KLASYFIKACJA STRZELCÓW



I Liga - sezon 2011/2012


26 goli - Jarosiewicz Dominik (IPA STRAŻ GRANICZNA),

25 goli - Błaszczyk Mariusz (SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA),

24 goli - Ekier Tomasz (QUICK SERVICE),

21 goli - Matys Roman (SKAŁA MOŚCISKA),

17 goli - Jabłoński Mirosław (BENDIKS), Kędzior Dariusz (FADOM S.A. Przemyśl), Pudysz Zbigniew (FIBRIS S.A. Przemyśl),

14 goli - Cwynar Jacek (IPA STRAŻ GRANICZNA), Żurawski Piotr (QUICK SERVICE), Smola Ivan (SKAŁA MOŚCISKA),

13 goli - Gudzelak Tomasz (FIBRIS S.A. Przemyśl),

12 goli - Batko Andrzej (AM-TRANS), Sznajder Witold (QUICK SERVICE), Woźniak Jacek (QUICK SERVICE), Książek Maciej (AM-TRANS),

11 goli - Kawecki Bogusław (BENDIKS), Wołoszyn Karol (FADOM S.A. Przemyśl), Kot Andrzej (SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA), Panek Artur (GMM GUITTARD), Labuda Andrzej (SKAŁA MOŚCISKA),

10 goli - Hajduk Grzegorz (BENDIKS), Wajda Leszek (AM-TRANS), Ciżman Krzysztof (FIBRIS S.A. Przemyśl), Barszczak Stanisław (GMM GUITTARD), Kulik Antoni (AM-TRANS), Załoga Paweł (FIBRIS S.A. Przemyśl),

9 goli - Dudek Artur (AM-TRANS), Biernat Maciej (KAZANÓW),

8 goli - Kunert Jerzy (FADOM S.A. Przemyśl), Duński Krzysztof (IPA STRAŻ GRANICZNA), Pluwak Ivan (SKAŁA MOŚCISKA),

7 goli - Harłacz Tomasz (SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA), Danielak Tomasz (GMM GUITTARD), Łaskarzewski Krzysztof (KAZANÓW), Mazur Marcin (AM-TRANS), Konowalik Waldemar (IPA STRAŻ GRANICZNA), Kościelny Piotr (BENDIKS), Golowacz Roman (SKAŁA MOŚCISKA), Kocełło Przemysław (GMM GUITTARD),

6 goli - Galanty Bartłomiej (GMM GUITTARD), Wojtowicz Michał (FIBRIS S.A. Przemyśl),

5 goli - Szmidt Janusz (AM-TRANS), Sajdak Tomasz (FADOM S.A. Przemyśl), Szczepański Witold (GMM GUITTARD), Błażkowski Piotr (SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA), Bednarz Jacek (SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA), Błażkowski Tomasz (QUICK SERVICE), Pawłoś Marcin (IPA STRAŻ GRANICZNA), Kilian Rafał (GMM GUITTARD), Pawłoś Artur (IPA STRAŻ GRANICZNA),

4 gole - Jaroch Dariusz (BENDIKS), Panek Michał (QUICK SERVICE), Jaroch Waldemar (SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA), Siwik Krzysztof (FADOM S.A. Przemyśl), Kos Bogusław (IPA STRAŻ GRANICZNA), Sitarz Kamil (KAZANÓW), Gierczak Józef (GMM GUITTARD),

3 gole - Andruszewski Władysław (BENDIKS), Osypanko Marcin (FIBRIS S.A. Przemyśl), Piechota Zbigniew (BENDIKS), Smyk Tomasz (FADOM S.A. Przemyśl), Szor Robert (IPA STRAŻ GRANICZNA),

2 gole - Ciszkiewicz Bogdan (FADOM S.A. Przemyśl), Tokarz Wojciech (AM-TRANS), Zielenkiewicz Daniel (QUICK SERVICE), Lizał Łukasz (KAZANÓW), Dziura Rafał (FADOM S.A. Przemyśl), Furman Karol (QUICK SERVICE), Borycki Tomasz (IPA STRAŻ GRANICZNA), Walatek Wojciech (SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA), Woźniak Mateusz (KAZANÓW),

