel (AM-TRANS), Magda Marek (IPA STRAŻ GRANICZNA), Wożniak Mateusz (IPA STRAŻ GRANICZNA), Niewęgłowski Maciej (IWONA), Gierczak Józef (AM-TRANS), Andruszewski Władysław (MCS DANIEL), Myszak Dariusz (AUTOMAX),




Strzelcy według drużyn:

ALMAR-BUS (51) - Woźniak Jacek (14), Malinowski Marcin (9), Korab Marcin (8), Pukalski Przemysław (7), Szpik Marcin (5), Cielecki Marcin (2), Sajdak Tomasz (2), Cielecki Łukasz (2), Sanocki Grzegorz (2),

IWONA (53) - Zając Łukasz (13), Machunik Łukasz (11), Szymański Tomasz (8), Niemiec Krzysztof (6), Góral Grzegorz (6), Siara Marcin (5), Chodorowski Grzegorz (3), Niewęgłowski Maciej (1),

AM-TRANS (42) - Kazek Adrian (12), Kędzior Dariusz (9), Dudek Artur (5), Panek Michał (5), Sznajder Witold (4), Konowalik Waldemar (2), Furman Karol (2), Mazur Marcin (1), Zielenkiewicz Daniel (1), Gierczak Józef (1),

MCS DANIEL (30) - Olejarz Krzysztof (8), Kościelny Piotr (6), Sobol Damian (6), Pakosz Jakub (4), Piechota Zbigniew (2), Danielak Andrzej (1), Dziedzic Artur (1), Kucab Łukasz (1), Andruszewski Władysław (1),

AUTOMAX (25) - Kunert Jerzy (6), Wołoszyn Karol (4), Dziura Rafał (4), Kawecki Marcin (4), Siwik Krzysztof (2), Dudek Marcin (2), Balicki Paweł (2), Myszak Dariusz (1),

IPA STRAŻ GRANICZNA (55) - Czub Łukasz (23), Cwynar Jacek (11), Kocełlo Przemysław (7), Pawłoś Marcin (6), Stypka Botłomiej (3), Borycki Tomasz (2), Pawłoś Artur (1), Magda Marek (1), Wożniak Mateusz (1),

ESTE LAR (54) - Gosa Arkadiusz (15), Panek Artur (12), Rybak Bartłomiej (8), Żurawski Piotr (8), Rozputyński Grzegorz (5), Habaj Mariusz (4), Danielak Tomasz (2),

EUROBUS (76) - Gawłowski Krzysztof (24), Gierczak Grzegorz (11), Rudnicki Łukasz (11), Gorczyca Rajmund (10), Kilian Rafał (8), Harłacz Jacek (5), Franków Mariusz (5), Dmitrzyk Marcin (2),

FIBRIS S.A. (54) - Bąk Łukasz (14), Ciżman Krzysztof (7), Załoga Paweł (7), Pudysz Zbigniew (7), Pudysz Wiesław (6), Gudzelak Tomasz (5), Jabłoński Mirosław (4), Wojtowicz Michał (3), Wywrot Jacek (1),

SANKOP-SŁUŻBA WIĘZIENNA (72) - Błaszczyk Mariusz (27), Jaroch Waldemar (10), Kot Andrzej (9), Gwóźdź Marek (7), Matrejek Edmund (3), Harłacz Tomasz (3), Rybkiewicz Marek (3), Błażkowski Piotr (2), Mach Marcin (2), Gazda Bogdan (2), Gaca Krzysztof (2), Ślisz Arkadiusz (2),

 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

Halowy Turniej Piłki Nożnej "5" Copyright 2011

realizacja: Piotr Duda