1 gol - Gral Łukasz (KAZANÓW), Tomaszek Piotr (FIBRIS S.A. Przemyśl), Jędrych Ireneusz (FIBRIS S.A. Przemyśl), Stec Igor (AM-TRANS), Frankiewicz Krzysztof (IPA STRAŻ GRANICZNA), Pliś Krzysztof (KAZANÓW), Wywrot Jacek (QUICK SERVICE), Dziedzic Artut (GMM GUITTARD), Oczoś Hubert (KAZANÓW), Klepacki Andrzej (SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA), Matrejek Edmund (SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA), Ślisz Arkadiusz (SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA), Galabut Wlodzimierz (SKAŁA MOŚCISKA), Szmidt Andrzej (QUICK SERVICE), Pauk Roman (SKAŁA MOŚCISKA), Kucab Łukasz (BENDIKS), Cisek Piotr (FIBRIS S.A. Przemyśl), Sażecki Łukasz (KAZANÓW), Torchała Paweł (KAZANÓW), Ner Andrzej (SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA), Pilch Michał (KAZANÓW),




Strzelcy według drużyn:

SKAŁA MOŚCISKA (63) - Matys Roman (21), Smola Ivan (14), Labuda Andrzej (11), Pluwak Ivan (8), Golowacz Roman (7), Galabut Wlodzimierz (1), Pauk Roman (1),

FADOM S.A. Przemyśl (52) - Kędzior Dariusz (17), Wołoszyn Karol (11), Kunert Jerzy (8), Sajdak Tomasz (5), Siwik Krzysztof (4), Smyk Tomasz (3), Ciszkiewicz Bogdan (2), Dziura Rafał (2),

BENDIKS (56) - Jabłoński Mirosław (17), Kawecki Bogusław (11), Hajduk Grzegorz (10), Kościelny Piotr (7), Jaroch Dariusz (4), Andruszewski Władysław (3), Piechota Zbigniew (3), Kucab Łukasz (1),

GMM GUITTARD (56) - Panek Artur (11), Barszczak Stanisław (10), Danielak Tomasz (7), Kocełło Przemysław (7), Galanty Bartłomiej (6), Szczepański Witold (5), Kilian Rafał (5), Gierczak Józef (4), Dziedzic Artut (1),

SANKOP – SŁUŻBA WIĘZIENNA (63) - Błaszczyk Mariusz (25), Kot Andrzej (11), Harłacz Tomasz (7), Błażkowski Piotr (5), Bednarz Jacek (5), Jaroch Waldemar (4), Walatek Wojciech (2), Klepacki Andrzej (1), Matrejek Edmund (1), Ślisz Arkadiusz (1), Ner Andrzej (1),

IPA STRAŻ GRANICZNA (75) - Jarosiewicz Dominik (26), Cwynar Jacek (14), Duński Krzysztof (8), Konowalik Waldemar (7), Pawłoś Marcin (5), Pawłoś Artur (5), Kos Bogusław (4), Szor Robert (3), Borycki Tomasz (2), Frankiewicz Krzysztof (1),

AM-TRANS (68) - Batko Andrzej (12), Książek Maciej (12), Wajda Leszek (10), Kulik Antoni (10), Dudek Artur (9), Mazur Marcin (7), Szmidt Janusz (5), Tokarz Wojciech (2), Stec Igor (1),

FIBRIS S.A. Przemyśl (62) - Pudysz Zbigniew (17), Gudzelak Tomasz (13), Ciżman Krzysztof (10), Załoga Paweł (10), Wojtowicz Michał (6), Osypanko Marcin (3), Tomaszek Piotr (1), Jędrych Ireneusz (1), Cisek Piotr (1),

QUICK SERVICE (77) - Ekier Tomasz (24), Żurawski Piotr (14), Sznajder Witold (12), Woźniak Jacek (12), Błażkowski Tomasz (5), Panek Michał (4), Zielenkiewicz Daniel (2), Furman Karol (2), Wywrot Jacek (1), Szmidt Andrzej (1),

KAZANÓW (30) - Biernat Maciej (9), Łaskarzewski Krzysztof (7), Sitarz Kamil (4), Lizał Łukasz (2), Woźniak Mateusz (2), Gral Łukasz (1), Pliś Krzysztof (1), Oczoś Hubert (1), Sażecki Łukasz (1), Torchała Paweł (1), Pilch Michał (1),

 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Mickiewicza 30

37-700 Przemyśl

Halowy Turniej Piłki Nożnej "5" Copyright 2011

realizacja: Piotr Duda